گاوصندوق هتلی لپتاپی آرکا

گاوصندوق هتلی لپتاپی آرکا

لزوم صندوق های هتلی

مجهز شدن هتل ها به گاوصندوق هتلی باعث افزایش اعتبار هتل پیش مسافران می شود; مسافران به راحتی می توانند وسایل مهم خود را به صندوق هتلی خود سپرده و به تفریح خود بپردازند. بنابراین نقش مهمی در تامین امنیت هتل و مسافران و میزان رضایت آنان از هتل شما دارد. یکی از وسایل مهمی که همراه مسافران است لپتاپ می باشد. چرا که نمی شود در طول سفر به طور کلی از کار و اخیر روز دنیا و ارتباط با آشنایان غافل بود. از آن جا که صندوق های هتلی کوچک هستند ممکن است ابعاد لپتاپ در آن ها جا نشود. اما گاوصندوق هتلی لپتاپی آرکا این مشکل را حل کرده است.

گاوصندوق هتلی لپتاپی

گاوصندوق های هتلی لپتاپی دارای ارتفاع کمی هستند. در واقع ارتفاع آن از 20 سانتی متر تجاوز نمی کند. اما عرض  زیاد و عمق نسبتا زیادی دارند; عرض آن ها به 45 سانتی متر هم می رسد. همچنین عمق مناسب آن ها 35 سانتی متر تعیین شده است; به همین دلیل لپتاپ در آن ها به خوبی جای می گیرد; برای همین به آن ها گاوصندوق هتلی لپتاپی یا سیف باکس هتلی لپتاپی هم می گویند.

از آن جایی که مسافر نمی تواند در حین تفریح و گردش خود لپتاپ را حمل کند، گاوصندوق هتلی لپ تاپی ابزاری کارآمد و کار راه انداز برای هتل و مسافرخانه شماست. از این رو باید طوری ساخته شود که امنیت زیادی داشته باشد.

امنیت گاوصندوق هتلی

زمانی صندوق های هتلی به سرقت می رود که مسافر در اتاق نیست; در این زمان سارق زمان کمی دارد. ضمن این که احتمال سرقت خود گاوصندوق در هتل ها نزدیک به صفر است; بنابراین تنها راه چاره سارق باز کردن درب گاوصندوق است; برای همین اهمیت درب گاوصندوق هتلی بسیار بالاست; امنیت درب گاو صندوق از رمز و قفل آن تامین می شود; پس بهترین گزینه در این شرایط نصب رمز دیجیتالی روی درب است.

گاوصندوق هتلی لپتاپی هم همین طور است; گاوصندوق هتلی دیجیتالی بهترین گزینه برای مسافران است; تا با آرامش کامل، محافظت از ارز و مدارک و حتی لپتاپ خود را به آن بسپارند.

شما می توانید صندوق هتلی مورد نظر خود را سفارش دهید; فقط یک تماس کافیست; مشاوره رایگان مهندسان آرکا به شما کمک می کند تا گاو صندوقی منحصر به فرد و متناسب با تم و رنگ و ظاهر هتل یا مسافرخانه خود داشته باشید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

گاوصندوق هتلی لپتاپی آرکا
(5) رای، امتیاز:4.8
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *