چرا نخریدن گاوصندوق بهتر از خرید گاوصندوق غیر ایمن است

چرا نخریدن گاوصندوق از خرید گاوصندوق غیر ایمن بهتر است

بین نخریدن گاوصندوق با خرید گاوصندوق غیر ایمن كدام را انتخاب كنیم

امروزه شاهد عرضه گاوصندوق های مختلف با كيفيت های متفاوت و قیمت ها متنوع در بازار هستيم. توصیه ما این است که سعی کنید بهترین گاوصندوق ممکن را خریداری کنید. اما اگر دنبال گاوصندوق ارزان و قیمت مناسب می گردید باید بدانید نسبت کیفیت به قیمت در گاوصندوق سازی به خوبی رعایت می شود. بنابراین تهیه یک صندوق بی کیفیت کاری آسان و در عین حال خطرناک است. به طوری که نخریدن آن حتی بهتر از خرید آن است. انتخاب با ماست که بین نخریدن گاوصندوق با خرید گاوصندوق غیر ایمن کدام را انتخاب کنیم.

خرید یک گاوصندوق غیر ایمن و فاقد سیستم ضدسرقت یا سایرتجهیزات امنیتی بسان آن است که سرمایه ها و طلاها را با دستان خود يک جا جمع كرده و همگی را به سارق تقديم كنيم. زیرا وقتی گاوصندوق ندارید سارق باید دنبال وسایل با ارزش شما بگردد و این کار زمان بر است. در صورتی که با وجود گاو صندوق طبعا یک سارق اول به سراغ گاو صندوق می رود. به عبارتی شما نشانی طلاها و پول ها و… خود را به دزد داده اید. حال تصور کنید سارق یک گاو صندوق بی کیفیت را مقابل خود ببیند. در این شرایط باید با وسایل با ارزش خود خداحافظی کنید.

به جز سرقت سایر موارد از جمله بلایای طبیعی هم به طور کاملا غیرقابل پیش بینی در کمین ما هستند. بارها و بارها شاهد از دست رفتن تمام و یا بخشی از سرمایه های خود و یا نزدیكانمان بر اثر سرقت ، آتش سوزی ، سیل یا زلزله بوده ايم. اما حقیقتا چه اقدام موثری برای كاهش اين آسيب ها انجام داده ایم. یک گاوصندوق با کیفیت عالی می تواند پول و ارز و طلا و اسناد و عکس و… ما را از هرکدام از بلایای مذکور محافظت کند.

برتری گاوصندوق ضدسرقت به گاو صندوق های بی کیفیت

یک گاوصندوق ضعيف به راحتی با ابزار آلات مخصوص باز می شوند حال آنكه گاوصندوق ضدسرقت در هنگام فشار حاصل از ابزار های خارجی دارای ایمنی بیشتر و مضاعفی می شود. بدين صورت كه ضامن حساس به ضربه رها شده و پشت زبانه ها جا می گيرد و به آنها اجازه خم خوردن و يا حركت از جای خود را نمی دهد. پس خريد صندوق های بی كيفیت به منزله بازی با امنيت سرمايه هاست.

صندوق نسور محمدزاده با نام تجاری آركا در حدود ربع قرن است كه در توليد و عرضه انواع گاوصندوق های نسوز و فوق ايمن فعاليت دارد. گاو صندوق آرکا اولين و تنها شركتی است كه صندوق های خود را با پشتوانه بيمه ايران ارائه می دهد. صندوق های آركا صد در صد نسوز می باشد. چرا كه بين دو بیرونی و درونی آن از بتن مسلح پر شده است. مدل های mz همگی ضد سرقت بوده و فوق ايمن می باشند. جهت آگاهی بیشتر به مقاله گاوصندوق ضد سرقت آرکا را مطالعه فرمایید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *