xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق های ضدانفجار آرکا

همیشه اولین چیزی که نظر خریدار گاو صندوق را به خود جلب می کند استحکام آن است. در واقع استحکام و نفوذناپذیری، خصوصیات ویژه هر صندوقی به حساب می آید. چرا که رسالت این دستگاه بزرگ و قوی مراقبت از با ارزشترین اشیا و اموال موجود در هر ساختمان است. وحشتناک ترین حادثه ای که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین خسارت را به بار آورد انفجار است که در کسری از ثانیه همه چیز را از بین می برد. به همین دلیل گاوصندوق ضدانفجار یکی از نیازهای مشتریان شد و تولید کنندگان موظف و مایل به ساخت آن شدند.

چه مکان هایی در معرض خطر انفجار قرار دارند

با توجه به شرایط زندگی امروزه، خطر انفجار نیز در  هر مکانی وجود دارد. منازل ، مغازه ها ، فروشگاه ها و حتی مکان های عمومی و بزرگ تر نظیر بازار و پاساژ و مدرسه و… همگی در دل خود وسایل گرمایشی و انفجارآفرینی دارند که احتمال وقوع این خطر را به وجود می آورد. مکان های خاصی همچون پالایشگاه ها و معادن و …نیز که اماکن کلیدی وشاهرگ حیاتی کشورها به حساب می آیند نیز بسیار پر مخاطره هستند. به طبع آن اسناد و مدارک بسیار مهمی نیز در این مکان ها وجود دارد.

وسایل ایمنی و تجهیزات امنیتی زیادی جهت پیشگیری از بروز حوادث مخرب وجود دارد و روز به روز بر پیشرفته تر شدن و مدرن تر شدن این تجهیزات افزوده می شود. اما در صورت وقوع یک حادثه مثل انفجار تمام دارایی های هر فردی از بین خواهد رفت. تنها وسیله ای که می تواند در چنین شرایطی از اشیاء و اموال با ارزش انسان مراقبت نماید یک گاوصندوق ضدانفجار یا به عبارت دیگر گاو صندوق امن و فوق پیشرفته و البته نفوذ ناپذیر می باشد.

خطر همیشه در کمین و متاسفانه در اکثر مواقع غیر قابل پیش بینی است. و دفع خطر احتمالی عقلا واجب است. بنابراین اکیدا توصیه می کنیم حتما با ارزش ترین وسایل خود نظیر طلا ، سکه، ارز ، اسناد و مدارک ، گنجینه های باارزش مادی و معنوی ، عکس ها ، کارت های اعتباری و… خود را از دسترس عموم خارج کرده و از هر گونه خطر و حادثه دور کنید و در یک گاو صندوق ضد انفجار و ایمن نگهداری کنید.

گاوصندوق ضدانفجار آرکا چه خصوصیاتی دارد

چنانچه می خواهید یک گاوصندوق نسوز باکیفیت ، ضد انفجار ، مستحکم و قابل اطمینان تهیه کنید، حتما از مشاوره رایگان مشاورین آرکا استفاده کنید. فقط کافیست تماس بگرید و از تخصص و تجربه آنها در این زمینه یاری بطلبید. گاو صندوق های ضد انفجار آرکا داری دو ویژگی بارز زیر می باشند.

  • بین دیواره داخلی و بیرونی آن حتما از بتن مسلح با کیفیت پر شده است
  • جنس بدنه گاوصندوق از سوپر آلیاژ است

و اما حرف آخر این که حادثه پلاسکو ، حادثه برج سلمان مشهد و… از جمله مواردی هستند که به ما هشدار می دهند که به شکل بی رحمانه ای خطر همیشه بیخ گوش ماست. از این رو باید توصیه های ایمنی را جدی گرفته و در محافظت از جان و مال خود و عزیزانمان بسیار جدی باشیم.

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *