مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به فیض آباد محولات

تقاضای خرید یک عدد گاوصندوق از فیض آباد محولات از توابع شهر تربت حیدریه واقع در جنوب مشهد مقدس در استان خراسان رضوی در واحد فروش صندوق نسوز آرکا ثبت گردید.

یک دستگاه گاو صندوق زیر ویترینی mz مجهز به رمز دیجیتال درجه 1 برای نصب در یک طلا فروشی تازه تاسیس به شهرستان فیض آباد ارسال گردید.

با وجود هوای سرد زمستان و بارش برف سنگین و برف های سنگین و مشهور منطقه تربت حیدریه ، واحد ترابری و خدمات آرکا در ساعات پایانی روز پنج شنبه و در کوتاه ترین زمان ممکن این گاوصندوق را در فیض آباد به دست صاحبانش رساند تا در روز جمعه و تعطیل طلا فروش محترم به عنوان خریدار گاو صندوق بتواند در روز غیر کاری مغازه خود را چیده و مرتب نماید.

در هر شهر و مکانی از کشور عزیزمان ایران که باشید برای ما فرقی نمی کند. در سخت ترین شرایط هم محصول سفارشی شما را در کمترین زمان به دست شما می رسانیم.

وجود 23 نمایندگی در 4 گوشه ایران گواه این است تا از نزدیک ترین نمایندگی بتوانیم گاو صندوق شما را برایتان ارسال کنیم. 

نه تنها ارسال محصول بلکه ارائه خدمات نیز شامل چنین موضوعی می باشد. آرکا هر گونه خدمات گاو صندوق را نیز در هر نقطه ای از کشور برای مشتریان انجام می دهد.

مخصوصا خدمات گاو صندوق های آسانسوری که یک مبحث کاملا تخصصی و فنی می باشد. فرقی نمی کند که برند صندوق آسانسوری آرکا باشد یا نباشد. زیرا یک صندوق آسانسوری بیش از این که یک محصول باشد یک خدمات است و در واقع خدماتی است که به یک جواهر فروش فروخته می شود

از آنجا که خراب بودن گاو صندوق آسانسوری باعث می شود مغازه طلا فروش بسته باشد بنابراین تکنسین ها آرکا آماده اند تا بدون فوت وقت جهت ارائه خدمات آسانسوری به طلافروشی ها مراجعه نمایند و در محل حاضر گردند.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@ 

مقالات مرتبط

3 پاسخ

  1. اگر تنوع محصولات ورنگها بهتر باشد خیلی کامل می شوید

  2. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به
    این خوبی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *