گاوصندوق دو طبقه و دو درب آرکا

کاربرد گاو صندوق دو طبقه + فیلم آموزشی معرفی گاوصندوق های دو طبقه آرکا

کاربرد گاو صندوق دو طبقه

گاو صندوق دو طبقه کاربرد فراوانی دارد. طراحی ظاهری خاص این محصول زیبا در کنار استحکام بالای آن و قابلیت ایمنی سازی و به روزرسانی بالایی که دارد سبب می شود جزو پرفروش ترین دسته از گاو صندوق ها به حساب آید. در اینجا به چند مورد از کاربری های این صندوق ها اشاره می کنیم:

کاربری اداری گاو صندوق های دو طبقه

طراحی داخلی این صندوق ها عالی هستند. فضای مجزای زیادی که ای نمحصول به کاربر خود می دهد باعث می شود بتوان پول و طلا و کاغذ و … را به تفکیک از هم در گاو صندوق جای داد.

از این رو بیشتر در ادارات ، شرکت ها ، موسسات ، فروشگاه ها و درمانگاه ها یا هر جایی که وسایل متنوع و متعدی برای نگهداری وجود داشته باشد مورد استقبال قرار می گیرد.

فیلم آموزشی معرفی انواع گاوصندوق دو طبقه آرکا در آپاراتفیلم آموزشی معرفی انواع گاوصندوق دو طبقه آرکا در آپارات

فرودگاه راه آهن و پایانه های مسافربری

یکی از قابلیت های بی نظیر هر گاو صندوق دو طبقه ای این است که دو کاربر هم زمان می توانند از آن استفاده کنند. وجود دو درب مستقل از هم این امکان را به کاربران می دهد تا در حالی که درب یک طبقه باز استوسایل گران بها پشت درب بسته طبقه دیگر درامنیت به سر ببرند.

بنابراین فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار و پایانه های مسافربری از دیگر مکان هایی هستند که وجود یک گاو صندوق دوطبقه بسیار مفید است.

در این گونه مکان ها نیروها و پرسنل در چند نوبت کاری فعالیت می کنند و شیفت ها عوض می شوند. در فضای داخلی هر طبقه از این مدل گاو صندوق بسته به نوع استفاده می توان برگه آچار ، پوشه ، زونکن یا دسته چک قرار داد.

بنگاه ها و مشاورین املاک

این صندوق برای دسته بندی اشیاء و اسناد بسیار مناسب است. در بنگاه ها و مشاورین املاک که قول نامه ها و اسناد رهن و اجاره و فروش به تعداد بالا وجود دارد گاو صندوق دو طبقه یک موهبت است. همچنین در فروشگاه ها و مغازه ها و ادارات هم می توان به عنوان گاوصندوق اداری از آن استفاده کرد.

منازل و ویلاها

یکی از کاربری های مهم گاو صندوق های دو طبقه در منازل و خانه ها می باشد. مشکل کمبود فضا در بیشتر منازل وجود دارد.

یک گاوصندوق دو طبقه با توجه به ابعادی که دارد بیشتر فضا را در ارتفاع اشغال می کند. بنابراین می توان به راحتی آن را دور از چشم همه در گوشه و کنار خانه یا حتی داخل کمد تعبیه کرد. از این رو گزینه مناسب تری نسبت به صندوق های پخش و پهن و بزرگ برای خانه ها هستند.

به طور کلی در صورتی که مشکل کمبود فضا ندارید توصیه ما انتخاب گاوصندوق بلند دو طبقه آرکا است. این نوع صندوق ارتفاع بلندتری نسبت به گاوصندوق های معمولی دارد و از نظر عرض و عمق تفاوت چندانی ندارد.

قیمت گاوصندوق دوطبقه

قیمت گاوصندوق دو طبقه با توجه به این همه مزیت و کاربرد بالایی که دارد نسبت به سایر مدل های گاو صندوق کاملا رقابتی و مناسب محسوب می شود. به همین جهت همواره توشط فروشندگان و مشاوران جزو موارد پیشنهادی است.

از طرفی می توان در آینده آن را به راحتی به روز رسانی کرده و به سیستم ها امنیتی روز نیا مجهز نمود. یا این که درصورت نیز یا صلاحدید فقط یک طبقه از آن را مجهز نمود و وسایل مهم تر را در آن طبقه جانمایی کرد. و در طبقه ای که تجهیزات کمتری دارد وسایل دم دستی تر و کم ارزش تر را قرار داد.

پیشنهاد کا این است که در هنگام خرید حتما این گاوصندوق دوطبقه را به عنوان یکی از گزینه های مد نظر خود داشته باشید و درباره آن تا می توانید تحقیق و تفحص کنید. زیرا یک گاو صندوق دو طبقه با کیفیت هیچ گاه صاحب خود را پشیمان نخواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *