xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

7 برتری مطلق گاوصندوق دیجیتال

7 دلیل خرید گاوصندوق دیجیتال

کار با رمزهای دیجیتال بسیار ساده است. در عین حال امنیت آنها بسیار زیاد است. چون کسی به جز صاحبش نمی تواند آن را باز کند. خصوصیات فوق العاده این تکنولوژی پیشرفته باعث شده تا مشتریان به خرید گاوصندوق دیجیتال بیش از پیش ترغیب شوند.

طبق تجربه به ما ثابت شده است که در 10 سال گذشته فروش گاوصندوق دیجیتال رشد چشمگیری داشته به طوری که سایر گاو صندوق ها را کنار زده اند و نظر خریداران کاملا به سمت آنها چرخیده است.

از طرفی لزوم گاو صندوق در منازل باعث شده خرید گاوصندوق دیجیتال رونق زیادی پیدا کند. مخصوصا در منازل و ویلاها گاو صندوق خانگی دیجیتال بسیار محبوب شده است.

گاوصندوق نسوز آرکا (محمدزاده) با بیش از بیست و پنج سال سابقه درخشان و پر افتخار در زمینه تولید و طراحی انواع گاو صندوق ، تمامی گاوصندوق های نسوز دیجیتال آرکا مشمول امتیازات زیر نیز می باشند:

  • 24 ماه ضمانت ( گارانتی )
  • خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا

در این مقاله می خواهیم تجربیات و دانش خود را با شما در میان بگذاریم. گاو صندوق دیجیتال مزایای زیادی دارد. اما اینجا به 5 برتری بی چون و چرا و مطلق این مدل صندوق در مقایسه با سایر گاوصندوق ها می پردازیم:

1. کار با گاوصندوق دیجیتال راحت است

کار با گاو صندوق های دیجیتالی بسیار راحت است. چون فقط کافیست رمز خود را حفظ داشته باشید. در این صورت رمزتان همیشه همراه شماست. بنابراین دیگر نیازی ندارید برای نگهداری کلید دستگاه نگران باشید یا اقدام خاصی انجام دهید.

این موضوع برای  همه افراد یک خانواده و علی الخصوص سالمندان بسیار عالی است. چون به راحتی و با وارد کردن چند عدد رمز صندوق خود را باز می کنند. باز کردن درب با رمز مکانیک کمی دشوار است چون چند بار باید صفحه مدرج را به جهات مختلف بچرخانیم و…هر چند آموزش کار با رمز مکانیک گاوصندوق را در همین سایت برای شما گذاشته ایم.

کار با رمز دیجیتال به مراتب فرآیند ساده تری دارد. پیشنهاد می کنیم مقاله هایی پیرامون باز کردن درب گاوصندوق دیجیتال مجهز به رمز کره ای و همین طور رمز چینی که در همین سایت ارائه کردیم را مطالعه نمایید.

2. امنیت گاوصندوق دیجیتال بسیار بالاست

از طرفی وقتی منزل نیستید خیالتان راحت است. زیرا سارقین نمی توانند با آزمون و خطا رمز دیجیتال را باز کنند و فقط کافیست چند بار به اشتباه رمز را وارد کند تا درب قفل شود و دیگر کاری از سارق بر نیاید.

در واقع نفوذ به گاوصندوق دیجیتال عملی غیر ممکن به حساب می آید. بنابراین سارقین وقت خود را برای باز کردن درب آن تلف نمی کنند و معمولا از خیر آن می گذرند. به همین دلیل صندوق های دیجیتال جزو امن ترین گاوصندوق ها به شمار می روند.

چنان چه گاوصندوق دیجیتال نیوز هم باشد امنیت آن چند برابر می شود. ضمن اینکه می توان آن را به علائم هشار دهنده ای مثل سیستم هوشیار مجهز کرد. همچنین می توان سیستم ضد سرقت مخفی را نیز در گاو صندوق تعبیه کرد تا کاملا آن گاوصندوق ضدسرقت شود.

3. تعمیر و نگهداری رمز دیجیتال آسان است

در صورت تمام شدن باتری، به راحتی می توان با تعویض باتری ها رمز را به کار انداخت. ضمن این که در صورت دادن کد اشتباه و یا قفل شدن و باز نشدن درب گاوصندوق، می توانید از مشاوره های رایگان آرکا استفاده کنید.

مهندسان ما پس از احراز هویت شما مبنی بر این که صاحب گاو صندوق هستید به شما کمک می کنند تا حتی الامکان خودتان بتوانید از همان راه دور و تلفنی و به صورت رایگان مجددا درب صندوق تان را باز کنید. اگر از پس خودتان بر نیامد نیروهای زبده آرکا بلافاصله به کمک شما خواهند آمد. و در محل حاضر می شوند.

باز هم تاکید می کنیم راهنمایی های لازم به صورت تلفنی فقط در صورتی انجام می شود که برای مشاوران ما محرز شود صاحب گاوصندوق است که پشت خط است و نیاز به راهنمایی دارد. وگرنه هیچ گونه راهنمایی تلفنی صورت نگرفته و حتما باید جهت بازگشایی درب گاو صندوق شما  به صورت حضور تکنسین ها در محل اقدام شود.

4. گاوصندوق دیجیتال ظاهر زیباتری دارد

ظاهر رمزهای دیجیتالی بسیار زیباست. طراحی چشم نواز آنها نمای خیلی جذابی به گاوصندوق ها می دهد. مخصوصا در گاوصندوق های خانگی و هتلی و به طور کلی صندوق های سبک زیبای آنها خیلی به چشم می آید.

5. سرعت پیشرفت و به روز رسانی بالایی دارد

در واقع اکثر ادوات و ابزارهای زندگی امروزی دیجیتالی شده اند. چرا که هر چیزی که دیجیتالی می شود کار با آن راحت تر می شود; گاوصندوق های دیجیتالی نسل جدید گاو صندوق ها به حساب می آیند; این صندوق ها جای خود را به سرعت در بازار باز کردند.

با پیشرفت فناوری مدام در حال مشاهده مدل های جدید و به روز شده رمز های دیجیتال هستیم. رمز دیجیتال اثر انگشتی یکی از جدیدترین نوع از این رمزها هستند. جالب اینجاست که استقبال و تقاضا از گاوصندوق اثر انگشتی هم رو به افزایش است.

طبق تجربه ای که به دست آورده ایم می توانیم بگوییم هموطنان شمال کشورمان بیش از سایر نقاط کشورمان به گاو صندوق اثر انگشتی توجه نشان داده اند و بیشترین تقاضا و سفارش برای این صندوق ها از این منطقه وجود دارد.

6. آمار سرقت از گاو صندوق های دیجیتالی پایین است

طبق آمارهای تجربی و غیر رسمی سرقت از گاوصندوق های دیجیتالی به مراتب پایین تر از سایر انواع گاو صندوق است. عده ای به اشتباه فکر می کنن رمزهای دیجیتالی را می توان هک کرد. اما این تصور اشتباه است. و این رمزها هک نمی شوند. بنابراین معمولا دزدها سراغ بازگشایی آنها نمی روند.

ضمن اینکه اگر هم بخواهند این رمزها را باز کنند باید وقت زیادی را صرف کنند. موتور رمز دیجیتالی با آزمون و خطا باز نمی شود. و دقت بسیار بالایی دارد. ازاین رو آمار تقابل رمزهای دیجیتال و سارقان بسیار پایین است. و دزدها خود را در این  چالش رقرار نمی دهند.

7. رمزدیجیتال اثر انگشتی فقط توسط صاحبش باز می شود

رمزهای اثرانگشتی نوع پیشرفته تر رمزهای دیجیتال هستند. این نوع رمز فقط با اثرانگشت صاحبش باز می شود. برای آشنایی با نحوه عملکرد این رمزها به مقاله آموزشی رمز اثر انگشتی چیست و چگونه کار می کند مراجعه کنید.

در صورتی که صاحب گاو صندوق حضور نداشته باشد هیچ سارقی به سراغ باز کردن این رمز نمی رود. چون به خوبی می دانیم که اثر انگشت تمام مردم دنیا با یکدیگر فرق دارد. بنابراین تلاشی بیهوده است.

7 ویژگی مهم گاو صندوق اداری نسوز دیجیتالی

گاو صندوق اداری نسوز یکی از نیازهای اساسی هر اداره یا شرکتی است و به نوعی نقطه امن یک اداره می باشد. قراردادها، دسته چک ها و بسیاری از مدارک مهم در هر شرکتی وجود دارد که نباید هرکسی به آنها دسترسی داشته باشد.

علاوه بر این فایل های بایگانی را هم می توان اضافه کرد که در زونکن های متعدد وجود دارد.نگه داری از این زونکن ها در شرایطی که در دسترس نباشند و فضا اشغال نکنند خود مسئله مهمی در مبحث مدیریت هر اداره است.

در واقع گاوصندوق اداری محل ذخیره سازی و نگه داری مدارک مهم و اسناد محرمانه آن اداره و بایگانی زونکن های با اهمیت به حساب می آید.

از طرفی اداره جات و موسسات همواره در خطر سرقت قرار دارند. زیرا اموال با ارزش در شرکت ها کم نیست. مخصوصا در شرکت های معتبر که اسناد محرمانه زیادی وجود دارد.

برای همین است که بسیاری از شرکت ها نگهبان شبانه روزی دارند. اما به وجود نگهبان هم به تنهایی نمی توان تکیه کرد. به همین دلیل تقریبا در تمامی اداره جات، شرکت ها و موسسات یک گاو صندوق موجود است.

در بسیاری از اداره ها که چندین گاوصندوق وجود دارد که هر یک وظیفه نگه داری دسته ای از مدارک را به عهده دارند.

نکته جالب توجه در مورد گاو صندوق های اداری این است که معمولا دیده نمی شوند. یعنی جایی قرار داده می شوند که ارباب رجوع یا حتی بسیاری از پرسنل آنها را نمی بینند.

بهترین محل برای نصب و قرار دادن یک گاوصندوق اداری اتاق حسابداری یا رئیس اداره است. زیرا هر کسی نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.

با توجه به وظیفه خطیری که گاو صندوق های اداری دارند باید خصوصیت هایی نیز داشته باشند. مهم ترین ویژگی این نوع صندوق امنیت بالا و ضد سرقت بودن آن است.

در اینجا به چند نمونه از ویژگی های یگ گاو صندوق اداری اشاره می کنیم:

  1. بزرگ و جادار باشد
  2. حتما باید بتنی باشد
  3. از رمز دیجیتال درجه 1 بهره ببرد
  4. از بهترین رمزهای ضدسرقت بهره ببرد
  5. مجهز به انواع سیستم های ضدسرقت روز باشد
  6. به اندازه کافی سنگین باشد تا به راحتی حمل نشود
  7. چند طبقه و صندوقچه و جا مخفی داشته باشد تا بتوان اسناد را به تفکیک در آن قرار داد

نتیجه گیری:

زیبایی، امنیت، سهولت و نگهداری آسان مهم ترین ویژگی هایی هستند که گاو صندوق های دیجیتال دارند. داشتن چنین شاخصه های بارزی در سیستم رمز هر گاوصندوق میزان کیفیت آن را بسیار بالا می برد. بنابراین گاوصندوق دیجیتال را می توان بهترین نوع گاو صندوق دانست.

درست ترین کار این است که قبل از خرید گاوصندوق دیجیتال خود حتما با مشاوران گروه تولیدی صندوق نسوز آرکا مشورت کنید و از مشاوره های رایگان آن شرکت استفاده نمایید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *