xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق بایگانی مناسب برای خرید

گاوصندوق های بایگانی یک کمد فلزی و مقاوم هستند که با یراق آلات گاوصندوقی ساخته می شوند; از این صندوق برای بایگانی اسناد و مدارک که معمولا کاغذی هستند استفاده می شود; بنابراین کار آیی آن در ادارات و کارخانه جات و مخصوصا بانک ها بیش از مکان های دیگر است; فضای داخل گاوصندوق های بایگانی به گونه ای طراحی شده است که زونکن ها و پوشه ها به راحتی در آن جای گیرد; داخل آن چهار فضای متمایز برای بایگانی اسناد موجود می باشد; به علاوه یک محفظه مجهز به درب صندوقچه ای هم در داخل صندوق وجود دارد.

گاوصندوق های بایگانی آرکا

شرکت تولیدی صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) در تولید این نوع صندوق هم همواره پیشتاز بوده است. چرا که همیشه خود را ملزم به رعایت تمام جوانب و جزئیات کرده است; صندوق های بایگانی آرکا مدل های متنوعی دارد; که از مدل های بایگانی MZ می توان به عنوان پر مخاطب ترین و مورد استقبال ترین گاو صندوق بایگانی نام برد.

از آنجا که معمولا گاوصندوق یک محصول با دوام تلقی می شود و یک بار برای چندین سال آینده خریداری می شود، شرکت صندوق نسوز آرکا به شما خریداران توصیه می کند تا جای ممکن گاوصندوقی تهیه کنند که با تکنولوژی روز منطبق باشد; سعی کنید از بهترین رمز های دیجیتال یا لمسی و اثر انگشتی استفاده کیند تا نیاز به به روز رسانی گاوصندوق تا چند سال نداشته باشید; پیش از خرید گاوصندوق بایگانی به نکات زیر حتما دقت فرمایید; علاوه بر نکات زیر حتما مشاوره های رایگان شرکت تولیدی آرکا نهایت استفاده را ببرید تا خریدی ایمن و مطلوب داشته باشید.

رنگ گاوصندوق های بایگانی

رنگ گاو صندوق بایگانی با توجه به در خواست مشتری انجام می شود; اما رنگ پیشنهادی و استاندارد شرکت آرکا برای صندوق بایگانی رنگ فیلی می باشد; چرا که به طور کلی این رنگ با سایر تجهیزات اداری و سازمان ها هم خوانی بیشتری دارد.

مشخصات فنی گاوصندوق های بایگانی مناسب

بهترین گاوصندوق بایگانی دارای ابعاد زیر است:

  • ارتفاع 185 سانتی متر
  • عرض120 سانتی متر
  • عمق  53 سانتی متر

گاوصندوق بایگانی یک گاو صندوق نسوز دو درب است. عرض دو درب 60 سانتی متر است. جنس بدنه آن هم از فولاد است. جنس فولاد درب صندوق از فولاد بدنه ضخیم تر است. چون سرقت از صندوق ها عموما از درب آنها انجام می پذیرد. تمامی یراق آلات هم از جمله رمزها و قفل ها هم روی درب نصب می گردند. از خصوصیات یک گاو صندوق بایگانی این است که به راحتی جا به جا شود. برای همین در ساخت آن از بتن استفاده نمی شود. وزن ایده آل این صندوق ها حدود 350 کیلو گرم است که در واقع وزن ورق های این صندوق است.

سیستم ضدسرقت صندوق بایگانی

انواع رمزها بر روی گاوصندوق های بایگانی قابل نصب است. از جمله رمزهای مکانیکی سارجنت و تایوان، رمزهای دیجیتال کره ای یا چینی و رمزهای لمسی. صندوق های بایگانی با توجه به در خواست مشتری می تواند ضدسرقت یا معمولی و نسوز یا معمولی باشد. منظور از ضدسرقت سیستم مخفی داخل درب گاو صندوق است که از بیرون دیده نمی شود. به محض اینکه به سیستم ضربه ای وارد شود یا به طور غیر معمول اقدام به باز شدن درب شود سیستم عمل می کند. زبانه های سیستم فعال می شود و مانع بازشدن درب گاوصندوق می شود.

این ویژگی قبلا فقط بر روی گاوصندوق های بانکی وجود داشت. اما با گذشت زمان و لزوم ایمنی هر چه بیشتر برای صندوق ها، این مکانیزم بر روی تمامی گاوصندوق ها با ابعاد مختلف قابل نصب شده است.

صندوق بایگانی نسوز

گاو صندوق های بایگانی می توانند هم مقاوم و هم غیر مقاوم به آتش سوزی و حرارت باشند; در گاوصندوق بایگانی نسوز درب و بدنه از دو لایه ورق تشکیل شده است; بین این دو لایه ورق مواد نسوز مخصوص پر شده است; این مواد سبک هستند و فقط کمی وزن صندوق را افزایش می دهند; اما در صندوق های بایگانی معمولی و غیر نسوز، دیواره و درب فقط یک جداره هستند و احتمال نفوذ حرارت به داخل صندوق وجود دارد.

توصیه می شود برای تهیه صندوق بایگانی، مدل های ضدسرقت و دوجداره نسوز تهیه کنید; چرا که هم در برابر آتش سوزی و هم در برابر سرقت کاملا ایمن هستند; گاوصندوق بایگانی نسوز آرکا دارای دو سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا است. دراینجا نمونه هایی از گاوصندوق های بایگانی رار به  عنوان پیشنهاد مطر ح می کنیم:

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *