xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

فرصت ویژه برای طلافروشان در ماه رمضان

شرایط ویژه تحویل و نصب صندوق طلافروشی در ماه رمضان

شرکت آرکا با در نظر گرفتن شرایط ویژه جهت تحویل و نصب صندوق های طلافروشی در ماه رمضان، فرصتی مغتنم را برای جواهر فروشان به وجود آورده است.

گاوصندوق طلافروشی

مهلت و شرایط ثبت سفارش گاوصندوق طلافروشی

طلافروش ها می توانند با ثبت سفارش تا 31 فروردین ماه، گاوصندوق طلافروشی (گاوصندوق آسانسوری یا صندوق زیرویترینی) خود را در ماه رمضان تحویل بگیرند.

نکته قابل توجه این است که؛ شرکت گاوصندوق آرکا، صندوق آسانسوری شما را در محل نصب می کند. این کار توسط نیروهای فنی، آموزش دیده و معتمد شرکت آرکا صورت می گیرد.

در نتیجه اگر قصد تهیه گاوصندوق آسانسوری یا گاوصندوق زیرویترینی برای طلافروشی یا جواهر سازی خود دارید. این فرصت را غنیمت بشمارید و با ثبت سفارش به مدت محدود (تا 31 فروردین ماه) ،گاوصندوق خود را در سریع ترین زمان ممکنه یعنی در ماه مبارک رمضان تحویل بگیرید.

جهت برقراری ارتباط با کارشناس فنی و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.

شماره گاوصندوق

فرصت ویژه برای طلافروشان

بدیهی است، بهترین زمان برای طلافروشان به جهت تغییر دکوراسیون و ارتقاء مغازه های طلافروشی خود، تعطیلات و زمان هایی است که مراجعه کنندگان، کمتر جهت بازدید و خرید در طلافروشی حاضر می شوند.

طبق تجربه و آمار بدست آمده، ماه مبارک رمضان یکی از این فرصت های مغتنم برای طلافروشان می باشد.

باتوجه به این موضوع؛ شرکت آرکا با ثبت سفارش تا پایان فروردین ماه، گاوصندوق آسانسوری یا گاو صندوق زیر ویترینی طلافروشان را در ماه رمضان تحویل و نصب می کند.

تحویل فوری برای طلافروشان بسیار حائز اهمیت می باشد، گاوصندوق آرکا با تحویل فوری و نصب فنی و استاندارد شرایطی ویژه را برای طلافروشان و جواهرسازان به ارمغان آورده است.

پس اگر قصد ارتقاء امنیت و زیبایی طلافروشی خود را دارید، از این شرایط ویژه بهره مند شوید و با یک تیر دو نشان بزنید:

  • امنیت مغازه طلافروشی خود را توسط گاوصندوق های باضمانت و فوق ایمن بالا ببرید.
  • تغییراتی شکیل و زیبایی دو چندان را به طلافروشی خود ببخشید.

بدیهی است این عوامل مهم ترین نکات در جذب مشتری و فروش بالاست.

انواع گاوصندوق طلافروشی آرکا

جهت مشاهده مشخصات و قیمت هریک از گاوصندوق های طلافروشی زیر، روی هریک از گاوصندوق های مدنظر زیر کیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق آرکا

گاوصندوق آرکا مجموعه تولیدی انواع گاوصندوق، درب های نسوز و سیستم‌های ضد سرقت که بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید گاوصندوق‌های نسوز دارد. محصولات این شرکت در اندازه‌های متفاوت و کاربری‌های گوناگون از گاو صندوق خانگی تا اداری را در بر می‌گیرد. به دست آوردن گواهینامه‌های متعدد برای کیفیت و ماندگاری و ایمنی صندوق نسوز آرکا، اعتبار ویژه‌ای به تولیدات این شرکت ایرانی بخشیده است. شما می توانید تمامی گاو صندوق های آرکا را با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا و با تخفیف ویژه بصورت اینترنتی خریداری کنید.

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *