پیدا شدن گاوصندوقی پر از پول و جواهر

تعداد نظرات ثبت شده: 0 نظر

فردی با مراجعه به پلیس  ادعا کرد، گاوصندوقش که محتويات داخل آن بيش از يک کيلوگرم طلا وجواهر برليان و مرواريد، مبلغ 3 ميليون و 700 هزار تومان وجه نقد، هزاردلار آمريکا، 250 پوند و يک دستگاه دوربين عکاسي گران قيمت بوده، به سرقت رفته است.  
به دنبال اظهارات این فرد ، پرونده براي بررسي در دستور کار پليس قرار گرفت و ماموران پلیس حدس زدند که سارق يا سارقان به طور حتم از آشنايان و نزديکان خانواده مالباخته هستند. در ادامه دوستان پسر خانواده که زیاد  به خانه آنان رفت و آمد داشتند، مورد ظن پليس قرار گرفتند و به کلانتري احضار شدند. 
سرانجام بعد از تحقیقات پلیس دوستان سهیل که يک گاوصندوق پر از پول و طلا سرقت کرده بودند، توسط پليس شناسايي و دستگير شدند.
دوستان سهیل که، 3 نوجوان که رده سني 16 تا 17 سال دارند، در برابر مستندات پليس لب به اعتراف گشودند و به سرقت گاوصندوق اعتراف کردند و نحوه سرقت را اين گونه بيان کردند:
وقتی دیدیم که، پدر و مادر سهيل از خانه بيرون رفتند ما طبق معمول همیشه به خانه آنها رفتيم و از آنجايي که از پول و جواهرات داخل گاو صندوق پدر سهيل مطمئن بوديم با نقشه اي، سهيل را به خارج از خانه برديم و با همکاري يکديگر گاو صندوق را به بيرون از خانه آورديم و با تاکسي برديم، ولي هر چه تلاش کردیم نتوانستیم درب آن را باز کنیم .پس از ساعت ها تلاش و ناکامي در باز کردن در گاوصندوق آن را در یک  خيابان خلوت برديم و رها کرديم. 
 
پس از اظهارات این 3 نوجوان  سارق، که بيش از 100 ميليون تومان سرقت کرده بودند، ماموران به خيابان مرد نظر رفتند و با راهنمايي آنها گاو صندوق را پیدا کردند و تحويل مالباخته دادند.