گاوصندوق مدارس آرکا

گاوصندوق مدارس چه خصوصیاتی دارد

گاوصندوق مدارس چه ویژگی هایی باید داشته باشد

چه گاوصندوقی برای مدارس مناسب است ؟ حجم کاغذهایی که در مدارس نیازمند بایگانی هستند بسیار بالاست. به همین دلیل در دفتر مدرسه ها همیشه کمدها و فایل ها و میزهای زیادی وجود دارد که اغلب به دلیل داشتن کشوهای زیاد بسیاربزرگ و جاگیر هستند. اما بعضی چیزها را نمی توان در کمدها گذاشت و برای محافظت از آنها دل به قفل ساده یک کمد معمولی بست. مثل سوالات امتحانی ، مدارک شخصی دانش آموزان ، مدارک معلمان و سایر نیروها ، دستور العمل های ابلاغ شده به آموزش و پرورش ، بودجه نقدی موجود و… که نگهداری از اینها نیازمند یک سیستم مجهزتر از کشوی میز مدیر است. از این رو بحث طراحی و ساخت گاوصندوق مدارس مطرح شد.

گاوصندوق ویژه مدارس با توجه به وظیفه ای که دارد و انتظاری که از آن می رود  باید خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خودش را داشته باشد تا بتواند انتظارات را برآورده سازد. به عبارت دیگر باید برای مدرسه یا مهد کودک طراحی و ساخته شده باشد. در اینجا این ویژگی را مورد بررسی قرار می دهیم.

گاو صندوق مدارس باید طبقات داخلی زیادی داشته باشد

تنوع مدارک در مدارس از هر جایی بیشتر است . از این رو گاو صندوق ویژه مدارس باید طوری باشد که بتوان مدارک را به صورت تفکیک شده بایگانی و ذخیره نمود. بنابراین گاو صندوق های طبقاتی یش از هر نوع صندوقی به کار یک مدرسه می آید. هر چه طبقات داخلی آن بیشتر باشد کاربردی تر و مفید تر است.

جادار بودن گاوصندوق ویژه مدارس بسیار مهم است

جادار بودن یکی دیگر از ویژگی های ضروری برای صندوقی است که قرار است در مدرسه استفاده شود. استفاده از زونکن در مدرسه ها و مهد کودک ها اجتناب ناپذیر است. لذا گاو صندوق مدارس باید اصطلاحا زونکن خور و پوشه خور باشد به این معنی که اصطلاحا زونکن و پوشه در طبقات آن جای گیرد.

گاوصندوق مدرسه ها باید حتما نسوز باشد

در اکثر مدارس ما متاسفانه سیستم های گرمایشی و سرمایشی استانداردی وجود ندارد که این امری خطرناک است. ضمن این که ازدیاد دانش آموزان و بچه ها هم این خطر را بیشتر می کند. چرا که عموما بچه ها احتیاط کمتری نسبت به بزرگتر ها دارند. اخبار ناگواری مثل حادثه آتش گرفتن مدرسه در زاهدان و اخبار این چنینی که هر از چند گاهی در این زمینه می شنویم حاکی از همین است که حادثه همیشه در کمین است.

در این شرایط وجود یک گاو صندوق نسوز از اهم واجبات است. چرا که اسناد و مدارک کاغذی در مدارس همیشه در دسترس هستند و در صورت بروز حادثه به راحتی و با سرعت زیاد نابود خواهند شد. به همین دلیل گاوصندوق مدرسه حتما باید نسوز باشد.

بهتر است از گاو صندوق ضدسرقت در مدارس و مهد کودک ها استفاده شود

پول و وجه نقد کمتر در مدارس نگهداری می شود. اما مدارک زیادی در آنجا وجود دارد. با این حال بهتر است از یک گاوصندوق ضدسرقت در مدارس استفاده شود. زیرا مدارس روزهای پنج شنبه و جمعه تعطیل هستند و معمولا جمعه ها کلاس متفرقه هم در آنها برگزار نمی شود. به همین دلیل سارقین فرصت کافی دارند تا دور از چشم فراش مدرسه سرقت خود را انجام دهند. با توجه به این موضوع استفاده از رمز دیجیتالی یا حتی رمز مکانیکی ضروری به نظر می رسد.

گاوصندوق ویژه مدارس آرکا

صندوق نسوز آرکا چندین مدل گاو صندوق به منظور استفاده در مدارس طراحی و تولید نموده است. هر مدرسه با توجه به فضایی که در اختیار دارد می تواند مدل مورد نظر خود را انتخاب کند. در صورتی که ابعاد مورد نظر در نمونه های ساخته شده نبود به راحتی می توان برای ابعاد مورد نظر یک گاوصندوق سفارش داد. برای این کار فقط با یک تماس هم می شود از مشاوره رایگان مشاورین آرکا استفاده کرد و هم صندوق مطلوب و متناسب با موقعیت مکانی را سفارش داد. در صورت لزوم کارشناسان ارکا جهت بازدید از محل نصب گاوصندوق به صورت حضوری ازمدرسه بازدید به عمل می آورند.

در اینجا چند نمونه گاوصندوق ویژه مدارس تولید شده در گروه صنعتی ارکا را معرفی می نماییم.

گاوصندوق بایگانی MS آرکا

گاوصندوق نسوز بایگانی MZ آرکا

گاوصندوق بایگانی آرکا مدل MZ یک جداره

گاوصندوق نسوز اداری آرکا مدل 1000MZ

گاوصندوق نسوز اداری آرکا مدل 1500MZ

گاوصندوق نسوز آرکا 2000MZ یک درب

گاوصندوق نسوز 2000MZ دو درب آرکا

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *