خدمات گاو صندوق

خدمات گاو صندوق

انواع خدماتی كه در واحد خدمات گاو صندوق نسوز آركا صورت می گیرد

خدمات گاو صندوق به اندازه تولید و فروش آن مهم است. این هم برای تولید کننده و فروشنده و هم برای مشتری بسیار مهم و جزو اولویت ها می باشد. صندوق نسوز آرکا بیش از بیست سال است که در صنعت تولید ملی گاوصندوق فعالیت می کند; سابقه درخشان این شرکت ناشی از عوامل زیر است:

  • کیفیت بالای محصولات
  • خدمات پس از فروش عالی
  • تعهد به کار و مشتری
  • اعتماد شما خریداران گرامی به متخصصان ایرانی و کالای داخلی

از این رو گاوصندوق آرکا همواره سعی دارد این خوشنامی را که با توکل بر خدا و زحمت فراوان به دست آورده است را حفظ نماید. به همین دلیل همواره بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می نماید. انواع خدماتی كه در واحد خدمات گاو صندوق نسوز آركا صورت می گيرد به شرح زیر است:

تعويض قفل های تک كليد و یا خراب

مسلما ایمنی قفل ها در گاوصندوق حائز اهميت است; چنانچه گاوصندوق دارای قفلی است كه كليد یدک آن مفقود شده است و يا قفلی كه هرگز كار نمی کند باشد بايد سريعا براي تعمير آن وارد عمل شد و اين مشكل راحل نمود زيرا چنان چه كليد بشكند و كليد یدک موجود نباشد بازگشایی درب گاوصندوق كار سخت و زمان بر و پر هزینه ايست. همچنين اگر قفلی از كار افتاده باشد بهتر است سريعا آن را تعمير كرد چرا كه خود اين قفل یک عامل بازدارنده در هنگام سرقت است.

ضدسرقت كردن مدل های بدون سيستم ضدسرقت

سيستم ضدسرقت مكانیزمی است مكانیكی تعبيه شده در درب كه با ورود هر گونه ضربه يا فشاری فعال شده و مانع از باز شدن درب گاوصندوق می شود; صندوق های قديمی و يا با كيفيت پايين معمولا فاقد اين سيستم هستند; سيستم ضدسرقت نقش عمده ای در ایمنی گاوصندوق ها دارد; لذا نصب آن بر روی گاوصندوق ها همواره توصيه می شود; شركت آركا اين خدمات را در محل با كمترين زمان ممكن انجام می دهد.

تعويض قفل با رمز و يا تعويض رمز مكانيک با رمز ديجيتال

از آنجایی كه امنيت رمز به مراتب بيشتر از قفل می باشد گاهی لازم است صندوق های قديمی خریداری شده را از نظر امنيتی به روز نمود. مثلا قفل را با رمز مکانيک و يا ديجيتال تعويض نمود. سابقا رمز های مكانيكی ايمن ترين و محبوب ترين نوع رمز ها بودند كه البته تغيير رمز آن كاری نسبتا پيچيده بود اما با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژی رمز هاي ديجيتال پا به عرصه ظهور نهادند كه هم امر تغيير رمز را تسهيل نموده و هم ضريب ایمنی بالاتری از رمز های مکانيک دارند به عنوان مثال در رمز ديجيتال كره با وارد كردن 2 بار پياپی رمز اشتباه، رمز به مدت چندين ساعت از كار می افتد كه اين خود عامل بسيار خوبی برای پيشگيری از سرقت است.واحد خدمات شركت آركا اين كار را در محل و با بالاترين دقت و كيفيت انجام می دهد.

نصب صندوق ها به زمين

همان طور كه بارها و بارها بدان اشاره شده است اولین فاكتور در ایمنی گاوصندوق وزن است; یعنی هر چقدر صندوق غیر قابل حمل تر باشد دارای ایمنی بالاتريست; برای این كار واحد خدمات صندوق نسوز آركا گاوصندوق های کوچک و يا سبک را توسط پیچ های مخصوص به زمین یا دیواره ها متصل می كند يا با استفاده از نبشی گاوصندوق را به سازه های فلزی اطراف آن اتصال می دهد. اینكار باعث جلوگیری از سرقت گاوصندوق و جابه جایی آن می شود.

نصب سیستم هوشیار در محل

واحد خدمات گاو صندوق آركا قادر است سیستمی الكترونیكی را در محل بر روی گاوصندوق نصب كند كه با بازشدن درب بر روی گوشی صاحب گاوصندوق پیامكی مبنی بر باز شدن درب گاوصندوق ارسال می نماید اینكار باعث می شود به محض مشاهده مورد مشکوک و يا بازگشایی درب در زمان غير متعارف بتوان موضوع سرقت را به پليس گزارش داد و هر چه سريع تر مانع از سرقت شد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات گاو صندوق آرکا و کسب اطلاعات تکمیلی فقط کافیست به دفاتر فروش یا محل کارخانه مراجعه کرده یا حضورا تماس بگیرید; و از مشاوره های رایگان مشاورین آرکا نهایت استفاده را ببرید. همچنین می توانید مطالب مرتط با این موضوع را در سایت آرکا مطالعه فرمایید. در اینجا مطالب مرتبط را نمایش می دهیم.

نوین ترین خدمات

خدمات گاوصندوق آرکا

خدمات پس از فروش گاوصندوق نسوز آرکا

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

لطفا به این مطلب رای دهید
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *