رمز دیجیتالی گاو صندوق های آرکا

انواع رمز گاوصندوق آرکا

انواع رمز گاوصندوق

انواع رمز گاوصندوق مورد استفاده در تولیدات شرکت صندوق نسوز آرکا به شرح زیر است:

  • رمز مکانیک گاوصندوق
  • رمز دیجیتال گاوصندوق

رمز مکانیک گاوصندوق

انواع رمز گاوصندوق های مکانیک استفاده شده در تولیدات آرکا دو نوع هستند. در این مقاله با این دو مدل آشنا می شویم.

رمزهای سارجنت

این رمزها آمریکایی هستند. کیفیت بسیار بالایی دارند و بهترین رمز در بین رمزهای مکانیک محسوب می شوند. اما در بازار کمیاب هستند. جهت آشنایی بیشتر با این نوع رمز اینجا کلیک کنید.

رمزهای variable

این رمزها تایوانی می باشند. از کیفیت مرغوبی برخوردار هستند. کار با آن ها راحت است. توجه داشته باشید پس از خرید حتما آموزش روش تغییر رمز قفل گاوصندوق variable را از فروشنده بخواهید. هم می توان از رمز تک رقمی برای گاوصندوق تان استفاده کنید و هم از رمز 3 رقمی. توصیه ما استفاده از رمز 3 رقمی می باشد. چرا که امنیت آن بالاتر است. و سارق به زمان خیلی بیشتری برای باز کردن رمز گاوصندوق 3 رقمی نیاز دارد. روش تغییر رمز گاوصندوق با این نوع رمز بسیار ساده است. جهت آموزش تغییر رمز مکانیک گاوصندوق می توانید اینجا کلیک کنید. همچنین جهت تست رمز گاوصندوق مکانیکی خود هم می توانید به اینجا رجوع کنید.

رمز دیجیتال گاوصندوق

انواع رمز گاوصندوق های دیجیتال در صندوق های ساخته شده شرکت آرکا در این مقاله بررسی می شود .

رمز دیجیتال کره ای

رمز دیجیتال کره ای رمزی بسیار مرغوب و با استانداردهای جهانی است که از لحاظ کیفیت و کارایی مورد تایید شرکت آرکا می باشد. کار با این رمز بسیار ساده است به طوری که در صورت استفاده از این نوع رمز، فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال دیگر مشکل و دغدغه ای برای شما به حساب نمی آید. جهت آموزش تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال با رمز کره ای اینجا کلیک کنید.

رمز دیجیتال چینی

رمز دیجیتال چینی مورد استفاده در گاوصندق های نسوز آرکا رمز مدل TL-313 می باشد. این رمز هم از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار است. کار با این نوع رمز هم بسیار راحت است. فقط کافیست جزوه آموزشی یا حتی دستورالعمل آن را مطالعه نمایید. کار با این نوع رمز هم بسیار راحت است. نحوه تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال مجهز به رمز دیجیتالی چینی در اینجا شرح داده شده است.

گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی

فرو گاوصندوق اثر انگشتی بسیار بالاست. بیشترین استقبال از گاوصندوق خانگی اثر انگشتی به عمل آمده است. علت عمده آن هم این است که نیازی به حفظ کردن کد رمز دیجیتال نیست. و همیشه رمز گاوصندوق در دستانتان است. خرید گاوصندوق اثر انگشتی همواره توصیه اول مشاوران ما به شماست. زیرا در حال حاضر به روز ترین و بهترین نوع رمز دیجیتال به حساب می آید.

برای این که بدانیم چگونه رمز گاوصندوق دیجیتال را عوض کنیم نیازمند آموزش هستیم; این آموزش در سایت گاوصندوق نسوز آرکا و در قالب فایل pdf در اختیار شما قرار گرفته است; برای دانلود این فایل می توانید اینجا کلیک نمایید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *