xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق نگهداری از موبایل

انسان ها از همان زمان های نخستین همواره تلاش می کردند که ابزارها و وسایلی را تولید کنند که برای شان آرامش خاطر و رفاه به ارمغان بیاورد.

تولید گاوصندوق نیز یکی از این وسایلی است که انسان ها دست به ساختن آن زده اند و از سال ها قبل تا به امروز در گیر تکامل بخشیدن به آن هستند. ابتدایی ترین آن ها را می توان گفت که با صندوقچه های چوبی و یا فلزی ساخته می شده اند و تا به امروز که با شیوه های نوین و توسط ورق های فولادی و قفل و رمزهای پیشرفته ساخته می شوند.

در اینجا سوال پیش می آید که هدف از ساختن گاوصندوق ها چه چیزی بوده است؟ هدف گاوصندوق محافظت از اموال و دارایی ها و اشیائی است که برای فرد دارای اهمیت فراوانی می باشد و در این بین متاسفانه همواره افرادی هستند که به فکر سرقت محتویات گاوصندوق ها و سواستفاده هستند.

در زمان های گذشته بیشتر سکه و طلا و جواهرات را در گاوصندوق ها نگهداری می کرده اند و هر کسی نیاز به داشتن آن را نداشت و فقط افراد ثروتمند آن را تهیه می کردند اما امروزه به جرات می توان گفت که اکثر افراد به یک گاوصندوق در منزل و یا محل کار خود نیازمند هستند زیرا در جوامع امروزی دارایی افراد فقط به سکه و جواهرات و . . . محدود نمی شود، هستند کسانی که مدارک کاغذی ارزشمندی دارند که شاید ارزش بسیار بالایی داشته باشند و یا عکس هایی که باید حتما از آن ها نگهداری کرد و یا حجم بسیار بالایی از اطلاعات که در یک  فلش ذخیره شده و باید نهایت نگهداری را از آن داشت.

در شرکت ها و کارخانه ها مدارک بسیار مهمی وجود دارد که باید حتما در گاو صندوق نگهداری شود، در بیمارستان ها مدارک پزشکی و اطلاعات دارویی و یا حتی دارو هایی وجود دارد که باید در گاوصندوق های مخصوص نگهداری  شود و بسیاری از مشاغل دیگر که نیاز به تهیه ی گاوصندوق دارند مانند بنگاه های املاک، سوپر مارکت ها، طلا فروشی ها و بسیاری از مشاغل دیگر که در بازار مشغول به کار هستند.

گاوصندوق نگهداری از موبایل

گاوصندوق مناسب نگهداری از موبایل

امروز تصمیم داریم در مورد شغلی صحبت کنیم که شاید در ظاهر نیازی به داشتن گاوصندوق نداشته باشد اما علاوه بر داشتن گاوصندوق فیزیکی باید به مشتریان خود، نرم افزار گاوصندوق را نیز توصیه کند.

در دنیای مدرن با پیشرفت زندگی ها و نیاز انسان به تکنولوژی در انجام دادن کارهایش به جایی رسیده ایم که زندگی بدون برخی از این وسایل غیر ممکن می شود.

تلفن همراه وسیله ای است که در جوامع امروزی بسیار استفاده می شود و افراد روزانه مدت زمان زیادی را با آن سپری می کنند و بسیاری از کارها را با آن انجام می دهند و برخی نیز منبع  درآمد شان از طریق کار با این وسیله فراهم می شود.

تلفن های همراه بسیار متنوع هستند و می توان گفت محبوبیت زیادی در بین افراد بدست آورده اند تا جایی که با تولید نمونه های جدید در برخی از برند های مشهور، اکثرا تلاش می کنند که آن را تهیه کنند.

درست است که علم در حال پیشرفت است ولی همواره بوده اند کسانی که از آن در راه نادرست بهره برده اند.

در گذشته بیشتر سرقت ها مربوط به منازل و یا اتوموبیل ها می شد اما امروزه برای راحتی کار دست به سرقت از فروشگاه هایی می زنند که راحت تر بتوانند وسایل سرقتی را به فروش برسانند.

 موبایل فروشی ها نیز یکی از مکان هایی است که سارقان به آن توجه بسیار دارند. با افزایش قیمت این وسیله و تقاضای بالایی که در جامعه دارد به عنوان یک کالای محبوب از آن یاد می شود.

موبایل فروشی ها می توانند با تهیه ی گاوصندوق برای فروشگاه خود امنیت آن را بالا ببرند. نمونه های مختلفی از گاوصندوق در بازار وجود دارند که مناسب برای این کار هستند.

گاوصندوق نسوز آرکا با تولید بیش از 100 نوع گاوصندوق های ایمن و محصولات ایمنی دارای گواهی استاندارد در این زمینه یکی از برند های معتبر در زمینه ی تولید انواع گاوصندوق در بازار به شمار می آید.

در طی صحبت هایی که با مشاوران این شرکت انجام شد نکات و گاوصندوق هایی را جهت ایمن سازی فروشگاه های موبایل مناسب می دانستند که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

اولین چیزی که یک فروشگاه موبایل فروشی قبل از خرید باید مد نظر داشته باشد فضایی است که شخص در اختیار دارد و نوع ایمنی که مدنظر وی است.

با در نظر گرفتن این موضوع حال به سراغ گاوصندوق مناسب می رویم که برای هر محلی چه گاوصندوق موبایلی موجود است.

مدل های 300، 350.1، 500، 630، 700، 750، 1000و 2000 یک درب آرکا به عنوان گاوصندوق های مناسب برای موبایل فروشی معرفی  می شوند. در صفحه محصولات و لیست قیمت می توانید این گاوصندوق ها را مشاهده و بررسی کنید. 

گاوصندوق های زیر ویترینی با توجه به فضای عالی و ابعادی که دارند برای موبایل فروشی ها بسیار پیشنهاد می شوند؛ چرا که به راحتی می توان در فضای زیر ویترین این صندوق را تعبیه کرد. امنیت این صندوق های زیر ویترینی نسبت به سایر مدل های مذکور بسیار بالاتر است.

هر مشتری برحسب نیازی که دارد می تواند نوع گاوصندوق خود را انتخاب کند و مشخص کند که چه نوع رمزی بر روی آن نصب شود، رمز مکانیکی(بین یک عدد 2 رقمی تا سه عدد 2 رقمی می توان برای رمز انتخاب کرد و توصیه می شود حتما رمز سه مرحله ای را انتخاب کنید ) و یا رمز دیجیتالی ( کار کردن با این رمز بسیار راحت است و رمز انتخابی بین 3تا 12 عدد می تواند باشد ) و یا برای امنیت بیشتر استفاده از هر دو مدل رمز را بر روی گاوصندوق سفارشی خود استفاده کنند که به اصطلاح این سیستم را رمز ترکیبی می نامند.

تمامی مدل های معرفی شده دو جداره و نسوز هستند و تا دمای 750 درجه نیز مقاوم هستند در صورتی که از مدل های HMZ  انتخاب کنید تا 1000 درجه در برابر آتش سوزی به مدت یک ساعت مقاوم می باشند.

برای ایمنی بیشتر گاوصندوق فروشگاه موبایل خود می توانید آن را به سیستم ضد سرقت نیز مجهز کنید در صورتی این سیستم روی گاوصندوق نصب باشد، با وارد شدن ضربه به درب و یا استفاده از هوا برش، زبانه های مربوط به این سیستم فعال می شوند و مانع از بازشدن درب می شوند.

در نمونه های MZ  و HMZ آرکا این سیستم بر روی آن ها نصب است و فروش بالایی دارند زیرا ایمنی بسیار بالایی نسبت به سایر مدل ها دارند.

در هنگام خرید فاکتور وزن را نیز در نظر بگیرید، گاوصندوقی که دارای وزن سنگینی باشد از نظر حمل و جا به جایی نیز به سختی این کار انجام می گیرد و برای سارقین کار را بسیار دشوار می کنند.

در صورتی که مجبور به انتخاب گاوصندوق های کوچک با وزن کم برای فروشگاه موبایل خود شدید بهتر است که نوعی را سفارش دهید که بتوان آن را از کف و یا پشت به دیوار و زمین پیچ کرد تا از جابه جایی گاوصندوق موبایل جلوگیری شود.

گاوصندوق موبایل
نمایی از گاوصندوق زیر ویترینی آرکا

شاید با خود بگویید که فروشگاه شما استیجاری است و در هنگام جابه جا کردن فروشگاه برای حمل گاوصندوق با مشکل مواجه می شوید.

می توانید برای این موضوع از خدمات گاوصندوق نسوز آرکا درخواست نیرو بدهید و یا این که گاوصندوقی سفارش بدهید که وزن کمی داشته باشد ولی در عوض در قسمت بین دیواره ها مواد عایق و نسوز سبک به کار رود. در این صورت گاوصندوق موبایل فروشی شما دارای وزن کم تر ولی عایق در برابر حرارت است و برای جبران کردن فاکتور وزن می توان آن را به زمین پیچ کنید.

اگر فروشگاه موبایل شما شخصی است بهتر است متناسب با فضایی که در اختیار دارید، گاوصندوق سفارشی تهیه کنید و فاکتور هایی که مد نظرتان است را درآن لحاظ کنید. گاوصندوق سفارشی، ظاهری زیباتر و خاص تر را برای فروشگاه شما ایجاد می کنند. همچنین می توانید با درخواست ارتقاء سیستم امنیتی، گاوصندوقی فوق العاده ایمن و با کیفیت را صاحب شوید. شرکت آرکا بهترین گزینه برای انجام این کار است، چرا که این شرکت تولید انواع محصولات ایمنی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

گاوصندوق مناسب موبایل فروشی ها دارای طبقات زیادی است که برای قرار دادن موبایل ها و وسایل جانبی آنها تعیبه شده تا در هنگام گذاشتن و برداشتن، آسیب نبینند و یا اینکه نمونه های خاصی که برای مشتریان خاص نمایش داده می شوند و قصد ندارید که در دید عموم باشد در گاوصندوق نگهداری می شود.

گاوصندوق ها باید در مکانی قرار بگیرند که در دید عموم نباشد و برای موبایل فروشی ها نیز به همین صورت باید باشد. گاوصندوق موبایل فروشی می تواند به گونه ای طراحی شود که در زیر میز کار قرار داده شود که در این صورت نمونه های زیر ویترینی و یا خزانه می توانند مناسب باشند و یا اگر فضای دیگری مد نظر دارید نمونه ی مناسب آن قسمت را خریداری کنید. حتی می توان در صورت داشتن فضایی مانند زیر پله، برای آن قسمت و با ابعاد موجود در آن قسمت سفارش خود را به صورت گاوصندوق زیرپله ای ثبت کنید.

توضیحاتی که در بالا داده شد همگی بر این نکته تاکید داشتند که خرید گاوصندوق برای موبایل فروشی ها از ضروریات است اما شرکت آرکا به دلیل اینکه رسالتش ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای همه ی افراد است، به تمامی افرادی که گوشی موبایل تهیه می کنند، توصیه می کند در صورت تمایل نرم افزار گاوصندوق موبایل را بر روی گوشی های خود نصب کنند.

کار گاوصندوق یعنی حفاظت از وسایل شخصی در برابر اشخاص متفرقه، خب حال که همه چیز پیشرفته شده است و می توان در فضایی کوچک حجم بالایی از اطلاعات را ذخیره کرد، برخی ترجیح می دهند از گوشی موبایل خود برای نگهداری این اطلاعات مانند عکس ها و شماره تلفن و فایل های متنی و . . . استفاده کنند.

محبوبیت این وسیله در بین افراد بسیار بالا رفته است و چون در همه جا همراه افراد است و به راحتی قابل حمل است و محدودیتی برای شخص ایجاد نمی کند، جزع لاینفک زندگی های امروزی شده است.

به جرات می توان گفت تلفن همراه هر کسی دنیایی از اطلاعات شخصی آن فرد است که شاید تمایل نداشته باشد دیگران از محتوای آن مطلع شوند. پس بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق، تدبیری برای آن اندیشید.

خب همانطور که تلفن های هوشمند توسط شرکت های سازنده هر ساله به روز می شوند، شرکت های برنامه نویس نیز سعی می کنند برنامه هایی متناسب با نیاز روز مشتری برای تلفن های هوشمند طراحی کنند.

نرم افراز گاوصندوق یکی از برنامه های موبایل است که می توان از آن برای نگه داری از محتوای تلفن هوشمندمان استفاده کنیم. این برنامه قادر است برای هر قسمتی از گوشی همراه خود که بخواهید محدودیت دسترسی برای دیگران ایجاد می کند و می توانید برای هر قسمت رمز بگذارید و گوشی خود را تبدیل به یک گاوصندوق همراه کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید اطلاعات تکمیلی را در مورد این نرم افزار در مقاله ی مربوط به این نرم افزار که در وبسایت آرکا نیز موجود است مطالعه و بررسی کنید.

این مقاله منحصرا مربوط به گاوصندوق نگهداری از موبایل تهیه و تنظیم شده است. معرفی بهترین گاوصندوق موبایل و ذکر نکاتی جهت ایمن سازی فروشگاه برای ایده گرفتن کاربران و کاسبان عزیز هدف این مقاله بوده است.

در نهایت نرم افزار مذکور، مفید و کارآمد تلقی شده است. بدین جهت اندکی به آن پرداختیم بلکه بتوان گوشه ای از امنیت و آرامش کامل را برای شما به ارمغان بیاوریم.

شرکت صندوق نسوز آرکا، علاوه بر تولید انواع محصولات ایمنی، با حضور تیمی قوی از کارشناسان، طراحان و تیم تولید محتوا، در تلاش است تا اطلاعاتی مفید را برای آگاهی مردم عزیز جمع آوری و عرضه کند.

چرا که همواره هدف این شرکت، حفظ و ایجاد آرامش کامل است. و توصیه مدیران این مجموعه این است که برای خرید گاوصندوق، تحقیق کنید، اطلاعات خود را در این زمینه ارتقاء دهید، به نکات ریز و مهم توجه کنید و به هیچ عنوان عجله ای و بدون تحقیق اقدام به خرید گاوصندوق و هیچ محصول دیگری نکنید.

آرامش کامل، آرکا

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

۴ پاسخ

  1. با سلام
   ابعاد استاندارد گاوصندوق زیرویترینی آرکا با مدل در خواستی شما متفاوت است.
   برای کارهای سفارشی با کارشناسان و طراحان آرکا در “صفحه تماس با ما” ارتباط بگیرید.

 1. برای زیرویترین یک گاوصندوق خیلی خوب با رمز اثر انگشتی بخوام چقدر در میاد؟
  چه ابعادی دارین؟

  1. باسلام. ابعاد استاندارد و قیمت گاوصندوق زیر ویترینی آرکا، در صفحه مربوطه ثبت شده است.
   همچنین که امکان تولید گاوصندوق ویترینی سفارشی در ابعاد و ویژگی های دلخواه مشتری وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *