xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

7 ویژگی بی نظیر گاوصندوق دوطبقه آرکا

گاوصندوق دوطبقه یکی از پرمخاطب ترین و پر سفارش ترین انواع گاوصندوق به شمار می رود. در این مقاله ، مزایا و برتری های خاص این محصول را مورد بررسی قرار می دهیم:

1. وجود دو فضای مجزا جهت تفکیک وسایل

مستقل بودن پول نقد و ارز و طلا از اسناد و مدارک و عکس های با ارزش و… یک امتیاز عالی برای یک گاوصندوق دوطبقه محسوب می شود. جدا نگهداری کردن و دسته بندی اشیاء گران بها در امنیت آنها بسیار موثر است.

به طور مثال می توان در طبقه پایینی طلا و سکه را قرار داده و در طبقه بالا اسناد و مدارک را جای داد. زمانی که طبقه طلاها را باز می کنید همچنان اسناد شما پشت درب بسته صندوق در امنیت کامل به سر می برد.

2. قابلیت استفاده چند کاربر از یک گاوصندوق

جالب ترین مزیت این محصول همین مورد است. مستقل بودن درب های هر طبقه باعث می شود یک گاوصندوق دوطبقه بتواند کاربری دو گاو صندوق را داشته باشد. به این معنی که درب های آنها جدا از هم و مستقل از هم باز و بسته می شوند.

هر کاربر می تواند یک طبقه را به وسایل خود اختصاص دهد. به این ترتیب کلید و رمز طبقه خود را در اختیار داشت و نمی تواند درب طبقه دیگر را باز کند.

3. دارای صندوقچه داخلی در طبقه بالا

در طبقه بالایی این صندوق ها یک صندوقچه با درب مجزا تعبیه شده است. قفل و کلید این صندوقچه مستقل از درب طبقه بالا می باشد.

علاوه بر این می توان رمز مکانیک یا حتی رمز دیجیتالی جداگانه ای به همراه کلید روی صندوقچه داخلی نصب نمود.

4. طراحی داخلی شگفت انگیز گاوصندوق دوطبقه

به طور کل گاو صندوق دوطبقه فضای زیادی دارد. اما نکته قابل توجهی که آن را متمایز کرده است داشتن دو فضای مجزا از هم می باشد چون شامل دو درب جداگانه است.

گاوصندوق دوطبقه یکی از جادارترین انواع گاو صندوق است. هم این که دو طبقه جداگانه دارد و هم این که در طبقه بالا یک صندوقچه مخفی تعبیه شده است که فضای آن از فضای داخلی تفکیک شده است.

ضمن این که فضای داخلی طبقه فوقانی نیز به دو بخش پایین و بالایی تقسیم می شود که می توان اشیائی را به تفکیک در آنها قرار داد. فضای زیاد و مستقل از هم کار با این محصول را برای کاربر بسیار دلچسب و کرده است.

5. کاملا نسوز و ایمن

گاوصندوق های دوطبقه آرکا همگی نسوز می باشند. به این معنی که فاصله بین دیواره های درونی و بیرونی آنها توسط بتن مسلح پر شده است.

جنس بدنه آنها نیز از فولاد است. لذا از نظر نفوذپذیری بسیار مستحکم هستند. همچنین درب آنها را می توان به رمز دیجیتالی اثر انگشتی در کنار کلید تاشو مجهز نمود تا به جز صاحبش کسی نتواند درب آنها را باز کند.

ضمن این که می توان سیستم های هشدار دهنده ای مثل GPS یا سیستم پیامکی هوشیار نیز بر روی آن ها نصب نمود.

گاوصندوق های دوطبقه سری  MZنسل جدیدی هستند که مجموعه فنی آرکا آن ها را طراحی کرده اند. این مدل ها مجهز به سیستم ضد سرقت مخفی می باشند که از بیرون دیده نمی شوند. در نتیجه برای سارقین قابل رویت نیستند و نمی توان آنها را از کار انداخت. در حقیقت می توان گفت قابل سرقت نیستند.

6. ظاهر زیبا با قابلیت رنگ آمیزی متنوع

گاوصندوق های دوطبقه عموما کشیده و بلند هستند زیرا دو صندوق روی هم سوار شده است. شکل کلی آنها معمولا به صورت مکعب مستطیل طراحی می شوند. برای همین این محصول زیبایی خاص خود را دارد

 ضمن اینکه با توجه به دو تکه بودن آنها در بسیاری از موارد شاهدیم که به سفارش مشتری، گاو صندوق را به دو صورت رنگ آمیزی می کنند. یا اینکه از رنگ های سازمانی و رایج برای آنها استفاه نمی کنند. به همین دلیل معمولا از گاوصندوق های دوطبقه به عنوان یکی از زیباترین انواع گاوصندوق یاد می شود.

7. قابلیت سفارشی سازی گاوصندوق دوطبقه

قابلیت سفارشی سازی این محصول بالاست. در واقع خریدار می تواند با توجه به محل نصب و کار آیی که از آن انتظار دارد ضمن مشورت با مشاوران و متخصصان اهل فن مجموعه آرکا اقدام به سفارش صندوق دو طبقه ای با طبقات دلخواه خود از نظر ابعاد و شکل و رنگ و تجهیزات ایمنی نماید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *