گاوصندوق آسانسوری در تهران

گاوصندوق آسانسوری در تهران

صندوق نسوز آرکا با بیش از 20 سال سابقه درخشان در ساخت و تولید گاو صندوق ، اقدام به عرضه گاوصندوق آسانسوری در تهران نموده است. جواهر فروشان و طلا فروشان تهرانی می توانند جهت تهیه یا سفارش صندوق آسانسوری خود با شماره های زیر تماس بگیرند. همچنین جهت آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت رسمی صندوق نسوز آرکا به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی گاوصندوق در ایران به آدرس زیر مراجعه فرمایند.

www.safebox.ir

خبر خوب برای طلافروشان تهرانی این است که متناسب با ابعاد و ظاهر ویترین مغازه و البته سلیقه و درخواست مغازه دار، گاو صندوق سفارشی ساخته می شود.

خدمات گاو صندوق آسانسوری در تهران

از جمله خدماتی که گروه تولیدی آرکا جهت ارائه صندوق آسانسوری در تهران در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره رایگان پیش از خرید
  • بازدید از مغازه و محل تعبیه گاوصندوق در صورت نیاز
  • پاسخگویی 24 ساعته تا زمان تحویل و نصب گاوصندوق
  • فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید به مصرف
  • خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا در کوتاه ترین زمان ممکن
  • انتقال آموزش های لازم به صورت کاملا رایگان
  • 2 سال گارانتی با مهر و امضای معتبر شرکت
  • 1 سال بیمه سرقت و آتش سوزی

چرا گاو صندوق آسانسوری

همان طور که می دانید چیدن ویترین همیشه از وقت گیر ترین و اذیت کننده ترین کارهای یک جواهر فروش به حساب می آید. از طرفی امنیت ویترین  طلافروشی هم که مهمترین دغدغه زرگرها می باشد. بنابراین نیاز به جایگزینی گاوصندوق های ویترینی با صندوق های آسانسوری به خوبی احساس می شود.

توجه داشته باشید که تمام سرمایه یک زرگر در ویترین مغازه و در معرض عموم مشتریان است. ضمن اینکه ویترین زیباتر بسیار بسیار نقش موثری در فروش یک مغازه جواهر فروشی ایفا می کند. از طرفی این وقت طلافروشان است که طلاست. یک گاو صندوق آسانسوری به راحتی تمامی این موارد را پوشش می دهد.

با مجهز کردن ویترین به صندوق آسانسوری علاوه بر زیبایی هرچه بیشتر ویترین خود و چیدن و جمع کردن ویترین با فشردن تنها یک دکمه و در کمتر از یک دقیقه، امنیت طلاها و جواهرات ویترین نیز چند برابر می شود.

با توجه به توضیحات گفته شده و با در نظر گرفتن رقابت سالم در بازار، وجود گاوصندوق آسانسوری در تهران و در طلافروشی ها و جواهرفروشی های پایتخت کشورمان ضروری به نظر می رسد. پشنهاد می کنیم مقاله تفاوت صندوق آسانسوری و صندوق ویترینی را مطالعه نمایید.

شماره تماس:

02166676918

09120678171

ایمیل:

safebox.ir@gmail.com

قیمت (تومان):

سفارشی – تماس بگیرید

نشانی کارخانه:

بزرگراه آزادی – آزادی 129 – کوچه سوم سمت راست – پلاک 25

نشانی دفتر تهران:

خیابان مولوی بین میدان قیام و چهارراه مولوی پلاک 144، مرکز پخش مهر

یادداشت

صندوق نسوز آرکا هیچ گونه مسئولیت و سود و ضرری در قبال خرید و معامله شما ندارد.