سرقت از گاوصندوق

سرقت از گاوصندوق

سرقت از گاوصندوق

یکی از روش های سرقت از گاوصندوق انتقال آن به محلی دیگر است; محلی که سارقان زمان و ابزار لازم برای جدا کردن قسمتی از بدنه و خارج کردن محتویات آن را دارند. در واقع این روش  محبوب‌ترین روش دزدی گاوصندوق است. برای اطلاع و آگاهی از چگونگی سرقت از گاوصندوق ، ابتدا باید گاوصندوق و مکانیزم‌های اولیه‌ای که برای حفاظت از آن استفاده می‌شود را شناخت. گاوصندوق‌ها بسته به استفاده‌های خانگی یا تجاری اندازه‌ها و شکل‌های متفاوتی دارند.

انواع گاوصندوق

بیشتر گاوصندوق‌ها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  • ضدحریق
  • ضد سرقت

گاوصندوق نسوز

ساختار یک گاوصندوق با نوع کاربرد آن تعیین می شود; بسته به نیازهای خریدار، یک گاوصندوق ممکن است دیواری، زیر کف یا نوع ساده آن عمود بر زمین باشد. گاوصندوق‌های ضد حریق با مواد بازدارنده آتش تقویت می‌شوند اما در سرقت، به اندازه کافی ایمن نیستند.

گاوصندوق ضد سرقت

گاوصندوق ضد سرقت برای مقاومت در مقابل حملات جدی سارقین ساخته می‌شود; اما به علت وجود چارچوب‌های فلزی تقویت شده و روکش فلزی آن‌ها، این نوع گاوصندوق‌ها مانند یک اجاق عمل می‌کنند. یعنی محتویات درون خود را زمانی‌که در معرض حرارت یا شعله قرار می‌گیرند کاملاً می‌پزند.

انواع رمز گاوصندوق

زمانی‌که طراحی گاوصندوق مناسب باشد، سارق به ناچار باید با مکانیزم قفل دست و پنجه نرم کند. قفل‌های رمزدار ، اولین قدم برای حفاظت از یک گاوصندوق است. امروزه انواع قفل‌های رمزدار وجود دارد. رمزها برای گاوصندوق‌ها به دو طبقه کلی تقسیم می‌شود:

 رمزهای مکانیکی بسیار ایمن هستند; اما امروزه در اکثر گاوصندوق ها مخصوصا گاوصندوق‌های خانگی استفاده از رمزهای دیجیتالی معمول‌ تر است. زیرا درجه بالاتری از امنیت را فراهم می‌آورند. این رمزها احتمال سرقت از گاوصندوق حتی توسط یک سارق حرفه‌ای را هم تا اندازه بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

نقش زمان در سرقت گاوصندوق

ساده‌ترین راه برای باز کردن یک گاوصندوق فهمیدن رمز آن است; اما آیا اگر آن‌ها رمز را بدانند واقعاً می‌توانند درب گاوصندوق‌ها را باز کنند؟ اگر این به معنای عدم استفاده از روش‌های پیچیده برای ورود به گاوصندوق‌ها باشد، تنها چند ثانیه برای امتحان رمزهای آزمایشی معمول طول می‌کشد و وقت با ارزش سارق را هدر نمی‌دهد. زمان، دشمن شماره یک سارق گاوصندوق است. با در نظر داشتن این موضوع، روش دیگر برای سرقت، پیدا کردن رمز است.

برای خرید گاوصندوق ضد سرقت توصیه می کنیم حتما از طرح مشاوره رایگان آرکا استفاده کنید. فقط یک تماس کافیست تا از این طرح نهایت استفاده را ببرید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

سرقت از گاوصندوق
(5) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *