نکاتی برای جلوگیری از سرقت منازل

مهم ترین نکاتی برای جلوگیری از سرقت منازل که باید بدانیم

نکاتی برای جلوگیری از سرقت منازل

مهمترین نکاتی که برای جلوگیری از سرقت منازل باید بدانید:

  • در صورت خروج از منزل تنها به قفل درب خروجی اکتفا نکرده و تمام درهای داخلی را نیز قفل کنید.
  • حتی برای یک بار هم کلید خود را روی قفل درب جای نگذارید.
  • از قرار دادن کلید در زیر جاکفشی، داخل کفش و سایر نقاط قابل دسترسی خودداری کنید.
  • کلید منزل خود را در دسترس افراد غیر مطمئن قرار نداده و حتی الامکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کنید.
  • تا حد امکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کرده و برای اطمینان بیشتر، بر روی دیوارها، تمام پنجره ها و نقاط قابل نفوذ مانند نورگیر، پاسیو، حفاظ محکم و مقاوم نصب کنید.
  • در پشت بام منزل خود را در اسرع وقت به حفاظ نرده ای و قفل آویز مطمئن مجهز کنید.

نکاتی مهم و ساده برای جلوگیری از سرقت رفتن خانه

  • هنگام خروج از منزل تنها به قفل کردن در خروجی اکتفا نکرده ، تمام درهای داخلی ساختمان اعم از در پشت بام، هال، اتاق ها، آشپزخانه، حمام، حیاط خلوت را قفل کنید.
  • برای جلوگیری از سرقت منزل خود به روش توپی زنی، توپی قفل را با بدنه در همسطح کرده; و در صورت عدم امکان لوله ای فلزی به دور آن جوش دهید.
  • حتی الامکان درهای ورودی و داخلی منزل خود را به سیستم هشدار دهنده مجهز کنید و یک گاوصندوق مناسب برای منزل تهیه نمایید.

سارقان به چه منازلی دست برد می زنند؟

معمولا سارقان به مکان هایی وارد می شوند و سرقت می کنند که از نظر ایمنی ضعیف باشد; و مانع کمتری برایشان وجود داشته باشد. بیشتر سرقت ها از منازلی هست که سیستم ایمنی پایینی دارند; و امکانات ایمنی مثل گاوصندوق، سیستم هشدار و … را ندارند، یکی از مهمترین موانع سرقت گاوصندوق هست که متاسفانه خیلی ها بعد از سرقت منازل و یا مکان های تجاری تصمیم به خرید گاوصندوق می گیرند.

پیشگیری از سرقت توسط خانواده ها

خانواده ها باید این را در نظر بگیرند که در منزل باید صندوقی مورد استفاده قرار گیرد که هم وزن بالایی داشته باشد; و هم ایمنی درب آن بالا باشد; که سارقان نتوانند به راحتی صندوق را جا به جا و حمل کنند; و درب صندوق را باز نمایند; از آن جا که بیشتر سارقان مهارت باز کردن قفل را دارند بهتراست یک گاوصندوق مجهز به سیستم های ایمنی بیشتری باشد; سیستم های ایمنی فراوانی برای گاوصندوق ها وجود دارد که می توانیم ایمنی گاوصندوق خود را بالا ببریم; مثل سیستم های ضد سرقت، سیستم هوشیار، انواع رمزها مثل رمز مکانیک رمز دیجیتال و…

سرقت منازل موضوعی جدی است

موضوع سرقت فقط برای منازل نیست; صد البته که در هر مکانی اعم از تجاری، اداری، مسکونی خطر در کمین است; اگر می خواهید بدون استرس و نگرانی محل کار یا منزل خود را ترک کنید از سیستم های ایمنی استفاده کنید; شاید سارقی وارد منزل یا مکانی شود اما وقتی به مانع محکم و غیرقابل نفوذی مثل گاوصندوق برخورد کند نمی تواند به راحتی به هدف خود برسد و اگر در سدد بازکردن گاوصندوق برآید به نیرو، وسایل و تجهیزات نیاز دارد پس زمان بیشتری از وقت او گرفته می شود، سر و صدا ایجاد می شود و همه این موارد مانع است.

امروزه گاوصندوق یکی از وسایل جدانشدنی منزل یا محل کار می باشد; تا با خیال راحت از منزل خارج شوید; و نگران سرقت مدارک و اشیاء قیمتی یا .. نباشید; صندوق نسوز آرکا با کمک نیروی های متخصص خود  آماده ارائه ی مشاوره رایگان به جهت بالابردن امنیت در تمام زمینه ها  به هموطنان عزیز می باشد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

 

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *