روشهای مختلف سرقت گاوصندوق توسط سارقان

روشهای مختلف باز کردن گاو صندوق توسط سارقان

در فیلم‌ها، سارقان و جاسوسان چیره‌ دست می‌توانند ماهرانه یک گاوصندوق را در ظرف چند ثانیه با استفاده از دست‌ها و یک جفت گوش خوب از کار بی اندازند. بازکردن گاوصندوق به این سادگی نیست. اما دزدان خبره گاوصندوق واقعاً می‌توانند از پس هر مکانیزم قفلی برآیند. این کار نیاز به داشتن ابزار مناسب، مهارت‌های لازم و صبر زیاد دارد. در این مقاله، ما قواعد این مهارت خاص را بررسی می‌کنیم و به شما پیچ و خم‌های باز کردن گاوصندوق و روشهای مختلف سرقت گاوصندوق توسط سارقان را نشان می‌دهیم.

بزرگترین ضعف گاوصندوق

گاوصندوق علی‌ رغم طراحی ایمن و آزموده شده، ضعف‌هایی دارد. هر گاوصندوقی بایستی برای یک کلیدساز یا دیگر اشخاص صلاحیت‌دار در مقابل حوادثی مانند خرابی یا باز نشدن قفل قابل دسترسی باشد. این ضعف، اساس کار سرقت گاوصندوق است.

نقش زمان در سرقت گاوصندوق

اما با وجود این ساده‌ترین راه برای باز کردن یک گاوصندوق فهمیدن رمز آن است. اما آیا اگر آن‌ها رمز را بدانند واقعاً می‌توانند درب گاوصندوق‌ها را باز کنند؟ اگر این به معنای عدم استفاده از روش‌های پیچیده برای ورود به گاوصندوق‌ها باشد، تنها چند ثانیه برای امتحان رمزهای آزمایشی معمول طول می‌کشد و وقت با ارزش سارق را هدر نمی‌دهد. زمان، دشمن شماره یک سارق گاوصندوق است. با در نظر داشتن این موضوع، روش دیگر برای سرقت، پیدا کردن رمز است.

روش های سرقت گاوصندوق

سارقان روش‌های زیرکانه ای برای سرقت گاوصندوق استفاده می‌کنند. حال بیایید نگاهی به آن‌ها بیاندازیم. معمول ترین روش سارقان برای دستکاری گاوصندوق مته کاری آن است. چندین راه برای استفاده از مته جهت باز کردن گاوصندوق وجود دارد. برای اقدام متقابل در برابر این کار، بسیاری از سازندگان صفحات سنگین کبالتی را جهت ممانعت یا کاهش سرعت مته کاری درب گاوصندوق بکار می برند. اما مته کاری تنها راه نیست. ما به چند راه باز کردن گاوصندوق که حتی پر سر و صداتر از مته‌ کاری است نگاهی می‌اندازیم.

  • آتش زدن
  • انفجار
  • فناوری مدرن سرقت

سارقان می‌توانند از روش‌هایی برای آتش زدن جهت ایجاد یک سوراخ در بدنه گاوصندوق به اندازه‌ای که بتوان محتویات آن را بیرون بکشد استفاده کنند. سارقان برای انجام این کار از مشعل‌های گوناگونی استفاده می‌کنند.البته این سه روش مستلزم داشتن زمان است. و به راحتس برای سارقان میسر نیست.

مقابله با سارقان گاوصندوق ها

بیشتر سارقان ماهر از توانایی هایشان در لباس کلید ساز یا دیگر مراجع قانونی استفاده می‌کنند. آن‌ها هم‌چنین به سازندگان گاوصندوق برای آزمایش طرح هایشان کمک می کنند. آمارها نشان می دهد امروزه محتویات گاوصندوق‌ها بیشتر بر اثر آتش‌سوزی از بین می‌رود تا سرقت. چرا که سیستم های امنیتی گاوصندوق ها بسیار پیشزفته شده اند. و غالبا گاوصندوق ها ایمن و ضد سرقت هستند.
درست است که تمام این روش ها برای باز کردن گاوصندوق انکار ناپذیر است اما، استفاده از برند های معتبر برای خرید گاوصندوق و استفاده از راهکارهای پیشنهادی آنها برای نگه داری و محل قرار دادن گاوصندوق یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از سرقت و عواملی از این قبیل است.

گاوصندوق نسوز آرکا ( محمد زاده ) همراه همیشگی شما، برای امنیت خاطر و آرامش کامل شماست. شما با مشاوره های رایگان مشاورین گاوصندوق آرکا می توانید بهترین گاوصندوق را خریداری کنید. تا با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید. ضمن این  که از تمام احتمالات و اتفاقات احتمالی برای صندوق خود از همان ابتدا می توانید آگاه شوید. پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان آرکا استفاده کنید. فقط کافیست تماس بگیرید تا بتوانید تمامی سوالات و حتی الامکان آموزش ها را مخصوصا آموزش استفاده از قفل و رمز را به صورت تلفنی فرا بگیرید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *