Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

اهمیت گاو صندوق آسانسوری

دراین مقاله اهمیت گاو صندوق آسانسوری را بررسی می کنیم:

صندوق آسانسوری نسل جدید گاوصندوق مورد استفاده در بازار است. پیش از این استفاده از صندوق های ویترینی و زیر ویترینی در مغازه ها متداول بود. اما گاوصندوق ویترینی محدودیت های خودش را دارد. برای همین در مشاغلی نظیر جواهر فروشی، طلافروشی، عینک فروشی، ساعت فروشی و… نیاز به گاوصندوق جدید وجود داشت.

مخصوصا در طلافروشی ها که به امنیت بیشتری نیاز است صندوق ویترینی باید جایگزین گزینه بهتری شود. گاو صندوق آسانسوری بهترین جایگزین برای گاوصندوق ویترینی به حساب می آید. طلافروش ها با توجه به نوع کارشان باید همیشه به روز باشند. برای همین استقبال از این صندوق بین این قشر بسیار رو به افزایش است.

اهمیت گاوصندوق اسانسوری

صندوق آسانسوری آرکا

گروه تولیدی و صنعتی محمدزاده صاحب انحصاری برند آرکا ( آرامش کامل ) در تولید گاوصندوق، مفتخر است بیش از دو دهه تجربه درخشان در ساخت و تولید انواع گاوصندوق های نسوز ویترینی و هتلی و گاوصندوق های آسانسوری ویژه جواهرفروشی ها و درب های خزانه همگام با استانداردهای روز دنیا را دارا می باشد. شرکت آرکا تولید کننده تخصصی صندوق آسانسوری ویژه طلافروشان می باشد. مشاوران شرکت با مشاوره رایگان بر اساس ویترین مغازه شما و ابعاد و موقعیت محل اقدام به طراحی صندوق آسانسوری به دلخواه و سلیقه شما می کنند.

صندوق نسوز محمدزاده با برند آرکا ( آرامش کامل ) موفق به اخذ گواهی نامه ایزو 9001:2000 در مدیریت کیفیت برای اولین بار در ایران است.

مزایای صندوق آسانسوری آرکا ( محمدزاده )

آسان شدن کار طلافروشان

آسان شدن کار طلافروشان دیگر اهمیت گاو صندوق آسانسوری می باشد:

تنها با فشردن یک دکمه ویترین خود را بچینید. دیگر نیاز نیست زودتر به مغازه بیایید و درب مغازه را بسته و ویترین بچینید. شما می توانید درب مغازه را باز کرده و دکمه صندوق آسانسوری خود را بزنید. چند ثانیه بعد بدون صدای اضافه و هیچ گونه لرزشی ویترین آماده خود را مقابل چشمانتان آماده خواهید دید. موقع جمع کردن ویترین هم با فشردن یک دکمه و در چند ثانیه به راحتی ویترین شما جمع خواهد شد.

صرفه جویی در زمان

با صندوق ویترینی آرکا حداقل روزی 90 دقیقه در زمان روزانه خود جلو هستید. یعنی انجام کار 90 دقیقه ای روزانه خود را فقط در 1 دقیقه انجام می دهید. چون دیگر لازم نیست صبح اول وقت ویترین خود را بچینید. ظهر مجددا جمع نمایید. و بعد از ظهر و شب دوباره این عمل را تکرار کنید. با گاوصندوق آسانسوری وقتی همکاران شما در حال چیدن ویترین هستند، شما با ویترین آماده خود در حال پاسخگویی به مشتریان هستید.

کاهش آسیب دیدگی جواهرات و قاب های ویترین

ویترین مجهز به صندوق آسانسوری دیگر نیاز به گذاشتن و برداشتن قاب طلا ندارد. بنابراین سرویس های طلا و قاب های جواهرات روزی 4 بار از گذاشتن و برداشتن در امان هستند.

امنیت بسیار بالای ویترین جواهرات

امنیت صندوق های آسانسوری بسیار  بالاست. سیستم رمز گذاری فوق العاده ی صندوق ها با طراحی ویژه مهندسان شرکت تولیدی آرکا باعث شده است  که تا %90 احتمال سرقت از ویترین و جواهرات را کاهش می دهد. اهمیت گاو صندوق آسانسوری برای ویترین جواهرات را ملاحظه فرمودید.

سایر ویژگی های صندوق آسانسوری آرکا

سایر ویژگی های صندوق های آسانسوری آرکا که پیش از خرید توسط مشاوران شرکت توضیح داده می شوند.

  • در نظر گرفتن آلیاژ مناسب در ساخت
  • ضد آب
  • ضد حریق یا نسوز
  • طراحی فوق العاده زیبا
  • بیمه ضدسرقت رایگان گاوصندوق از همان لحظه خرید
  • خدمات پس از فروش مادام العمر
  • باز گشت هزینه طی فقط یکسال برای طلافروش و جواهر فروش

      مدل های زیر دو نمونه صندوق آسانسوری از تولیدات شرکت صندوق نسوز آرکا می باشند.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *