فروش گاو صندوق از تولید به مصرف

فروش گاو صندوق از تولید به مصرف

فروش گاو صندوق از تولید به مصرف و بدون هیچ واسطه ای در گروه تولیدی صندوق نسوز آرکا انجام می پذیرد. مجموعه آرکا افتخار دارد به عنوان یک تولید کننده ی ایرانی ، بیش از 20 سال است که در صنعت تولید گاوصندوق مشغول به فعالیت است.

این سابقه درخشان و استقبال بی نظیر شما مردم عزیز باعث شده گاو صندوق های آرکا در خانه ها هتل ها مغازه ها و محل کار همواره کنار شما باشد. احترامی که آرکا برای مشتریان و همچنین برای کار و محصولات تولیدی خود قائل است سبب افزایش هر چه بیشتر کیفیت صندوق های این تولید کننده ی داخلی شده است.

فروش گاو صندوق از تولید به مصرف و به سفارش خریدار و مطابق با میل و سلیقه خریدار گاو صندوق و در کمترین زمان ممکن یکی از مزیت های خرید از ارکا است. یعنی به راحتی می توان صندوق مورد دلخواه خود را انتخاب نمود یا طرح آن را به صورت منحصر به فرد و خاص سفارش داد. این گونه سفارش معمولا توسط هتل ها و مسافرخانه ها زیاد انجام می شود.

علاوه بر کیفیت در طراحی و ساخت انواع گاوصندوق ، خدمات پس از فروش نیز فاکتور بسیار مهم و تاثیر گزاری است که سبب رضایت و عدم رضایت مشتری از تولید کننده خواهد بود.

مهم ترین و ضروری ترین خدماتی که برای یک گاوصندوق می توان ارائه داد:

  • بازگشایی درب گاو صندوق کلیدی
  • بازگشایی رمز گاو صندوق
  • مجهز کردن گاوصندوق به سیستم های ایمنی جدید
  • حمل و نقل و جابجایی گاو صندوق
  • مشاوره رایگان پیش از خرید
  • آموزش کار با رمز پس از خرید
  • رنگ گاوصندوق

پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان پیش از خرید هرگز غافل نشوید. فقط با یک تماس می توانید از مشاوره رایگان مشاورین صندوق نسوز آرکا نهایت استفاده را ببرید.

درصورت نیاز بازدید از محل نصب گاوصندوق پیش از سفارش مشتری و با حداقل فاصله زمانی انجام می پذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-66676918

051-35095001

09151036627

جهت آشنایی بیشتر با مشخصات انواع گاو صندوق ها می توانید به اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی گاوصندوق در ایران به آدرس زیر مراجعه نمایید.

www.safebox.ir

شماره تماس

051-35095001

09151036627

ایمیل

safebox.ir@gmail.com

قیمت (تومان)

تماس بگیرید

نشانی:

محل کارخانه : بزرگراه آزادی – آادی 129 – کوچه سوم سمت راست – پلاک 25

دفتر فروش شماره 1 : حد فاصل میدان تختی و چهار راه پل خاکی –  جنب تالار کسری – نبش اسدالله زاده 9/1 (خیابان ابو سعید ابوالخیر)

دفتر فروش شماره 2 : انتهای بلوار معلم – بین معلم 72 و 74 – پلاک 40 – زنگ سمت راست

یادداشت

صندوق نسوز آرکا هیچ گونه مسئولیت و سود و ضرری در قبال خرید و معامله شما ندارد.