صندوق های هتلی آرکا ( محمدزاده )

استفاده از صندوق های هتلی

طراحی صندوق های هتلی

صندوق هتلی يكی از مدل های جديد و خاص از انواع گاوصندوق است; توليد صندوق هتلی و نيز طراحی آن، به دليل نوع نيازها و اقتضای شرايط برخی استفاده كنندگان است; حمل آسان به جهت وزن پايين و نيز قيمت ارزان، از مهم ترين ويژگی های صندوق هتلی است.

در مقاله قبل عنوان شد که سيستم قفل و دستگيره گاوصندوق هتلی، تفاوت چندانی با گاوصندوق های دیگر ندارد; در اين مقاله، نكاتی را برای انتخاب بهتر يک گاوصندوق هتلی و نحوه استفاده از آن ذكر خواهيم كرد; يكی از مهم ترين مسائل هنگام خريد و انتخاب، مراجعه به فروشندگان و مارک های معتبر است.
صندوق های هتلی ارزان و سبک هستند. این موضوع باعث می شود توليدكنندگان و فروشندگان فرصت طلب، نوع غیر استاندارد آن را عرضه کنند. بنابراين، خريدار و مشتری، بايد دقت زيادی برای تهيه اين گاوصندوق داشته باشند.

حجم صندوق های هتلی

يكی ديگر از نكات مهم، سايز صندوق هتلی است. سعی نماييد سايزهای خيلی كوچک انتخاب نكنيد. علاوه بر حجم و گنجايش پايين، بدليل فضای كم، برخی ابزارهای امنيتی در داخل درب گاوصندوق حذف شده اند. به همين نسبت، كيفيت صندوق هتلی شما پايين می آيد. دقت داشته باشيد، مدل های مجهز به رمزهای ديجيتال و يا رمزهای مكانيكی، گزينه بهتری برای انتخاب هستند. صندوق های هتلی، به دليل ضخامت كم بدنه، قفل های آسيب پذيری دارند، پس مدل رمزدار می تواند اين عيب را پوشش دهد.

جنس صندوق های هتلی

از خريد مدل های قديمی صندوق های هتلی كه لولای درب آن بيرون و قابل رويت است، خودداری نماييد. در اين مدل ها، لولای درب صندوق هتلی به شكلی ساده و در قسمت بيرون بدنه نصب شده اند. اين لولا به دليل قطر پايين، ضعيف و قابل آسيب رسانی است. در مدل ها و طراحی های جديد، اين نقص برطرف شده است. لولای گاوصندوق هتلی به قسمت داخلی انتقال داده شده و از بيرون امكان دسترسی به لولا وجود ندارد.

سعی كنيد گاوصندوق های هتلی با ورق ضخيم تهيه كنيد. برخی از انواع صندوق های هتلی، از ورق نازک توليد شده اند. این گاوصندوق ها علاوه بر وزن اندک به راحتی قابل نفوذ هستند. شما با پرداخت نسبت كمی هزينه، می توانيد يک صندوق هتلی ضخيم تر و امن تر تهيه كنيد. دقت داشته باشيد كه صندوق هتلی شما بايد حتما قابليت نصب روی ديوار و يا زمين را داشته باشد. اين قابليت از طريق ايجاد سوراخ هایی روی بدنه ايجاد می شود. حتما از فروشنده بخواهيد كه طريقه صحیح نصب را به شما آموزش دهد. با وجود این، يک گاوصندوق هتلی به خودی خود امن است و غير قابل نفوذ نيست. لذا بايد در محل نصب اين گاوصندوق می بايست حتی المقدور مسائل مربوط به اختفا و استتار آن رعايت گردد.

استتار صندوق هتلی

يكی از متداول ترين راه های استتار صندوق هتلی، جاسازی آن در داخل جداره های ديوار ساختمان است. اين شگرد، علاوه بر حفظ پوشش باعث بالا بردن ضريب امنيتی در مقابل حرارت و آتش سوزی نيز می گردد. دقت کنید هرگز فريب قيمت كم و ظاهر زيبای صندوق های هتلی چينی و غير ايرانی را نخوريد. اين مدل از گاوصندوق های هتلی كيفيت نازلی دارند. به علاوه امكان پيگيری و بهره مندی از خدمات پس از فروش برای آنها ميسر نیست. معمولا فروشندگان اين مدل ها، از به عهده گرفتن مشكلات پس از فروش، سر باز می زنند. رمزها و يراق آلات به كار رفته در صندوق های هتلی غير ايرانی، قابليت تعمير و بازسازی ندارد. و پس از مدت كوتاهی، هزينه های ريالی و زمانی بسياری بر دوش خريداران آن ايجاد می كند.

گاوصندوق نسوز آرکا تولید کننده و عرضه کننده مستقیم انواع گاو صندوق های هتلی می باشد. مدل های زیر چند نمونه از مدل های پرفروش شرکت آرکا می باشد. این گاوصندوق ها مثل تمامی صندوق های تولیدی شرکت آرکا دارای خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا می باشد. و شما پس از خرید گاوصندوق هتلی خود دیگر هیچ دغدغه ای ندارید. چرا که فقط با یک تماس از تمامی خدمات بهره مند می شوید.

گاوصندوق هتلی 35MS

گاوصندوق هتلی 45MS

گاوصندوق هتلی 25MS

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

استفاده از صندوق های هتلی
(3) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *