گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت آرکا

گاوصندوق ضدسرقت گاصندوقی است که مجهز به تجهیزات خاصی باشد تا مانع از سرقت لحظه ای صندوق شود. این تجهیزات متنوع و متفاوت است و در هر برندی متفاوت است. در حقیقت در کنار داشتن قفل و رمز و سایر یراق آلات، تجهیز به سیستم ضدسرقت هم از موارد مهم به حساب می آید. شما هنگام خرید گاوصندوق ، همه تجهیزات گفته شده را باید از فروشنده بخواهید و از وی درخواست کنید که عینا تمامی آنها را برای شما به تفکیک توضیح دهد.

سیستم ضدسرقت چیست

اکثر خریداران گاوصندوق، سیستم ضدسرقت را با سایر موارد خصوصا رمز، اشتباه می گیرند; در حالی که رمز یک دستگاه کاملا متفاوت از سیستم ضد سرقت است; به طور کلی سیستم ضد سرقت یک نوع ، چاشنی اطمینان برای خریداران گاوصندوق است; این سیستم در داخل درب گاوصندوق تعبیه می شود و از دید افراد پنهان است; در واقع نقطه قوت آن هم همین است که سارق آن را نمی بیند و نمی تواند آن را از کار بیاندازد. سیستم ضد سرقت به ضربه های شدیدی که به گاوصندوق وارد می شود و یا حرکات و جابجایی غیر عادی آن حساس است. سنسور کار گذشته شده در این سیستم به محض ایجاد ضربه و یا حرکت شدید، عمل می کند. یعنی درب و یک یا چند عدد از زبانه ها را در حالت قفل نگه می دارد.

سیستم ضد سرقت به معنای غیر قابل سرقت بودن گاوصندوق نیست; و فروشندگان باید این نکته را به مشتریان متذکر گردند; در واقع، سیستم ضد سرقت عاملی است که کار سارق یا سارقین برای باز کردن درب گاوصندوق را دو یا سه برابر می کنند. در این حالت سارق باید زمان بیشتری را برای رسیدن به هدف خود صرف کند. این در شرایطی است که برای یک سارق حرفه ای ثانیه ها و لحظات هم قابل اهمیت هستند.

در مورد خصوصیات و نحوه کار کردن سیستم ضد سرقت گاوصندوق به دلیل رعایت مسائل امنیتی نمی توان به جزئیات پرداخت. در انتهای این مطلب ، به کسانی که قصد خرید و یا ارتقای گاوصندوق خود را دارند توصیه می شود که حتما گاوصندوق ضدسرقت تهیه کنند. تا با آرامش کامل اشیای گران بهای خود را در آن قرار دهند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نویسنده: آقای اورنگ حسابدار آرکا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *