xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به بیرجند

تعداد شانزده دستگاه گاوصندوق به بیرجند خراسان جنوبی ارسال گردید. این گاو صندوق ها به سفارش آقای ناصری سرپرست و مسئول نمایندگی مجاز صندوق نسوز آرکا در بیرجند برای ایشان فرستاده شد.

گاوصندوق های کوچک خانگی گاو صندوق های اداری و گاوصندوق های دیجیتالی و دو طبقه عمده سفارش این نماینده صندوق نسوز آرکا برای 10 روز پایانی سال بود.

هر چه به پایان سال نزدیک تر می شویم تقاضای گاو صندوق از سمت مشتریان بیشتر می شود. این اتفاق هر ساله می افتد حتی امسال که کل کشور با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند.

علت استقبال و توجه مردم به خرید گاوصندوق در هفته های پایانی سال معمولا به 3 عامل زیر بر می گردد:

  • مردم می خواهند به سفر های نوروزی بروند. بنابراین می خواهند طلا و سکه، اسناد و مدارک و وسایل مهم خود را به یک گاو صندوق امن بدهند و با آرامش کامل به سفر بروند.
  • بسیاری ازاداره ها و نهادهای دولتی باید بودجه سالیانه خود را خرج کنند و برای مدیریت کردن آن معمولا آخر سال یادشان می آید که یک سری وسایل ضروری برای اداره خود نیاز دارند.
  • معمولا قیمت بیشتر اقلام و وسایل با شروع هر سال تغییر کرده و بیشتر می شود. گاو صندوق هم از این قاعده مستثنا نیست. چون بهای تمام شدن این کالا ارتباط مستقیمی با قیمت ورق قیمت رمزهای خارجی ( که خود تابع قیمت دلار هستند ) قیمت بتن و… دارد.

بنابراین کسانی که خریدار گاو صندوق هستند ترجح می دهند قبل از پایان سال آن را تهیه کنند. زیرا همیشه تفاوت قابل توجهی بین قیمت های بازار قبل و بعد از عید وجود دارد.

نه تنها گاوصندوق در خراسان جنوبی و بیرجند بلکه هر کجای ایران که باشید و گاو صندوق بخواهید تا قبل از پایان سال آن را به شما تحویل خواهیم داد.

پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال تهیه گاو صندوق هستید از این فرصت پایانی سال استفاده کنید که بهترین زمان برای خرید همین ماه پایانی سال می باشد.

 

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *