فراموشی رمز گاوصندوق

فراموشی رمز گاوصندوق

روش باز کردن گاوصندوق کلیدی

گاوصندوق کلیدی امنیت کمتری نسبت به گاوصندوق رمزدار دارد. بنابراین باز کردن آن هم راحت تر است. اگر کلید خود را گم کردید یا کلید در داخل قفل شکست اولین اقدام راهنمایی گرفتن از شرکتی است که گاوصندوق را از آن خرید کرده اید. یک کلید ساز حرفه ای و با تجربه به راحتی قادر به حل کردن این مشکل برای شما می باشد. بنابراین در این شرایط اصلا جای نگرانی نیست.

بسته به اینکه نوع کلید گاو صندوق  معمولی باشد یا تاشو و این که از کجای کلید شکسته باشد راهکارها متفاوت می شود. بعضا با ابزار داخل منزل مثل حتی یک فازمتر می توان قطعه شکسته شده را بیرون کشید. بهترین کار این است که اول از همه به متخصصان شرکت آرکا تماس گرفته و تلفنی از آنها راهنمایی بگیرید.

چنان چه با راهنمایی تلفنی مشکل حل شود حتما به طور رایگان از این مشاوره ها استفاده کنید. اگر نیاز به سروس کار هم باشد مشخص می شود و شما نباید به آن دست بزنید تا کار خراب تر نشود.

فراموشی رمز گاوصندوق

در صورت فراموشی رمز گاوصندوق تان باید چه کاری انجام دهید؟ آیا با رمز گاوصندوق آشنایی دارید؟ اگر گاو صندوق تان قفل شد و دیگر باز نشد باید چه اقدامی انجام داد؟ این ها سوالاتی است که پیش از خرید گاوصندوق از خود می پرسید. اما به هیچ وجه نگران نباشید. فروشننده گاوصندوق تمام این سوالات را پیش از خرید به شما آموزش کامل می دهد. اما در ادامه راهنمایی می کنیم که در برخورد با چنین مشکلی باید چه کارهایی انجام دهید.

لازم به ذکر است که پس از خرید هم مشاوران شرکت آرکا به صورت کاملا رایگان پاسخگوی شما هستند. چه برای آموزش رایگان رمز و چه برای رفع اشکال آن فقط کافیست یک تماس بگیرید.

فراموشی رمز دیجیتال گاوصندوق

طبیعتا بهترین نوع رمز برای گاوصندوق رمز دیجیتال است; نوع برتر و مدرن تر این نوع رمز هم رمز دیجیتال اثرانگشتی می باشد که تکنولوژی به روزی می باشد; دلایل برتری رمز دیجیتال در گاوصندوق بسیار ساده و در عین حال مهم می باشند.

  • امنیت فوق العاده بالاتر نسبت به سایر رمزها
  • سهولت در کار با رمز های دیجیتالی
  • زیبایی ظاهری بسیار بیشتر

در صورت فراموشی رمز دیجیتالی گاوصندوق خود اصلا نگران نباشید; زیرا مکانیزم فوق العاده امن این رمزها کار صاحب آن را بسیار راحت کرده است; اولین قدم این است که سعی کنید رمز فراموش شده را به خاطر بیاورید; در غیر این صورت ضمن حفظ خونسردی و به دور از عجله و هرگونه شتابزدگی از مقاله آموزشی  آموزش های رمز دیجیتال گاوصندوق استفاده کنید. اگر این آموزش ها را با دقت خوانده و مو به مو عمل کنید نیاز به هیچ متخصص و تکنسینی برای بازکردن درب گاو صندوق خود ندارید.

در گاوصندوق های آرکا از دو نوع رمز دیجیتال استفاده می شود.

  • رمز دیجیتال کره ای
  • رمز دیجیتال چینی

آموزش کار با هر دوی این رمزها در وبسایت رسمی آرکا موجود می باشد. رمز چینی کیفیت قابل قبولی دارد اما رمز کره ای با کیفیت تر و بسیار بهتر از مدل چینی است. به همین جهت به طور مجزا تحت عنوان آموزش کار با رمز کره ای را در همین سایت برای تان آماده کرده ایم. در صورتی که نتوانستید از طریق آموزش ها درب را باز کنید اصلا نگران نشوید. فقط یک تماس با مشاورین آرکا کافیست تا با آموزش ها و مشاوره های رایگانی که داده می شود به راحتی مشکل خود را حل کنید.

فراموشی رمز مکانیک گاوصندوق

کار با رمز مکانیک به راحتی رمز دیجیتال نیست. توصیه می کنیم پیش از خرید گاو صندوق حتما مقایسه ای بین رمز دیجیتال و مکانیک داشته باشید. با این وجود امنیت رمز مکانیک گاوصندوق هم بالاست. صندوق نسوز آرکا در گاوصندوق های مکانیک خود عمدتا از رمز های تایوانی یا VARIABLE استفاده می کند. این رمزها کیفیت خوبی دارند. اما در صورت فراموشی این رمزها به هیچ وجه نگران نشوید. آموزش کامل کار با رمز مکانیک گاوصندوق در همین سایت موجود است. بنابراین می توانید با اجرای دستور العمل نوشته شده بر این مشکل فائق آیید.

اما در صورتی که نمی توانید با دستورالعمل آموزشی کار کنید وقت خود را تلف نکنید. بلافاصله گوشی خود را برداشته و با واحد فنی آرکا تماس بگیرید. راهنمایی ها و آموزش های تلفنی آرکا مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر هم نیاز شد نیروهای زبده و باتجربه به محل نصب گاوصندوق می آیند تا مشکل تان را حل نمایند.

دانلود آموزش تغییر رمز گاوصندوق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *