فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات

فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات

فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات بايد دارای چه ويژگی هایی باشد؟

آیا می دانید فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟ و این که اصلا کارایی این فیلها چیست ؟ در تمام شركت ها و ادارات اسنادی وجود دارد كه بایگانی كردن آن ها از لحاظ ایمنی اهميت بالایی دارد. هر چند كه بهتریين مورد برای بایگانی و محافظت اسناد در ادارات و شركت ها گاوصندوق های بایگانی است كه در طرح ها و مدل های مختلف توليد می شود. اما گاهی نياز است  اسناد طبقه بندی شده بایگانی شود. به طوری كه دسترسيی تمام فايل های بايگانی شده برای تمام كاربرها میسر نباشد.

بنابراین فايل ها با تعداد كشوهای متغير می تواند گزينه مناسبی برای این منظور باشد. فایل های بایگانی به طور استاندارد چهار كشویی تولید می شوند. اين سازه فلزی در شركت صندوق نسوز آركا به صورت نسوز تولید می شود.

برای تولید فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات ، بین دوجداره آن از مواد نسوز مخصوص استفاده مي شود، تا ضمن حفظ سبکی آن برای سهولت جا به جایی در طبقات یک سازمان در مقابل آتش و حرارت نيز مقاوم باشد. اين كشوها مي تواند مجهز به سیستم ضد سرقت هم باشد كه در صورت باز شدن غیر متعارف سیستم مكانیكی فوق الذكر فعال شده و مانع از باز شدن كشوها شود. كشوها برای سهولت استفاده به صورت ریلی طراحی شده و می توان از هر دو نوع رمز مكانیكی و دیجیتالي برای نصب روی آن استفاده كرد.

تفاوت رنگ های استاتیک و پودری

مقوله رنگ در فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات بسیار جالب است. رنگ این فایل ها هم می تواند به صورت استاتيک باشد و هم معمولی. حال تفاوت رنگ های استاتیک و پودری را به تفصيل بيان می كنیم:

رنگ های مایع به دلیل استفاده از حلال ها ضرورت استفاده از سیستم های تهویه هوا و تصفیه و بازیافت حلال برای کنترل ترکیبات آلی فرار را بیش از پیش ضروری تر می سازد. البته این مورد از معایب رنگ مایع می باشد. زیرا باعث شده تا انرژی بیشتری صرف عمل رنگ کاری گردد. اما در استفاده از رنگ پودری یا همان رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره ای به دلیل اینکه این نوع رنگ از ترکیب و نوعی فرآیند رنگ خشک به عمل می آید در هیچ مرحله ای از رنگ کاری نیازی به ترکیبات آلی پیدا نخواهد کرد، و این نتیجه را می گیریم که از نظر اقتصادی و زیست محیطی هزینه به کارگیری و استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک به صرفه تر از رنگ های مایع بوده است.

به طور کلی می توانیم رنگ های الکترواستاتیک و رنگ های مایع را به صورت زیر مقایسه نمود:

  • حذف کامل حلال ها و ضایعات.
  • اشتباهات رخ داده در استفاده از رنگ پودری قابل رفع می باشد.
  • به افراد کمتری برای کار نیاز پیدا می شود.
  • از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.
  • صدمه نزدن به محیط زیست.
  • به سیستم تهویه هوای ضعیف تری نیاز پیدا خواهید کرد.
  • 99 در صد این رنگ قابل مصرف می باشد.
  • آلودگی کمتری تولید میکند و به افراد صدمه ای نمی زند.
  • مقاومت اين رنگ نسبت به مايع در مقابل ظربه فوق العاده بيشتر است.
  • رنگ های الكترو استاتيک نسبت به مايع از زيبایی بیشتری برخوردار هستند. 

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات
لطفا به این مطلب رای دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *