xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق فایلی آرکا

گاوصندوق فایلی آرکا

آیا می دانید فایل های نسوز و ایمن برای شرکت و ادارات باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟ و این که اصلا کارایی این فایل ها چیست ؟ گاوصندوق فایلی یا فایل نسوز کشویی یکی از بهترین ابزاری است که در شرکت ها و اداره ها برای بایگانی کاغذها، اسناد و مدارک و پوشه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

گاوصندوق فایلی را با استفاده از پشم سنگ ( Rockwool ) ساخته و نسوز می کنند. و در ساخت آن از بتن استفاده نمی شود. به همین دلیل وزن خیلی سنگینی ندارند.

این مواد را بین دو دیواره درونی و بیرونی آن تزریق می کنند تا ضمن حفظ سبکی وسهولت در جا به جایی بین طبقات سازمان، در مقابل آتش و حرارت نیز مقاوم باشد.

این کشوها می تواند مجهز به سیستم ضد سرقت هم باشد که در صورت باز شدن غیر متعارف سیستم مکانیکی منحصر به فرد تعبیه شده در پشت زبانه ها فعال شده و مانع از باز شدن کشوها شود. کشوها برای سهولت استفاده به صورت ریلی طراحی شده و می توان از هر دو نوع رمز مکانیکی و رمز دیجیتالی برای نصب روی آن استفاده کرد.

این فایل های نسوز را می توان به دو صورت فایل معمولی و فایل نسوز تولید نمود. فایل های معمولی یک جداره بوده و از پشم سنگ  در آنها استفاده نشده است. 

وزن فایل نسوز 3 کشویی در حدود 100 کیلوگرم وزن دارد. همچنین در برابر حدود 900 درجه سانتی گراد مقاومت می کند. بنابراین به خوبی می توانند از کاغذ و پوشه محافظت کنند.

از این نوع گاو صندوق بیشتر زمانی استفاده می شود که اسناد و پرونده های زیادی وجود دارند که مدام باید مورد استفاده قرار بگیرند.

واحد کارگزینی، امور اداری و حسابداری شرکت ها و کارخانجات یا ادارات بزرگ مثل بیمارستان ها و نهادهای دولتی از جمله مکان هایی است که گاوصندوق های فایلی در آنجا همیشه وجود دارند.

غالبا در چنین مکان هایی دوربین مدار بسته و یا نگهبان 24 ساعته وجود دارد. بنابراین به سرقت رفتن یک گاو صندوق فایلی خیلی محتمل نیست.

در حقیقت مزیت بارز یک گاو صندوق فایلی این است که دم دست کاربر است و به راحتی می توان با آن کار کرد. علاوه بر این ویژگی های دیگری نیز دارد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

  • تعداد کشوهای این گاو صندوق ها به سفارش مشتری تغییر می کند. برای همین است که به آنها فایل کشویی می گویند.
  • درب هر کشو می تواند علاوه بر دستگیره جداگانه، دارای قفل رمزی جداگانه ای می باشد. و به فایل نسوز کشویی قفل دار تبدیل کرد.
  • همچنین می توان آن را طوری طراحی نمود که با قفل کردن و رمزگذاری کشوی بالایی، کشوهای پایینی قفل شوند.
  • رنگ گاوصندوف فایلی می تواند به دلخواه مشتری متفاوت باشد زیرا صرفا جنبه ظاهری دارد. و چون فایل های نسوز در کنار کارمندان قرار می گیرند معمولا در دید هستند بنابراین از اهمیت شکل ظاهری آنها نمی شود به راحتی عبور کرد.

جهت سفارش گاوصندوق فایلی یا همان فایل نسوز کشویی فقط کافیست تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید و از مشاوران آرکا راهنمایی بگیرید.

 در تمام شرکت ها و ادارات اسنادی وجود دارد که بایگانی کردن آن ها از لحاظ ایمنی اهمیت بالایی دارد. در بسیاری مواقع نیاز است که اسناد به صورت کاملا طبقه بندی شده بایگانی شوند. به طوری که دسترسی تمام فایل های بایگانی شده برای تمام کاربرها میسر نباشد.

بنابراین یک گاو صندوق فایلی نسوز با تعداد کشوهای متغیر می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد. فایل های نسوز بایگانی به طور استاندارد چهار کشویی تولید می شوند.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *