Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

خانه مدرن به همراه گاوصندوق

به تازگی در ساختمان های در حال ساخت و به خصوص مجتمع های آپارتمانی جدید و تازه ساز و همچنین خانه های مدرن گاوصندوق را هم در بین سازه ها و نقشه داخلی طراحی و جاسازی می کنند. به گونه ای که الان برای خرید خانه که مراجعه می کنید گاو صندوق جزء وسایل اولیه و ضروری یک منزل تازه ساز است.

اگر به قصد خرید خانه به واحدهای آپارتمانی و خانه های مدرن و تازه ساز سر بزنید خواهید دید که در کمدهای بسیاری از این منازل گاو صندوق هم تعبیه شده است. فرهنگ استفاده از گاو صندوق به اندازه ای زیاد شده که داشتن این کالا در خانه های نو ساز به عنوان یک امتیاز و آپشن به حساب می آید.

کمدهای لباس و اشکاف های طراحی شده در گوشه و کنار خانه جایی است که گاو صندوق ها را در آن جا  قرار می دهند. حتی در کابینت ها هم جاسازی گاو صندوق انجام می شود.

در نقشه های جدید منازل از کوچکترین فضا برای استفاده های کمد و کشو و اشکاف بهره می برند. موتورخانه تابلو برق آبگرمکن و پکیج و… همگی در محفظه هایی با درب زیبا به خوبی جاسازی و پنهان می شوند.

برای گاو صندوق هم همین طور است. در خانه های مدرن مکانی مخفی و استتار شده را هم برای تعبیه گاوصندوق خانگی فراهم می کنند. به شکل زیر دقت کنید.

خرید خانه مدرن به همراه گاوصندوق

همان طور که مشاهده می کنید با بسته شدن درب این کمد به هیچ وجه مشخص نمی شود که داخل آن یک گاوصندوق نصب شده است. استتار عالی این گاو صندوق ها باعث می شود تا به خوبی امن باشند.

با خرید خانه مدرن گاو صندوق دار هزینه و قیمت گاو صندوق در لا به لای خرید خانه پرداخت کرده اید و در واقع یک تیر و دو نشان کرده اید.

صندوق نسوز آرکا 2 طرح گاو صندوق ضد سرقت و بسیار با کیفیت را برای جاسازی در یک خانه مدرن و نوساز طراحی کرده است. با توجه به فضای موجود در خانه و نقشه داخلی آن از هر یک از این دو مدل می توان استفاده نمود.

علاوه بر این ساخت خزانه خانگی در دل نقشه منازل بسیار رایج شده است. به تازگی برای استفاده بهینه از فضای کم داخل اتاقها سعی می کنند گاو صندوق را داخل دیوارها تعبیه کنند.

در واقع نقشه خانه ها را به گونه ای طرح می کنند که به اندازه حدودا یک گاو صندوق خانگی بتوان در داخل کمدها و گوشه و کنار فضایی برای ساخت یک خزانه ایجاد گردد.

زبانه ای که از 3 طرف در نقشه ساختمان به خوبی محصور شده و فقط قسمت ورودی آن باید یک درب ضد سرقت و ایمن به سبک اتاق های نگهداری پول در بانک ها ساخته و نصب گردد.  

پیشنهاد می کنیم چنانچه به عنوان سازنده خانه ها و آپارتمان های مدرن و به روز هستید حتما در زمینه جاسازی و گنجاندن گاو صندوق در نقشه واحد مسکونی خود با مشاوران آرکا تماس بگیرید تا با پیشنهادهای متنوعی که در این زمینه وجود دارد بیشتر آشنا شوید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *