#
دانستنی های گاوصندوق


تلفن تماس :7200 48 38 -051 -- 68 10 38 66 -021


سرقت نا فرجام از بانک ملت شعبه فلاحی مشهد

تعداد نظرات ثبت شده: 0 نظر

به گزارش ایسنا- ‌جوانی 36 ساله که صبح امروز با استفاده از یک دستگاه پراید مسروقه و چند قبضه اسلحه، اقدام به سرقت مسلحانه از بانکی در منطقه فلاحی قاسم‌آباد مشهد کرده بود، خیلی زود با همکاری مردم و پلیس دستگیر شد.
 
در این زمینه، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: صبح امروز جوان ۳۶ساله‌ای با خودروی سواری پراید مقابل بانک ملت شعبه شهید فلاحی قاسم آباد مشهد توقف کرد.
 
قادر کریمی « این فرد در حالی که دو قبضه اسلحه همراه  داشت، وارد بانک شده است»، افزود: مرد جوان با تهدید اسلحه و شلیک ۶ تیر جنگی، قصد سرقت مسلحانه مبلغ ۲۶میلیون تومان و فرار داشت که با هوشیاری یکی از شهروندان وظیفه‌شناس و حضور به‌موقع پلیس، نتوانست از صحنه بگریزد.
 
وی ادامه داد: با دستگیری این سارق مسلح دو قبضه اسلحه کلاش و کلت کمری کشف شد.
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: بررسی‌های بعدی پرونده نشان داد خودروی پراید سارق مسلح نیز سرقتی بوده و در داخل خودرو پلاک‌های یک خودروی مسروقه دیگر نیز کشف شد.
کریمی با تشکر از همراهی و دستورات به‌موقع مراجع قضایی گفت: تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.
سارقان وقتی در برابر تجهیزات امنیتی با استاندارد کیفی عالی قرار گیرند چاره ای جز فرار ندارند و مهم ترین عامل نا فرجام بودن این سرقت تجهیزات ایمنی مطلوب بوده است 
صندوق نسوز آرکا پیشرو در زمینه ی تجهیزات ایمنی استاندارد با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا  اسناد  داخل گاوصندوق را بیمه می کند.