گاوصندوق ارزان

دسته بندی گاوصندوق های ارزان موجود در بازار

گاوصندوق ها انواع و اقسام مختلف دارد با قیمت های متفاوت… غالبا همه به دنبال گاو صندوق ارزان هستند. اما چرا قیمت ها اینقدر با هم فرق دارند؟ همان گونه که محصولات دیگر از قبیل پوشاک، لوازم خانگی، لوازم برقی و… دارای برندهای مختلف وقیمت های متفاوت می باشند. طبیعتا گاوصندوق ها هم با برندهای مختلف و کیفیت های گوناگون در بازار وجود دارد. آیا ویژگی های یک صندوق خوب را می دانیم. معمولا برندهای برتر دو یا سه نمونه کیفیتی گاوصندوق می سازند تا به دلخواه و نظر همه مشتری ها احترام گذاشته و دست مشتری برای خرید باز باشد.

گاو صندوق ارزان و معمولی

این نوع صندوق ها از نظر ظاهری فرق زیادی با صندوق های دیگر ندارد. اما از نظر کیفیت و ایمنی، آلیاژ استفاده شده، قفل، دستگیره و محتویات داخل جداره که باعث سنگینی و نسوز بودن صندوق می شود، قطر زبانه ها و حالت قرار گرفتن آن ها و… از منظر کیفیت خیلی فرق دارد. طبیعی است که این گاو صندوق ها باید قیمت ارزانی داشته باشد.

گاوصندوق های خوب و نسوز

این نوع صندوق ها از نظر آلیاژ با قطر بیشتر و کیفیت بالاتری تولید می شوند. این گاوصندوق ها کاملا بتن ریزی شده با بتن مسلح نسوز و سنگین می باشد به دلیل همین وزن سنگین و بتن خوب، ایمنی بالا می رود و نسوز می شود. البته با رمز دیجیتال یا مکانیک و یا رمزهای دیگر ایمنی آن ها دو برابر می شود.

گاوصندوق ها با کیفیت و ایمنی عالی

این نوع گاو صندوق ها بسیار ایمن و با کیفیت عالی تولید می شوند. هر چند گاوصندوق ها از نظر ظاهری خیلی به هم شباهت دارند ولی کافیست از فروشنده بخواهید فرق بین کیفیت های مختلف را توضیح دهد آن موقع اختلاف کیفیت و ایمنی برای مان روشن می گردد.

در این نوع محصولات آلیاژ بالاتری به کار رفته و نحوه بتن ریزی آن ها فرق دارد و کاملا نسوز می باشند . قطر زبانه ها بیشتر بوده و درب این نوع گاو صندوق ها از چهار طرف مهار می شوند. سیستم های ایمنی متفاوتی دارند؛ از قبیل سیستم ضد سرقت، سیستم هوشیار، رمز مکانیک، رمز دیجیتال و …. با توجه به مواردی که اشاره شد می بینیم هیچ ارزانی و گرانی بی دلیل نیست.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *