بالا بردن امنیت گاوصندوق

بالا بردن امنیت گاوصندوق

روش های بالا بردن امنیت گاوصندوق

چندین روش برای بالا بردن امنیت گاوصندوق وجود دارد; در این مقاله این روش ها را بررسی می کنیم; و به شما آموزش می دهیم که چگونه امنیت گاوصندوق را بالا ببرید.

مهار کردن گاوصندوق

یکی از روش های بالابردن امنیت گاو صندوق روش مهارکردن آن است; در این مقاله قصد داریم چند روش برای بالا بردن امنیت گاو صندوق بیان کنیم; برای این کار سه روش وجود دارد.

  1. جوش دادن گاو صندوق به یک سازه فلزی البته اگر در آن مکانی که گاوصندوق را می خواهيم بگذاريم اين امکان وجود دارد.
  2. ازطريق پيچ کردن گاوصندوق به زمين يا به پشت يا به طرفين ، بستگی به آن فضايي که گاو صندوق را می گذاريم دارد. استاندارد تعداد سوراخ ها با توجه به امنيت لازم برای هر گاوصندوق می تواند از 2 تا 24 سوراخ باشد.
  3. می توان یک صفحه به زمین پیچ کنیم و گاوصندوق را بر روی صفحه قرار دهیم و با جوشکاری گاوصندوق را مهار کنيم. لازم به ذکر است که حتی می توان هر 3 مورد را بر روی يک گاو صندوق لحاظ کرد.

سیستم پیامکی هوشیار

از ديگر روش های بالا بردن امنيت گاو صندوق گذاشتن سیستم هوشیار ( پيامکی ) می باشد; سیستمی برقی که اگر برق قطع شود با باتری هایی که داخل آن قرار دارد می تواند فعال شود; سیستمی که به محض بازشدن درب گاوصندوق ، برای1 تا 5 موبايل، پیامک با این متن «درب باز شد» ارسال می شود. این عمل فقط به محض باز شدن درب می باشد، چه متعارف چه غیر متعارف و این پیامک ازطريق سیم کارتی است که داخل گاوصندوق هوشيار قرار داده می شود.

نصب دوربین مداربسته روی گاوصندوق

اما روش دومی نیز وجود دارد; روش دیگر روشی است که در صندوق دوربین های کوچکی به اندازه دو سانتی متر قرارمی دهند; که به محض باز شدن درب عکس می گیرد; و برای صاحب گاوصندوق همان لحظه ارسال می شود; تا بتواند تشخیص دهد که چه کسی درب را باز کرده است.

نصب دزدگیر و آژیر روی گاوصندوق

از دیگر روش ها نصب آژیر و دزدگیر است; که تا سارق بخواهد درب را به روش های غیر اصولی مثل ضربه یا برش درب را باز کند آن دزدگیر فعال می شود و شروع به آژیر می کند.

نصب رمز دیجیتال گاوصندوق

نصب رمز دیجیتال مرغوب و باکیفیت و نیز رمز مکانیکی (چرخشی یا گردون) و قفل کلید دار و همچنین رمز اثر انگشتی همگی همزمان بر روی صندوق امنیت آن را خیلی بالا می برد. چون مادامی که شما طرح مهار کردن را انجام دهید سارق گاوصندوق را نمی تواند ببرد و ایمنی درب را نیز خیلی رعایت کرده اید و درب را نیز نمی تواند باز کند.

به طور کل بالا بردن امنیت گاوصندوق شما مخصوصا گاوصندوق خانگی باید هر چند سال

یک بار انجام شود; این کار برای مشتری در شرکت گاوصندوق آرکا با به روز رسانی

گاوصندوق یا تعویض آن با گاوصندوق نو به راحتی انجام می پذیرد.

صندوق نسوز آرکا پیشرو در صنعت امنیت همواره از به روزترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت گاوصندوق و درب خزانه استفاده می کند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

بالا بردن امنیت گاوصندوق
(3) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *