گاوصندوق فروشگاهی آرکا

گاوصندوق فروشگاهی آرکا

گاوصندوق فروشگاهی آرکا

یکی از مدل های متنوع گاوصندوق مدل مخصوص و مناسب برای فروشگاه هاست. گاوصندوق فروشگاهی در فروشگاه ها بسیار پر کاربرد است. به همین دلیل با توجه به کاربردی که این صندوق دارد از الگوی خاصی در طراحی آن پیروی می شود. به همین دلیل در ادارات هم از این نوع گاوصندوق زیاد استفاده می شود. در این مقاله ویژگی ها و پیش نیازهایی که یک صندوق فروشگاهی می بایست داشته باشد را برر سی می کنیم.

جاداربودن

عموما پول و وجه نقد ، دسته چک ها و انواع و اقسام فاکتورها در هر فروشگاهی به وفور یافت می شود. بنابراین یک گاوصندوق فروشگاهی باید بسیار جا دار باشد.  در نتیجه گاوصندوق کوچک به درد محافظت از اسناد و اموال یک فروشگاه نمی خورد.

دو طبقه بودن

با توجه به تنوع بالای اسناد و مدارک یک فروشگاه ، گاوصندوق آن هم باید ترجیحا دو طبقه باشد; تا قابلیت تفکیک اشیائی که در خود جای می دهد را داشته باشد. بدین منظور ترجیحا باید از گاوصندوق دو طبقه بلند برای فروشگاه ها استفاده کرد. ضمن این که می توان با تعبیه صندوقچه در گاوصندوق امکان جداسازی و تفکیک مدارک را بیشتر هم کرد. این موارد به سفارش مشتری انجام می شود.

نسوز بودن

گاوصندوق فروشگاهی حتما باید نسوز باشد; حادثه هرگز خبر نمی کند; در صورت بروز حادثه نمی توان به راحتی مدارک را از گاوصندوق خارج کرد و آتش به سرعت پخش می شود. پس از پایان آتش سوزی است که نعمت وجود یک گاوصندوق نسوز به خوبی درک می شود.

ضدسرقت بودن

گاوصندوق فروشگاهی باید مجهز به انواع سیستم ها و آپشن های ضدسرقت باشد; چرا که همواره فروشگاه ها در معرض سرقت قرار دارند. و بهترین گزینه برای سارقین محل تجمع و نگهداری مدارک و وجوه نقد است. استفاده از رمز دیجیتالی یا رمز اثر انگشتی مانع  مستحکمی در برابر هجوم سارقین است. همچنین سیستم ضدسرقت منحصر به فرد آرکا می تواند تضمینی در مقابله با هجوم سارقین به گاوصندوق یک فروشگاه باشد. علاوه بر این سیستم هوشیار آرکا یا سیستم پیامکی هشدار دهنده نیز می تواند آرامش کامل و اطمینان خاطری به صاحب فروشگاه بدهد.

صندوق نسوز آرکا بیش از بیست سال سابقه درخشان در صنعت کشور و تولید گاوصندوق ایرانی دارد. گروه صنعتی آرکا که تولید کننده انواع گاو صندوق های نسوز از جمله گاو صندوق فروشگاهی می باشد. با توجه به توضیحات بالا توصیه ما گاوصندوق فروشگاهی دیجیتالی مجهز به سیستم هوشیار یا سیستم ضدسرقت می باشد. نمونه های زیر مدل های مناسبی از گاوصندوق های آرکا برای فروشگاه ها می باشند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

5/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *