xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به فردوس

سفارش یک دستگاه گاوصندوق از فردوس واقع در جنوب استان خراسان رضوی توسط یکی از جواهر فروشان این شهر به واحد فروش صندوق نسوز آرکا ثبت گردید.

این سفارش گاو صندوق اسانسوری MA نسوز و ضد سرقت مجهز به رمز دیجیتال درجه 1 و سیستم هوشیار پیامکی می باشد که ابعاد آ با توجه به ویترین مغازه مشتری به صورت سفارشی  و ب ه صورت زیر است:

  • ارتفاع: 225cm
  • عرض: 125cm
  • عمق: 100cm

این سفارش پس از تایید بدون فوت وقت به خط تولید کارخانه ارجاع داده شد تا طبق برنامه و مطابق با قرارداد و فاکتور به خریدار تحویل گردد.

بنابراین با دقت و سرعت تمام این گاو صندوق ساخته شد. رنگ این گاو صندوق بنا به در خواست طلا فروش اهل شهرستان فردوس سفید رنگ می باشد.

وجود تغییرات آب و هوایی کار را برای خشک شدن مراحل دوگانه بتون ریزی و همچنین خشک شدن رنگ بدنه گاو صندوق کمی دشوار کرده بود.

با وجود این و با تلاش های کارگران زحمتکش آرکا حتی در روز های تعطیل این گاوصندوق طبق قرارداد پس از 20 روز کاری آماده تحویل به دست مشتری گردید.

روز 21 بهمن و یک روز قبل از جشن ملی و باشکوه انقلاب رنگ ها خشک شده و محصول آماده گردید و صبح روز 22 بهمن گاوصندوق به فردوس ارسال گردید تا در همان روز در محل نصب گردد.

نصب گاو صندوق اسانسوری یک کار تخصصی و فنی می باشد که از عهده جواهر فروشان گرامی خارج است. این کار فقط باید توسط نیروها و تکنسین های با تجربه و کار آزموده ارکا انجام شود.

به همین دلیل همراه با کالا نیورهای نصب نیز به شهرستان فردوس اعزام شدند تا در روز تعطیل کار مشتری راه بیفتد و در روز کاری ویترین جدید طلا فروشی آماده میزبانی از مشتریان گردد.

این چنین خدماتی به عنوان یک رسالت در مجموعه ارکا تعریف شده است و خانواده ارکا نه فقط درهنگام نصب بلکه به صورت مادام العمر خدمات صنندوق اسانسوری را برای مشتریان خود انجام می دهند.

خدمات صندوق اسانسوری باید بلافاصله و بدون تاخیر زمانی انجام شود. زیرا مغازه دار نباید ویترین زرگری را برای تعمیر گاو صندوق خود ببندد و از کسب و کار خود بیفتد.

بنابراین در هر کجای ایران که یک طلا فروش یا جواهر فروش نیاز به خدمات برای گاو صندوق اسانسوری خود داشته باشد، بدون اینکه گاوصندوق او متعلق به چه مارک یا برندی است، تکنسین های ارکا به محل اعزام می شوند و ویترین مغازه دار را راه می اندازند.

“آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید”

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *