مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق در طراحی داخلی ساختمان

گاوصندوق در طراحی داخلی ساختمان

وقتی صحبت از طراحی داخلی ساختمان می شود ناخود آگاه ذهن انسان به سمت ام دی اف و كاغذ دیواری یا هر چیزی كه به طراحی ساختمان مربوط است می رود. اما كمتر كسی به نقش گاوصندوق در طراحی داخلی ساختمان فکر می کند یا خزانه کوچک می تواند جزیی از طراحی داخلی ساختمان های تجاری اداری و مسكونی باشد.

صندوق نسوز آركا برای همه مكان ها چه اداری و چه تجاری و چه مسكونی ، گاوصندوق های مخصوص آن مكان ها را طراحی کرده است. یکی از این فضاهای امن ، خزانه است. شاید به نظر برسد كه خزانه فقط مخصوص بانک ها، معادن، اسلحه خانه ها و یا عتیقه فروشی ها است. در حالی که برای منازل هم خزانه های کوچک بسیار پر کاربرد است. و نیازمند ایمنی بسیار بالایی می باشد. برای احداث یک واحد اداری، تجاری و یا مسكونی باید ایمنی و زیبایی آن واحد به صورت توامان در نظر گرفت. داشتن گاوصندوق یکی از مصادیق توجه به ایمنی می باشد.

طراحی درب خزانه در منازل

برای آماده سازی یک خزانه کوچک ، فضای مد نظر را دور تا دور آرماتور بندی كرده و بتن ریزی می کنند تا مقاومت آن در برابر حرارت بالا برود. سپس درب را مطابق سفارش داده شده نصب می کنند. درب خزانه با سيستم های ایمنی بالا مثل سیستم ضد سرقت ، سيستم هوشيار و… ایمن تر می کنند. تمام این امكانات باعث فضایی امن می شود. فضایی که در برابر حرارت تا 1000 درجه مقاومت دارد و به راحتی نمی شود داخل آن نفوذ كرد. البته از صندوق های آماده هم می توان استفاده كرد و برای ایمنی بالاتر می شود اين گاوصندوق ها را در مكان هایی كه كمتر در ديد است ثابت و فیکس كنيد.

داشتن گاوصندوق آركا در هر ساختمانی یک آپشن و ویژگی بالاتر محسوب می شود; و جذب مشتری بهتر و سریع تری به دنبال دارد; این یکی از بهترین سرمایه گذاری هاست; زیرا مشتری به دنبال امنیت و آرامش بیشتر است; و شما با نصب گاوصندوق آركا در هر ساختمانی می توانید به خواسته مشتری خود احترام بگذارید; ضمن این که خریدار بین دو واحد با قیمت و متراژ مساوی، واحد با آپشن بالاتر را انتخاب می كند; جهت آشنایی بیشتر با درب خزانه خانگی و نحوه نصب و تعبیه آن در منازل و همین طور نقش گاوصندوق در طراحی داخلی ساختمان  تماس بگیرید; و از مشاوره های رایگان آرکا بهره ببرید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *