Advantages of Hotel Safes

خرید گاوصندوق هتلی چه مزایایی دارد

مزایای خرید گاوصندوق هتلی

در بسیاری از موارد توصیه ما به خریداران و مشتریان گرامی خرید گاوصندوق هتلی می باشد. این توصیه و پیشنهاد از سوی فروشنده به خریدار بستگی به نوع سفارش و درخواست مشتری و همچنین متناسب بودن آن با ویژگی های گاو صندوق ها دارد. در این مقاله تصمیم داریم مزایا و امتیازات گاو صندوق هتلی را نسبت به سایر صندوق ها معرفی کنیم.

مزایای گاوصندوق هتلی نسبت به سایر گاوصندوق ها

با مقایسه گاو صندوق هتلی با مدل های دیگر در می یابیم که این صندوق ها دارای مزایای زیر می باشند:

  • ارزان تر بودن از سایر مدل های گاو صندوق
  • سبک و کوچک ، بسیار زیبا و تزیینی
  • کاملا سفارشی و مطابق با سلیقه و دلخواه مشتری
  • تنوع رنگی بسیار بالا در مقایسه با مدل های دیگر
  • مجهز به انواع رمزهای دیجیتالی و مکانیکی

ارزان تر بودن از سایر مدل های گاو صندوق

پرفروش ترین نوع گاو صندوق ، گاوصندوق هتلی است. عمده ترین دلیل این محبوبیت ارزان بودن آن است. در ساخت این محصول از بتون استفاده نمی شود. به همین دلیل نسوز یا ضد آتش نیستند ( لازم به ذکر است که به زودی صندوق نسوز آرکا در سری محصولات جدید خود گاو صندوق هتلی نسوز هم تولید خواهد نمود). از طرفی حجم کوچکی دارند و در ساخت آنها به اندازه مدل های دیگر گاو صندوق ، ورق و فولاد استفاده نمی شود. به همین دلیل قیمت تمام شده صندوق های هتلی کمتر از سایر مدل هاست. همچنین باید اشاره کرد که تعمیر گاوصندوق هتلی بسیار آسان و تقریبا کم هزینه است.

سبک و کوچک ، بسیار زیبا و تزئینی

همان طور که اشاره شد یک صندوق هتلی جزو دسته گاوصندوق های کوچک طبقه بندی می شود; وزن آنها نیز معمولا حدود 16 کیلوگرم می باشد; همچنین طراحی فوق العاده زیبایی نیز دارند. بنابراین قابلیت چیدمان در فضای اتاق هتل را دارد.

کاملا سفارشی و مطابق با سلیقه و دلخواه مشتری

در بسیاری موارد هتلداران و صاحبان مسافرخانه ها اقدام به سفارش صندوق هتلی با طرح یا لوگوی انحصاری هتل خود می کنند. و این شاخص بودن کمک زیادی به جذب مسافر و برند شدن آن هتل خواهد کرد.

تنوع رنگی بسیار بالا در مقایسه با مدل های دیگر

تنوع رنگ صندوق های هتلی بالاتر از بقیه صندوق هاست; در هنگام خرید گاو صندوق هتلی  قطعا آنها را در رنگ های زرد ، قرمز ، آبی ، سپید ، مشکی ، سدری ، فیلی و… را می بینید. به همین دلیل غالبا زیبایی بخش مغازه های گاوصندوق فروشی هم

صندوق های هتلی هستند.

مجهز به انواع رمزهای دیجیتالی و مکانیکی

اگر هنگام خرید گاوصندوق هتلی کلمه گاوصندوق هتلی دیجیتالی را شنیدید اصلا تعجب نکنید; امتیاز ویژه گاوصندوق های هتلی این است که علیرغم کوچک بودن قابلیت این را دارند که روی درب آنها رمز دیجیتالی یا مکانیکی نصب شود. در حقیقت می توان درب آنها را ضدسرقت نمود. به طوری که سارق نتواند درب آنها را باز کند. زمانی که سارق نتواند

درب گاوصندوق را بازکند، اقدام به دزدیدن خود گاوصندوق می کند تا سر فرصت بتواند به محتویات داخل آن دست پیدا کند. از آنجایی که گاو صندوق های هتلی سبک وزن هستند باید آنها را به کف زمین یا داخل کابینت یا روی میز یا هرجای مشابه دیگری پیچ کرد تا ثابت شود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *