گاوصندوق خانگی اثر انگشتی آرکا

گاوصندوق خانگی اثر انگشتی آرکا

گاوصندوق خانگی اثر انگشتی آرکا

گاو صندوق های اثر انگشتی از مدرن ترین و پیشرفته ترین انواع گاوصندوق به شمار می روند. به همین دلیل استقبال از این نوع صندوق روز به روز بیشتر می شود. در ابتدا از این محصول فوق امن بیشتر در مکان های خاصی مثل بانک ها، اداره جات، مکان های امنیتی استفاده شد. اما کم کم فروشگاه های بزرگ مثل قنادی های بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای، قنادی های بزرگ، پارچه فروشی ها و…نیز به سفارش این محصول روی آوردند. به تازگی شاهد افزایش سفارش گاوصندوق خانگی اثر انگشتی روبرو هستیم.

یک گاوصندوق خانگی اثر انگشتی دیجیتالی می تواند یک نقطه امن و قابل اتکا برای اعضای خانواده باشد. به این دلیل که مهم ترین وسایل ریز و کوچک و در عین حال با ارزش هر خانه ای با این گاوصندوق به طور کامل در امان است. در واقع اعضای خانواده با آرامش کامل می توانند منزل را ترک کنند بدون آن که هراسی از سرقت آن وسایل داشته باشند.

این که ادعا می کنیم امنیت وسایل به طور کامل توسط این گاو صندوق ها تامین می شود به هیچ عنوان گزافه گویی نیست. در این مقاله با ویژگی های یک گاوصندوق خانگی اثر انگشتی آشنا می شویم.

مزایای گاوصندوق خانگی اثر انگشتی آرکا

سیستم رمز اثر انگشتی یک رمز بسیار پیشرفته است و شکل جدیدتر و به روزتر رمزهای دیجیتالی به حساب می آید. از جمله امتیازات گاوصندوق مجهز به رمز دیجیتال اثر انگشتی می توان به 4 مورد زیر اشاره کرد:

  • بالاترین میزان امنیت در بین تمامی رمزهای موجود در دنیا
  • قابلیت بازکردن گاو صندوق اثرانگشتی برای تمام افراد خانواده
  • کاربری راحت برای همه حتی افراد مسن یا کم سواد
  • ظاهر زیبای گاوصندوق اثرانگشتی

بالاترین میزان امنیت در بین تمامی رمزهای موجود در دنیا

 همان طور که می دانیم اثر انگشت تمام افراد دنیا حتی دوقلوها با یکدیگر فرق دارد. به این معنی که جعل اثر انگشت غیر ممکن است. بنابراین امکان بازگشایی آن جز برای صاحب آن برای هیچ کس ممکن نیست. زیرا تنها با اسکن کردن اثر انگشت کسی که به عنوان صاحب گاو صندوق است باز می شود.

قابلیت بازکردن گاو صندوق اثرانگشتی برای تمام افراد خانواده

می توان اثر انگشت نفراتی را که مجازند به محتویات گاوصندوق دسترسی داشته باشند را برای رمز تعریف نمود. با این کار هر تعداد فردی که مایل هستید می تواند درب گاوصندوق را باز کند. اما هیچ کس دیگری جز آن افراد نمی توانند به داخل صندوق دسترسی داشته باشند. این ویژگی سبب می شود گاوصندوق خانگی اثر انگشتی به بهترین گاو صندوق برای منازل تبدیل شود. زیرا به راحتی می توان اثر انگشت اعضای خانواده را برای رمز تعریف کرد.

کاربری راحت حتی برای افراد مسن یا کم سواد

کار با این رمزها بسیر آسان است. در واقع برای باز کردن یک گاوصندوق اثر انگشتی دیگر نیاز به حفظ کردن رمز دیجیتالی ندارید. همچنین دیگر لازم نیست مراحل باز کردن رمز مکانیکی را برای هر بار باز کردن درب صندوق طی کنید. از طرفی دیگر نیاز ندارید برای اطمینان بیشتر هر از گاهی رمز خود را تغییر دهید. یا اینکه آن را در جای مخفی یادداشت کنید.

در حقیقت رمز شما همیشه همراه شماست بدون آنکه مثل کلید نیاز باشد آن را در جیب یا کیف خود قرار دهید. انگشت شماست که رمز منحصر به فرد و امن شماست و این برترین مزیت این نوع رمز است. چرا که گاو صندوق اثر انگشتی فقط زمانی باز می شود که شما کنار آن باشید و لاغیر.

ظاهر زیبای گاوصندوق اثرانگشتی

ظاهر جذاب این رمزها باعث شده است که گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتالی زیباترین نوع گاو صندوق ها باشد. از نظر زیبایی ظاهری این رمزهای اثرانگشتی به مرانب شکیل تر و زیباتر از رمز های مکانیکی و رمزهای دیجیتالی هستند.

جهت کسب آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد رمز اثر انگشتی و قابلیت های گاوصندوق اثر انگشتی آرکا دو مقاله زیر را که در همین رابطه به رشته تحریر در آورده ایم مطالعه نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی فقط کافیست تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوران زبده آرکا نهایت استفاده را ببرید.

رمز اثر انگشتی چیست و چگونه کار می کند

گاوصندوق اثر انگشتی چه گاوصندوقی است

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *