xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاو صندوق زیر ویترینی 3 درب

یک دستگاه گاو صندوق زیر ویترینی سفارشی با 3 درب با ظاهری خاص و بسیار زیبا در مجموعه صندوق نسوز آرکا تولید و به مجتمع تازه تاسیس طلا فروشی مهر کوهسنگی مشهد ارسال گردید.

طبقه پایینی این مجتمع که کار ساخت آن به تازگی به پایان رسیده است به زرگری ها و جواهر فروشی ها اختصاص یافته است. حدود 100 واحد تجاری طلا فروشی در این طبقه موجود می باشد.

هر یک از این مغازه ها نیازمند گاو صندوق طلا فروشی هستند. پیشنهاد آرکا برای تمام این مغازه ها استفاده از صندوق های آسانسوری ویژه طلافروشی است.

گزینه دوم پیشنهادی هم گاو صندوق زیرویترینی می باشد. یکی از طلا فروشان مجتمع مهر با توجه به ابعاد ویترین خود اقدام به خرید یک صندوق زیر ویترینی نمود.

با توجه به ابعاد ویترین مغازه که کشیده و بزرگ بود نیاز به طراحی و تولید یک گاو صندوق سفارشی با ابعاد خاص بود. از این رو، صندوق نسوز آرکا اقدام به ساخت یک گاو صندوق زیرویترینی سفارشی  منطبق با ابعاد و خواسته های مشتری نمود.

به دلیل کشیدگی و عریض بودن ویترین، امکان ساخته شدن گاو صندوق زیر ویترینی با دو درب وجود نداشت. زیرا درب ها خیلی بزرگ می شدند و برای باز و بسته شدن فضای زیادی را اشغال می کردند.

از طرفی عرض گاو صندوق به اندازه ای نبود که بتوان 4 درب روی آن تعبیه کرد. بنابراین همانند شکل زیر 3 درب روی آن تعبیه گردید.

گاو صندوق زیر ویترینی سفارشی 3 درب آرکا

به این صورت که نیمه سمت چپ گاو صندوق همانند مدل های مشابه و همیشگی با دو درب پوشانده شد و دروسط نیمه سمت چپ آن هم یک درب مجزا تعبیه گردید.

امنیت گاو صندوق زیر ویترینی 3 درب بسیار بالاست. به این دلیل که سیستم ضد سرقت مکانیکی مخفی در درب های آن تعبیه شده است.

همچنین دارای 2 رمز دیجیتال درجه 1 نیز می باشد. یک رمز روی درب تکی سمت چپ و یک رمز روی یکی از دو درب سمت راست. ( مشابه گاوصندوق ویترینی 1.5MZ )

فضای داخلی این محصول سفارشی از داخل به دو قسمت چپ و راست تقسیم شده است. همان طور که گفته شد قسمت سمت چپ با دو درب و قسمت سمت راست با یک درب مجهز شده اند.

هر قسمت دارای دو طبقه می باشد که می توان قاب های طلا را در هر طبقه به طور مجزا چید. این فضای داخلی زیاد به خوبی تمام ویترین را در دل خود جای می دهد.

رزومه درخشان صندوق نسوز آرکا در تولید گاو صندوق طلا فروشی و ارائه خدمات به جواهر فروشان باعث افتخار ماست. بنابراین  پیشنهاد کنیم قبل از هر گونه خرید گاو صندوق برای زرگری خود با مشاوران آرکا به صورت رایگان مشورت کنید 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *