xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاو صندوق گیلان شهرستان ماسال

ارسال یک دستگاه گاو صندوق به گیلان شهرستان ماسال توسط صندوق نسوز آرکا ( محمد زاده ) انجام پذیرفت.

گاوصندوق مدل 150/2MZ مجهز به رمز مکانیک با رنگ سازمانی صدری به سفارش مشتری محترم در واحد فروش آرکا ثبت سفارش گردید. این اولین بار نیست که آرکا گاوصندوق با گیلان می فرستد. پیش از این هم سفارشات زیادی از منطقه شمال کشور دریافت کرده بودیم.

جالب است بدانید که بیشتر سفارش گاوصندوقی که از شمال ایران دریافت نمودیم گاو صندوق های الکترونیکی، گاو صندوق های هوشمند مجهز به سیستم هوشیار و گاوصندوق های مجهز به بهترین رمزهای دیجیتالی بود.

علاقه مردم گیلان و مازندران به استفاده از جدیدترین فناوری ها و خرید بهترین گاوصندوق ها به جای ارزان ترین ها نسبت به سایر نقاط کشور بشتر است.

به عنوان مثال یکی از بیشترین شهرهای که به تقاضای خرید گاوصندوق دیجیتالی اثر انگشتی را به آرکا می فرستند شهر رشت می باشد.

مجموعه تولیدی صندوق نسوز آرکا با داشتن بیش از 23 نمایندگی رسمی در سراسر کشور اعلام می دارد که هر گاو صندوقی را در هر کجای کشور که باشید در کمترین زمانبرای شما ارسال می کند.

با وجود این که هنوز در استان گیلان نمایندگی مجاز آرکا به طور رسمی افتتاح نشده، ارسال گاو صندوق به تمام شهرهای استان گیلان توسط آرکا انجام می پذیرد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *