xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

11 نکته مهم به هنگام خرید گاوصندوق اسلحه

خرید یک گاوصندوق اسلحه همانند یک سرمایه گذاری می باشد. زمانی که گاوصندوقی را می خرید می توانید برای یک عمر روی آن حساب کنید و از آن استفاده کنید پس بهتر است خریدی را که انجام می دهید از روی آگاهی و متناسب با نوع اسلحه ای که قصد دارید در گاوصندوق محافظت کنید باشد.

قیمت گاوصندوق اسلحه

خرید گاوصندوق اسلحه ی همتراز با نیازهای شما کار آسانی نیست باید مکانیزم به کار رفته در آن، مشخصات، ظرفیت ذخیره سازی داخلی و مکانی که قرار است گاوصندوق اسلحه ی شما در آن قرار گیرد مورد بررسی گردد.
زمانی که سلاح گرمی را تهیه می کنید باید آموزشی که متناسب با نوع آن اسلحه است را ببینید، همواره آرامش خود را حفظ کنید مخصوصا در هنگام استفاده از سلاح و زمانی که قصد استفاده از سلاح خود را ندارید باید در گاوصندوق اسلحه نگه داری کنید تا از دسترس دیگران بخصوص کودکان دور بماند.

نگهداری اسلحه در گاوصندوق، مزایایی از جمله؛ در امان ماندن آن در برابر ضربات و آسیب ها، جلوگیری از به دست افراد نا وارد افتادن و مهم ترین آن یعنی احتمال خطر سرقت را کاهش و حتی صفر می کند.

گاوصندوق های اسلحه چندین سال است که تولید می شوند و امروزه مشتریان زیادی پیدا کرده اند. درست است که نمی توان گفت ایمنی 100 درصد دارند ولی برای جلوگیری از سرقت و محافظت از اسلحه کارایی دارند.

برای هر شخصی بسته به تعداد و نوع اسلحه ای که نگهداری می کند، گاوصندوق متفاوتی نیاز است. اما برخی از صندوق های اسلحه دارای قفسات و طبقه بندی هایی هستند که می توان چندین نوع متفاوت اسلحه را در آن نگهداری کرد.

در زمان خرید گاوصندوق اسلحه بهتر است به یک سری نکات توجه کنید که در آینده دچار مشکل نشوید. سعی کنید در هنگام انتخاب، نمونه ی بزرگتری انتخاب کنید که فضای کافی برای نگهداری از اسلحه، فشنگ ها و متعلقات مربوط به اسلحه را داشته باشد.

همچنین اگر گاوصندوق دیگری برای نگهداری دیگر دارایی ها نظیر جواهرات و اشیاء قیمتی در نظر نگرفته اید، می توانید گاو صندوق اسلحه ای تهیه کنید که علاوه بر طبقات نگهداری از اسلحه، فضایی برای نگهداری سایر دارایی های ارزشمند شما داشته باشد.

گاوصندوق اسلحه شما باید ایمنی لازم را داشته باشد، محصول ایمنی که توسط کارشناسان تایید شده است، ضدسرقت می باشد. گاوصندوق ضدسرقت، محصول ایمنی است که دارای سیستم ضدسرقت، ضد دیلم، ضد برش و ضد دریل باشد. علاوه بر این صندوق شما باید وزن سنگینی داشته باشد به نحوی که قابل حمل نباشد، در این صورت است که گاوصندوق شما ضد سرقت تلقی می شود.

امروزه گاوصندوق های اسلحه در طیف های گسترده ای از ویژگی ها با کیفیت و سطوح مختلف امنیتی تولید می شوند.

محافظت کردن از خود و خانواده و اموال و دارایی های مان چیزی است که در این جهان نمی شود نادیده گرفت. با فاکتور گرفتن اینکه برخی به جهت تفریح از اسلحه، از جمله تفنگ شکاری استفاده می کنند. در زمان های ضروری می توان از یک اسلحه استفاده کرد و این به این معناست که یک اسلحه همیشه استفاده نمی شود پس باید در مکانی مناسب نگه داری شود تا از سرقت و آتش سوزی و هر گونه آسیب احتمالی در امان باشد. برای این گونه مواقع است که گاوصندوق اسلحه لازم می شود.

مانند هر محصول تولیدی در دنیا که دارای تنوع است، گاوصندوق اسلحه نیز در برند های مختلف و ابعاد دلخواه مشتری وجود دارد. حتما در زمان خرید با نمونه های مشابه ارزان قیمت روبه رو می شوید ولی توصیه می کنیم حتما با خرید از یک برند معتبر و قیمت مناسب از مشکلات احتمالی آینده که برای گاوصندوق اسلحه تان به وجود می آید پیشگیری کنید.

خرید گاوصندوق اسلحه

در واقع زمانی که تصمیم به خرید گاوصندوق اسلحه را دارید به این معناست که می خواهید برای خود و خانواده تان زمان بخرید، شاید با خود بگویید چگونه؟ وقتی شخص ناشناسی به منزل شما وارد می شود و سعی بر باز کردن گاوصندوق را شما دارد هر چه گاوصندوق خریداری شده بهتر باشد زمان بیشتری لازم است تا به آن دسترسی پیدا کند و اینگونه می شود که بیخیال تلاش برای ورود به گاوصندوق شما می شود زیرا زمان کافی برای این کار را ندارد.

پیرو این موضوع، لازم است موضوعی را به شما خاطر نشان کنیم. برخی از فروشندگان گاوصندوق های خود را به نحوی معرفی می کنند که مشتری تصور می کند این گاوصندوق به هیچ وجه توسط سارق قابل بازگشایی نیست.

اما چنین نیست، به هیچ عنوان نمی توان گفت: این گاوصندوق صد در صد غیر قابل بازگشایی است. در گاوصندوق های ضدسرقت و نسوز تنها زمان حائز اهمیت است. در گاوصندوق های ایمن و معتبر این زمان بیش تر است و اما در گاوصندوق های ناشناس که حتی ظاهری بسیار شبیه به گاوصندوق ایمن دارند، این زمان بسیار کوتاه است و سارق به راحتی به داخل این گاوصندوق های نامعتبر دست پیدا می کند.

نکات خرید گاوصندوق اسلحه

در این بخش از مقاله سعی بر این شده که ویژگی هایی که یک گاوصندوق اسلحه باید داشته باشد را گرد آوری کنیم و توصیه می شود قبل از اقدام به خرید گاوصندوق اسلحه حتما نکات زیر را در نظر بگیرید:

1_ گاوصندوق اسلحه ای که قصد خرید آن را داریم چه اندازه ای داشته باشد؟

بیشتر کسانی که که گاوصندوق اسلحه می خرند بعد از گذشت مدتی به این نتیجه می رسند که کاش با پرداخت مبلغی بیش تر گاوصندوقی بزرگ تر خریداری می کردند. افرادی که علاقه به نگهداری تفنگ دارند حتما بعد از گذشت مدتی با کمبود جا درگاوصندوق خود برای نگهداری از مجموعه ی تفنگ ها و وسایل مربوط به آن ها مواجه می شوند.
برخی از گاوصندوق های اسلحه با طراحی خلاقانه ای که در فضای داخلی آن ها ایجاد شده، علاوه بر اسلحه می توان اشیاء گران قیمت و وسایل دیگر نیز در آن نگهداری کرد. پس به خریداران توصیه می کنیم در زمان خرید، گاوصندوقی را تهیه کنند که حداقل 50 درصد فضای بزرگ تر از آن چیزی که مد نظر شما بوده داشته باشد.

البته که در موارد خاص، به علت نداشتن فضای کافی مجبور به خرید گاوصندوقی کوچک می شویم. در این موقعیت هم پیشنهاد کارشناسان و طراحان، گاوصندوق های سفارشی است که می توان در زیر زمین یا داخل دیوار، گاوصندوق مخفی و بزرگی را داشته باشیم، بدون اینکه هیچ فضایی را از داخل اتاق شما بگیرد.
به نوعی ظرفیت داخلی یک گاوصندوق اسلحه با تعداد طبقه هایی که برای اسلحه در آن تعبیه شده سنجیده می شود. اسلحه های کمری ، تفنگ های ساچمه ای و . . . همگی فضا اشغال می کنند، پس باید در هنگام خرید فضای مورد نیاز در نظر گرفته شود.
بهتر است در هنگام خرید در صورت امکان گاوصندوق اسلحه ای با قابلیت جابه جایی و تغییر قفسه های داخلی خرید کرد تا در هنگام چیدمان داخلی گاوصندوق با مشکل مواجه نشویم.

نکته ی دیگری که در گاوصندوق های سبک وزن حتما باید رعایت شود، قابلیت اتصال است. اگر گاوصندوق خود را به زمین یا دیوار پیچ روپلاک کنید، دیگر برای افراد متفرقه قابل حمل نخواهد بود.

2_ نوع قفل به کار رفته در گاوصندوق اسلحه

گاوصندوق های اسلحه ی موجود در بازار دارای قفل ها و موتور رمزهای متفاوتی هستند. در این بخش پر استقبال ترین نوع قفل ها را بررسی می کنیم.

قفل اثر انگشتی (بیومتریک)

ساختار این نوع قفل ها به گونه ای است که صاحب گاوصندوق می تواند یک یا چند اثر انگشت را در حافظه ی آن ذخیره کند. شخص با قرار دادن انگشت خود روی صفحه ی قفل درب گاوصندوق را باز می کند. این نوع قفل ها از امنیت خوبی برخوردار هستند زیرا اثر انگشت هر شخص منحصر به فرد است و فقط خود شخص قادر به بازگشایی گاوصندوق اسلحه است. این نوع قفل ها باطری کار میکنند و در صورت تمام شدن باید تعویض شوند.

قفل های الکترونیکی

دارندگان گاوصندوق با این نوع قفل می توانند رمز ورودی خود را بین 4 تا 8 کد انتخاب کنند. دسترسی سریع  به محتویات گاوصندوق اسلحه در مواقع ضروری که نیاز به اسلحه یا هر چیز دیگری دارید، یکی از ویژگی های بارز این نوع قفل در گاوصندوق های اسلحه می باشد. قفل های الکترونیکی نیز توسط باطری کار میکنند و در صورت اتمام باطری با تعویض آن ها می توانند مجدد از قفل استفاده کنند.

قفل های مکانیکی

این نوع قفل ها با چرخاندن رمز به چپ و راست کار می کنند. باید دقت داشت که دقیقا چرخش ها را درست انجام دهید تا بتوانید درب گاوصندوق را باز کنید. در هنگام خرید حتما از فروشنده بخواهید تا نحوه ی صحیح بازگشایی را به شما آموزش دهد. این نوع رمز ها امنیت خوبی دارند ولی می توان گفت که یکی از معایب آنها زمان بر بودن شان در زمان بازگشایی در مواقع بسیار ضروری است که با تمرین می توان تا حدودی زمان باز گشایی را کاهش داد. نیاز به باطری ندارند و در صورت استفاده صحیح مشکلی برایتان به وجود نمی آورند.

در کل کار کردن با موتور رمزهای مکانیکی سخت تر از سایر مدل هاست. به خصوص تغییر رمز. که حتما باید با راهنمایی های مشاوران فنی این کار را پیش ببرید.

گاو صندوق اسلحه

قفل و کلید

ابتدایی ترین و در عین حال پر طرفدار ترین نوع قفل را می توان به این نوع اختصاص داد. اما با پیشرفته شدن شیوه های سرقت، ایمنی گاوصندوق ها نیز پیرفته شده و این نوع قفل ها را در کمتر گاوصندوقی مشاهده می کنید.
شما می توانید با مقایسه ی قفل های به کار رفته در گاوصندوق انتخاب کنید که کدام نوع قفل برای گاوصندوق اسلحه  شما مناسب است و یا اینکه می توانید سفارش دهید و گاوصندوقی با ترکیبی از قفل های توضیح داده شده خریداری کنید.

3_ درجه ی تحمل گاوصندوق اسلحه در برابر آتش

برخی از تولیدکنندگان گاوصندوق اسلحه، این اطمینان را به خریداران می دهند که گاوصندوق آنها در برابر آتش سوزی از ایمنی لازم برخوردار است. اما باید بدانیم که چند ساعت می تواند در برابر آتش دوام بیاورد .
این نوع گاوصندوق ها معمولا دیواره های ضخیم تری دارند و ورقه های فولادی با کیفیت بالا در آن ها استفاده می شوند تا در برابر حرارت ناشی از آتش، مقاوم باشند و اجازه ی ورود گرما به داخل گاوصندوق را حداقل برای 1 یا 2 ساعت ندهند.
اگر بخواهیم خیلی دقیق و نکته سنج باشیم، اگر منزل شخصی دارید و در نزدیکی شما ایستگاه آتش نشانی وجود دارد پس می توانید با انتخاب گاوصندوقی با درجه ی تحمل گرمای کمتر، خرید خود را انجام دهید. اگر فاصله ی شما تا ایستگاه آتش نشانی دور است باید گاوصندوقی با مقاومت بالا در برابر آتش انتخاب کنید.
ممکن است برای برخی از افراد، ویژگی مقاوم در برابر آتش سوزی مهم نباشد و محلی که تصمیم دارند گاوصندوق اسلحه ی خود را نگه داری کنند مجهز به سیستم اطفاء حریق باشد و یا اینکه فقط می خواهند محتویات گاوصندوق از دسترس کودکان دور باشد و اگر زمانی گاوصندوق دچار حریق شود برایشان مهم نیست.

4_مکانیسم های حفاظتی

در گاوصندوق های اسلحه علاوه بر ورق فولادی ضخیم، قفل با کیفیت و ایمنی بالا، خاصیت مقاومت در برابر آتش سوزی و حرارت، یکسری ویژگی های حفاظتی ارائه می دهند که می توان امنیت گاوصندوق اسلحه را بالا برد مانند:

 • تعبیه کردن سوراخ هایی در کف و بدنه ی گاوصندوق برای اتصال آن به زمین و دیوار جهت جلوگیری از جابه جایی توسط سارقین.
 • برخی از تولید کنندگان به درخواست مشتری سیستم ایمنی روی گاوصندوق اسلحه ی خود نصب می کنند که در صورتی که شخصی قصد باز کردن درب گاوصندوق را داشته باشد، زنگ  خطر به صدا در می آید.
 • با نصب پنل sms  بر روی گاو صندوق با هر بار باز و بسته شدن درب صندوق، sms  آن برای شخص ارسال می شود؛ که به این تکنولوژی سیستم هشیار می گویند.
 • یکی از راهکار های دیگر، گاوصندوق مخفی است. می توانید از کارشناس فروش خود بخواهید که، تمامی اطلاعات لازمه را در مورد یک گاوصندوق اسلحه مخفی به شما بدهد. در صورتی که می خواهید یک گاوصندوق اسلحه با ابعاد دلخواهتان سفارش دهید، حتما به مخفی بودن آن فکر کنید؛ یعنی سعی کنید با مشورت گرفتن از طراحان شرکت تولید کننده، فضایی را برای یک گاوصندوق مخفی در نظر بگیرید.

5_ برند های موجود در بازار را شناسایی کنید

فروشگاه ها و وبسایت های زیادی هستند که به صورت حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین گاوصندوق اسلحه می فروشند.

هر برندی نقاط ضعف و قوت مختلفی دارد. ممکن است برخی از آنها مجهز به قفسه و کشو باشند و یا برخی دیگر قفسه های متحرک داشته باشند و گاهی ممکن است برخی از برند ها هیچ کدام از این ویژگی ها را نداشته باشند. برخی از تولید کنندگان از فولاد مرغوب در بدنه ی گاوصندوق استفاده می کنند و برخی دیگر خیر. برخی از برند ها، نمونه هایی از گاوصندوق های مقاوم در برابر آتش سوزی ارائه می دهند. برخی دیگر از قفل قفل های ایمن و متنوع در محصولات خود استفاده می کنند.

گزینه های زیادی وجود دارد که باید قبل از خرید برند های معتبر را مورد تحقیق قرار دهید تا گاوصندوق اسلحه ای مناسب با نیاز خود خرید کنید. باید توجه کنید که گاوصندوقی ایمن و مرغوب است که تمامی ویژگی های یک محصول ضدسرقت و قابل اعتماد را داشته باشد؛ پس تمامی موارد فوق را در نظر بگیرید نه تنها برخی از آن ها.

یک گاوصندوق اسلحه با برند معتبر و قابل اعتماد، حداقل دارای مشخصات ذیل می باشد:

 • مقاومت دمایی بالا، حداقل 700درجه سانتی گراد تا 1000درجه سانتی گراد (نسوز)
 • ضد سرقت ( سنگین وزن، ضد دیلم، ضدبرش، ضد دریل و مجهز به سیستم ضدسرقت)
 • مجهز به حداقل یک موتور رمز مکانیکی یا دیجیتال درجه یک
 • مجهز به قفل کلیدی مجزا
 • مجهز به بتن مسلح مرغوب
 • قابلیت اتصال و فیکس شدن به زمین یا دیوار
 • دارای ضمانت، خدمات و پشتیبانی های پس از فروش (مستقیم از کارخانه)

6_ مشخص کنید  که چه نوع گاوصندوق اسلحه ای می خواهید

انواع مختلفی از گاوصندوق اسلحه وجود دارند که با یکدیگر متفاوت هستند پس قبل از خرید سعی کنید به خوبی آن ها را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال در مورد استقامت، نوع فولاد به کار رفته در آن که به چه صورت هست حتما اطلاع پیدا کنید. برخی نازک و برخی خیلی ضخیم هستند و همینطور این نکته را هم مد نظر داشته باشید که آیا گاوصندوق اسلحه ی خریداری شده برای نمونه های دیگر اسلحه که ممکن است در آینده به دست بیاورید مناسب هست یا خیر.

پس به نوع قفسه بندی و میزان آن توجه بسیار داشته باشید. باید خاطر نشان کنیم، گاوصندوقی بزرگ تر از آن چه مدنظرتان است تهیه کنید. این نیز یکی از اصول خرید گاوصندوق است.

می توانید با سفارش دادن گاوصندوق اسلحه با ویژگی هایی که مد نظرتان است ایمنی آن را بالاتر ببرید. درست است که قیمت آن مقداری بالاتر می رود ولی باید این نکته را هم مد نظر بگیرید که کالایی که در حال حاضر خریداری می کنید برای مدت زمان طولانی قابلیت استفاده کردن را دارد و با گذشت زمان استفاده شما از آن بیش تر خواهد شد.

7_قیمت

یکی از مواردی که درصد بسیاری در زمان خرید گاوصندوق اسلحه به آن توجه می کنند قیمت آن است. این نیز می تواند خوب باشد و هم بد. در این مورد، به 3 نوع از مشتریان بر می خوریم:

 1. برخی تنها به قیمت پایین یک گاوصندوق اهمیت می دهند. آن ها نیز به کیفیت، امنیت و آرامش خاطری که قرار است برایشان به ارمغان بیاورد نمی اندیشند.
 2. برخی دیگر، گمان می کنند تنها محصولات گران قیمت کیفیت مطلوبی دارند، آن ها نیز بی توجه به درجه امنیت گاوصندوق، گران ترین را بر می گزینند.
 3. این دسته از مشتریان، بهترین انتخاب را می کنند. آن ها نیز به قیمت گاوصندوق در کنار میزان امنیت آن توجه می کنند. گاوصندوقی معتبر، ضمانتی و ایمن را به قیمتی معقول تهیه می کنند.

در بازار امروزه، تفاوت قیمت ها به دلیل کیفیت و خدمات یک محصول می باشد. برای مثال، ممکن است یک گاوصندوق خارجی با قیمت بسیار بالایی خریداری کنید، در این صورت شما به هیچ عنوان نمی توانید از شرکت مربوطه خدمات دریافت کنید و دچار مشکلات بسیاری شوید.

خوشبختانه، تولیدکنندگان گاوصندوق در ایران بسیار ترقی یافتند و امنیت برخی گاوصندوق های ایرانی قابل مقایسه با نمونه های خارجی حتی قابل قبول تر است. پس می توان، گاوصندوق ایمنی تهیه کرد، یا قیمت مناسب تر به همراه خدمات پس از فروش.

8_ فضای داخلی مهمتر است یا خارجی؟

باید در نظر داشته باشید که در گاوصندوق اسلحه ابعاد داخلی نسبت به ابعاد خارجی بسیار مهم تر هستند. باید ببینیم که فضای داخلی گاوصندوق چگونه است زیرا پس از خرید و نصب گاوصندوق، شما فقط از فضای داخل آن استفاده می کنید.

البته که برخی محدودیت فضایی دارند و برای عرض، عمق و ارتفاع سقفی را تعیین می کنند. در این موارد حتما با کارشناس فروش و طراحان مختلف مشورت کنید و سپس صندوق اسلحه تان را تهیه کنید. چرا که تنوع ابعاد در گاوصندوق ها بسیار زیاد است.

9_ ضمانت ( گارانتی )

مانند هر خریدی که انجام می دهید و به ضمانت آن توجه می کنید در زمان خرید گاوصندوق اسلحه نیز ببینید آن برند محصولات خود را ضمانت می کند یا خیر.

برخی از تولیدکنندگان محصولات خود را ضمانت نمی کنند و برخی برای یکسال آنها را ضمانت می کنند که می تواند خوب باشد زیرا در این مدت ممکن است مشکلی پیش بیاید که از طریق گارانتی قابل پیگیری است.

همانطور که در بندهای قبل تر ذکر کردیم، علاوه بر ضمانت، حتما به خدمات پس از فروش نیز توجه کنید. برخی از شرکت ها 1یا 2سال خدمات پس از فروش برای محصولاتشان در نظر می گیرند، و هنگام بروز خطا یا نیاز به بروزرسانی، با اعزام نیرو های آموزش دیده و معتمد، نیاز کاربر را برطف می سازند.

تعداد کمی از تولید کنندگان هستند که برای محصولات خود ضمانت و خدمات مادام العم در نظر می گیرند، اگر چنین محصولی را پیدا کردید، انتخاب خوبی برای شماست، چون اگر در آینده مشکلی پیش بیاید به راحتی قابل رفع است.

باید توجه داشته باشیم میزان اعتبار ضمانت و خدمات پس از فروش، میزان اعتماد شرکت تولید کننده به کیفیت محصولاتش را بیان می کند.

10_ نوع و ضخامت فولاد به کار رفته

در هنگام خرید گاوصندوق اسلحه توجه کنید که چه فلزی در بدنه ی آن به کار رفته است. بهترین فلز فولاد می باشد که اگر ضخامتی طبق استاندارد و کیفیتی مطلوب داشته باشد، مقاومت و استحکام گاوصندوق بیش تر می شود و در برابر سوراخ شدن و یا برش دادن بدنه ی گاوصندوق توسط سارقین مقاومت بالایی دارد و این کار به زمان زیادی لازم دارد که باعث مایوس شدن سارق می شود.

دو نوع ورقه ی فولادی داریم. فولاد چینی که نرم است و بریدن آن آسان تر است و فولاد آمریکایی که سخت است و بریدن آن سخت تر از فولاد چینی است.

برخی از سازندگان گاوصندوق به جای استفاده از یک ورق فولادی ضخیم  از چندین لایه ورق فولادی نازک استفاده می کنند که می توان گفت راه حل مناسبی است. این گونه بریدن گاوصندوق مشکل تر می شود.

می توان در هنگام خرید از فروشنده سوال کرد که کدام نوع ورق در بدنه به کار رفته است. البته که فروشگاه باید معتبر و نماینده رسمی شرکت تولد کننده باشد.

11_ وزن گاوصندوق اسلحه

اگر در هنگام خرید به دو گاوصندوق مشابه با قیمت های متفاوت بر خورد کردید حتما به وزن گاوصندوق توجه کنید. ممکن است یکی از آن ها وزن سنگین تری نسبت به دیگری داشته باشد.

اگر مالک خانه ی تان هستید و یا اینکه دیر به دیر جا به جا می شوید، از گاوصندوق با وزن سنگین استفاده کنید که به راحتی قابل جابه جایی نباشد.

نتیجه گیری

بهترین و اصلی ترین کار گاوصندوق اسلحه، حفاظت است. اگر سری به بازار بزنید متوجه می شوید که انواع و اقسام مختلفی از گاوصندوق در بازار موجود است ولی همگی از کیفیت لازم برخوردار نیستند، شاید ظاهر خوبی داشته باشند ولی از نظر ایمنی کارایی لازم را ندارند.

اگر قصد خرید آنلاین را دارید حتما از معتبر بودن برند آن اطمینان حاصل کنید و همه ی جزئیات را به خوبی مطالعه و اگر قصد خرید حضوری را دارید از چندین برند تحقیق کنید و با انجام مقایسه بهترین خرید را داشته باشید.  

برای مقایسه چند برند می توانید این موارد را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید: 1_ معتبر بودن برند 2_ درجه امنیت گاوصندوق 3_ مقاومت دمایی گاوصندق 4_ ضمانت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارخانه 3_ در نهایت مقایسه قیمت در صورت مشابه بودن 4مورد قبلی

سخن آخر

در این مقاله به تمامی نکات پیرو خرید گاوصندوق اسلحه پرداخته شد و در برخی پاراگراف ها، به صفحات دیگر جهت مطالعه توضیحات بیش تر موضوع مربوطه ارتباط برقرار کردیم.

در صورتی که ابهام و یا سوالی ذهن شما را درگیر کرده، می توانید در انتهای این صفحه با ما در ارتباط باشید. در کم تر از 12 ساعت شما را راهنمایی خواهیم کرد.

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

۴ پاسخ

 1. تشکر از توضیحاتتون.
  امکانش هست که یک گاوصندوق اسلحه نسوز باشه اما وزنش هم کم باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *