گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت گاصندوقی است که مجهز به تجهیزات خاصی باشد تا مانع از سرقت لحظه ای صندوق شود. این تجهیزات متنوع و متفاوت است و در هر برندی متفاوت است. در حقیقت در كنار داشتن قفل و رمز و سایر یراق آلات، تجهیز به سیستم ضدسرقت هم از موارد مهم به حساب می آید. شما هنگام خرید گاوصندوق ، همه تجهیزات گفته شده را باید از فروشنده بخواهید و از وی درخواست كنید كه عینا تمامی آنها را برای شما به تفکیک توضیح دهد.

سيستم ضدسرقت چيست

اكثر خریداران گاوصندوق، سیستم ضدسرقت را با سایر موارد خصوصا رمز، اشتباه می گیرند; در حالی که رمز یک دستگاه كاملا متفاوت از سیستم ضد سرقت است; به طور كلی سیستم ضد سرقت یک نوع ، چاشنی اطمينان برای خریداران گاوصندوق است; این سیستم در داخل درب گاوصندوق تعبیه می شود و از دید افراد پنهان است; در واقع نقطه قوت آن هم همین است که سارق آن را نمی بیند و نمی تواند آن را از کار بیاندازد. سیستم ضد سرقت به ضربه های شدیدی كه به گاوصندوق وارد می شود و یا حركات و جابجایی غیر عادی آن حساس است. سنسور كار گذشته شده در این سیستم به محض ایجاد ضربه و یا حركت شدید، عمل می کند. یعنی درب و یک يا چند عدد از زبانه ها را در حالت قفل نگه می دارد.

سیستم ضد سرقت به معنای غیر قابل سرقت بودن گاوصندوق نیست; و فروشندگان باید این نكته را به مشتریان متذكر گردند; در واقع، سیستم ضد سرقت عاملی است كه كار سارق یا سارقین برای باز كردن درب گاوصندوق را دو يا سه برابر می كنند. در این حالت سارق باید زمان بیشتری را برای رسیدن به هدف خود صرف کند. این در شرايطی است كه برای یک سارق حرفه ای ثانیه ها و لحظات هم قابل اهمیت هستند.

در مورد خصوصیات و نحوه كار كردن سیستم ضد سرقت گاوصندوق به دلیل رعایت مسائل امنیتی نمی توان به جزئیات پرداخت. در انتهای اين مطلب ، به كسانی كه قصد خرید و يا ارتقای گاوصندوق خود را دارند توصیه می شود كه حتما گاوصندوق ضدسرقت تهیه کنند. تا با آرامش کامل اشیای گران بهای خود را در آن قرار دهند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نویسنده: آقای اورنگ حسابدار آرکا

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *