فایل های نسوز و ايمن برای شركت و ادارات

فایل نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات

فایل های نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

آیا می دانید فایل های نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟ و این که اصلا کارایی این فایلها چیست ؟ در تمام شرکت ها و ادارات اسنادی وجود دارد که بایگانی کردن آن ها از لحاظ ایمنی اهمیت بالایی دارد. بهترین مورد برای بایگانی و محافظت اسناد در ادارات و شرکت ها گاوصندوق های بایگانی است که در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود. اما گاهی نیاز است  اسناد به صورت کاملا طبقه بندی شده بایگانی شوند. به طوری که دسترسی تمام فایل های بایگانی شده برای تمام کاربرها میسر نباشد.

بنابراین فایل ها با تعداد کشوهای متغیر می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد. فایل های بایگانی به طور استاندارد چهار کشویی تولید می شوند. این سازه فلزی در شرکت صندوق نسوز آرکا به صورت نسوز تولید می شود.

برای تولید فایل های نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات ، بین دو جداره آن از مواد نسوز مخصوص استفاده می شود، تا ضمن حفظ سبکی آن برای سهولت جا به جایی در طبقات یک سازمان در مقابل آتش و حرارت نیز مقاوم باشد. این کشوها می تواند مجهز به سیستم ضد سرقت هم باشد که در صورت باز شدن غیر متعارف سیستم مکانیکی فوق الذکر فعال شده و مانع از باز شدن کشوها شود. کشوها برای سهولت استفاده به صورت ریلی طراحی شده و می توان از هر دو نوع رمز مکانیکی و رمز دیجیتالی برای نصب روی آن استفاده کرد.

تفاوت رنگ های استاتیک و پودری

مقوله رنگ در فایل های نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات بسیار جالب است. رنگ این فایل ها هم می تواند به صورت استاتیک باشد و هم معمولی. حال تفاوت رنگ های استاتیک و پودری را به تفصیل بیان می کنیم:

رنگ های مایع به دلیل استفاده از حلال ها ضرورت استفاده از سیستم های تهویه هوا و تصفیه و بازیافت حلال برای کنترل ترکیبات آلی فرار را بیش از پیش ضروری تر می سازد. البته این مورد از معایب رنگ مایع می باشد. زیرا باعث شده تا انرژی بیشتری صرف عمل رنگ کاری گردد. اما در استفاده از رنگ پودری یا همان رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره ای به دلیل اینکه این نوع رنگ از ترکیب و نوعی فرآیند رنگ خشک به عمل می آید در هیچ مرحله ای از رنگ کاری نیازی به ترکیبات آلی پیدا نخواهد کرد، و این نتیجه را می گیریم که از نظر اقتصادی و زیست محیطی هزینه به کارگیری و استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک به صرفه تر از رنگ های مایع بوده است.

به طور کلی می توانیم رنگ های الکترواستاتیک و رنگ های مایع را به صورت زیر مقایسه نمود:

  • حذف کامل حلال ها و ضایعات.
  • اشتباهات رخ داده در استفاده از رنگ پودری قابل رفع می باشد.
  • به افراد کمتری برای کار نیاز پیدا می شود.
  • از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.
  • صدمه نزدن به محیط زیست.
  • به سیستم تهویه هوای ضعیف تری نیاز پیدا خواهید کرد.
  • 99 در صد این رنگ قابل مصرف می باشد.
  • آلودگی کمتری تولید می کند و به افراد صدمه ای نمی زند.
  • مقاومت این رنگ نسبت به مایع در مقابل ظربه فوق العاده بیشتر است.
  • رنگ های الکترو استاتیک نسبت به مایع از زیبایی بیشتری برخوردار هستند. 

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *