#
دانستنی های گاوصندوق


تلفن تماس :7200 48 38 -051 -- 68 10 38 66 -021


نشست هم اندیشی گاوصندوق نسوز آرکا و شرکت safe Conforti

تعداد نظرات ثبت شده: 0 نظر

نماینده شرکت گاوصندوق نسوز آرکا مدیر بازرگانی و معاونت فنی شرکت اقای علی اکبر محمدزاده و نماینده شرکت Conforti آقای Silvio Carcereri بودند که در مورخه 95/9/21 در دفتر مرکزی شرکت آرکا برگزار گردد.
در این جلسه دو طرف محصولات شرکت خود را به طور کامل و مشروح ( به صورت کاتالوگ و الکترونیکی ) معرفی کردند و سپس این نشست وارد بحث های فنی گردید که در آن آخرین تکنولوژی های روز اروپا در زمینه ساخت انواع گاوصندوق و آخرین ایده ها و متدها و البته نوآوری های جدید و طرح های محصولات آرکا تبادل نظر گردید.
همچنین محصولات شرکت طرف ایتالیایی بررسی و به لحاظ فنی و به روز بودن کاملا تایید و البته قیمت ها اختلاف فاحشی نسبت به محصولات داخلی داشت.
در این جلسه صحبت های پیرامون تولید صندوق های آرکا تحت لیسانس شرکت Conforti و گفتگوهایی پیرامون برادرخواندگی بین شرکت آرکا و Conforti مطرح گردید که طبعا تصمیم گیری در زمینه های فوق مربوط به مدیران رده بالایی و صرف زمان و جلسات بیشتر نیاز است؛ که در این زمینه توافق اولیه گردید و در پایان نماینده طرف ایتالیایی از محصولات گاوصندوق نسوز آرکا بازدید به عمل آورده و مهر تایید به محصولات گزارده و تقدیر و تشکر دو طرفه از نشست هم اندیشی صورت پذیرفت به امید تلاش همه همکاران در دنیا و رساندن شهروندان به آرامش کامل.