ارسال رایگان به سراسر کشور

صندوق نسوز آرکا ارسال رایگان تا شهر مقصد را برای تمامی محصولات خود درنظر گرفته است. در هفته گذشته تعداد یک دستگاه گاوصندوق اسلحه مدل 700 mz به ارومیه ارسال شد. این گاوصندوق سفارشی بوده و به درخواست مشتری طراحی و تولید شده است.

گروه تولیدی و صنعتی گاوصندوق نسوز آرکا (محمدزاده) به مشتریان خود خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد که آنرا از هر مجموعه تولیدی دیگری در زمینه طراحی و تولید گاوصندوق نسوز در سطح کشور متمایز می سازد. از این خدمات می توان به دو سال ضمانت (گارانتی) و خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا اشاره نمود. علاوه بر این هزینه ارسال گاوصندوق تا شهر مقصد نیز بر عهده شرکت می باشد.

امتیاز دیگری که مشتریان گاوصندوق نسوز آرکا از آن بهره می برند مشاوره تلفنی با کارشناسان و مشاوران آرکا است که با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند بهترین راهنمای شما در خرید انواع گاوصندوق سبک و سنگین، رمزدار و بدون رمز ، … هستند.

برتری دیگر صندوق نسوز آرکا نسبت به فروشندگان دیگر این است که آرکا توانایی تولید انواع گاوصندوق نسوز و غیرنسوز را دارد. این بدان معناست که آرکا یک مجموعه تولیدی است و خریداران می توانند بدون واسطه گاوصندوق خود را خریداری کنند. این امتیازات باعث ایجاد حس آرامشی در مشتریان آرکا می شود که این مهمترین عهد و پیمان صندوق نسوز آرکا از دیرباز تا اکنون بوده است.

اولین مولفه ای که برای شرکت تولیدی گاوصندوق نسوز آرکا حائز اهمیت است رضایت و خشنودی مشتریان است لذا همواره تلاش می کند که بهترین خدمات و باکیفیت ترین گاوصندوق ها را با بهره گیری از بهترین کارشناسان در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این امر باعث شده است که مشتریان آرکا حتی در روزهای سختی و روزهای پرتلاطم بازار این گروه را فراموش نکرده اند و هنوز هم اولین گزینه برای خرید آنها، گاوصندوق های آرکا است.

پس اگر به دنبال خرید گاوصندوق هستید یک لحظه هم تعلل نکنید و فورا خرید خود را با کارشناسان آرکا در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نمایند.

برای ارتباط با کارشناسان آرکا می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید. و یا در صفحه اینستاگرام آرکا از کارشناسان ما مشورت بگیرید.

05136660044

05136666001

gavsandogh_arka@

gavsandogh_arka@

“]