xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق مدارس چه خصوصیاتی دارد

گاوصندوق مدارس

شکی نیست که امروزه گاوصندوق مدارس جزو اموال ضروری دفتر مدرسه و اتاق مدیر شده است. اما آیا می دانید که چه گاوصندوقی برای مدارس مناسب است؟

حجم کاغذهایی که در مدارس نیازمند بایگانی هستند بسیار بالاست. به همین دلیل در دفتر مدرسه ها همیشه کمدها و فایل ها و میزهای زیادی وجود دارد که اغلب به دلیل داشتن کشوهای زیاد بسیار بزرگ و جاگیر هستند. اما بعضی چیزها را نمی توان در کمدها گذاشت.

برای محافظت از اموال مهم مدرسه نمی توان دل به قفل ساده یک کمد معمولی بست. اموال مهمی در یک مدرسه وجود دارد از جمله سوالات امتحانی ، مدارک شخصی دانش آموزان ، مدارک معلمان و سایر نیروها ، دستور العمل های ابلاغ شده به آموزش و پرورش ، بودجه نقدی موجود و… که نگهداری از اینها نیازمند یک سیستم مجهزتر از فایل یا کشوی میز مدیر است. از این رو بحث طراحی و ساخت گاوصندوق مدارس مطرح شد.

گاوصندوق ویژه مدارس با توجه به وظیفه ای که دارد و انتظاری که از آن می رود، باید خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خودش را داشته باشد. به عبارت دیگر باید برای محافظت از دارایی های مدرسه یا مهد کودک طراحی و ساخته شده باشد. عمده وسایل با ارزشی که مکان های آموزشی وجود دارد در قالب کاغذ و پوشه خلاصه می شود.

گاو صندوق های ویژه مراکز آموزشی آرکا

صندوق نسوز آرکا چندین مدل گاو صندوق به منظور استفاده در مدارس طراحی و تولید نموده است. هر مدرسه و به طور کل هر مرکز آموزشی با توجه به فضایی که در اختیار دارد می تواند مدل مورد نظر خود را انتخاب کند. در صورتی که ابعاد مورد نظر در نمونه های ساخته شده نبود به راحتی می توان برای ابعاد مورد نظر یک گاوصندوق سفارش داد. برای این کار فقط با یک تماس هم می شود از مشاوره رایگان مشاورین آرکا استفاده کرد و هم صندوق مطلوب و متناسب با موقعیت مکانی را سفارش داد. در صورت لزوم کارشناسان آرکا جهت بازدید از محل نصب گاوصندوق به صورت حضوری ازمدرسه بازدید به عمل می آورند.

در اینجا چند نمونه گاوصندوق ویژه مراکز آموزشی تولید شده در گروه صنعتی آرکا را معرفی می نماییم.

گاوصندوق نسوز اداری آرکا مدل 1000MZ

گاوصندوق نسوز اداری آرکا مدل 1500MZ

گاوصندوق نسوز آرکا 2000MZ یک درب

گاوصندوق نسوز 2000MZ دو درب آرکا

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *