xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به نوشهر

تقاضای خرید یک گاوصندوق از نوشهر به صورت کاملا سفارشی در واحد فروش صندوق نسوز آرکا ثبت و تایید گردید. این سفارش یک بودپانزر دو طبقه با ابعاد جدید بود.

شرکت توزیع برق غرب استان مازندران در شهر بندری نوشهر تقاضای خرید کمد بایگانی دو طبقه با اندازه و طبقات داخلی سفارشی و متفاوت را ارسال نمود.

این محصول که از جدیدترین محصولات تولید شده در گروه تولیدی صندوق نسوز آرکا می باشد، ظاهری بسیار زیبا و شیک دارد. رنگ سازمانی آن فیلی است.

علاوه بر ظاهر زیبا منحصر به فرد بودن در کنار کارآیی بالا سبب شده تا اداره برق شهرستان نوشهر به دنبال چنین محصولی باشد و آن را سفارش دهد.

نیروهای آرکا در کمترین زمان ممکن گاوصندوق را به نوشهر و شرکت توزیع برق غرب مازندران فرستادند. ارسال سریع محصولات از ویژگی های مجموعه آرکا می باشد.

وجود نمایندگی های متعدد در سراسر کشور باعث شده است که هر گونه گاو صندوق در خواستی از هر نقطه ای از ایران بدون صرف زمان چندانی از نزدیک ترین شعبه به دست مصرف کننده برسد.

این موضوع برای ارائه خدمات هم صدق می کند. هر گونه خدمات گاو صندوق بدون توجه به اینکه آن گاوصندوق متعلق به چه برند و مارکی است توسط تکنسین های آرکا در محل برای مشتریان انجام می شود.

از طرفی خدمات صندوق نسوز آرکا برای محصولات تولیدی خود با نشان تجاری آرکا یا محمدزاده نیز 100 ساله می باشد یا به عبارت بهتر مادام العمر است.

همچنین لازم به ذکر است چناچه مایل به پذیرش نمایندگی ارکا در شهر یا استان خود هستید می توانید فرم پذیرش نمایندگی را پر نمایید. تا مشاوران ارکا با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید فقط با یک تماس و به راحتی با مشاوران آرکا ارتباط برقرار کرده و از شرایط اذ نمایندگی گاو صندوق ارکا در شهر خود آگاه شوید.

علاوه بر این پیشنهاد می کنیم در هر ساعتی از شبانه روز که مایلید وارد سایت شده و از طریق گفت و گوی آنلاین با پشتیبانان آرکا که 24 ساعته پاسخگو هستند صحبت کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را در زمینه کسب نمایندگی یا خرید هر محصول کامل کنید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *