گاوصندوق فوق ایمن آرکا

گاوصندوق فوق ایمن وسفارشی آرکا

 گاوصندوق فوق ایمن

گاوصندوق فوق ایمن فورترس (fortress) ساخت و تولید کمپانی (Dottling) آلمان می باشد; این کمپانی یکی از معتبرترین تولید کنندگان گاوصندوق ضد سرقت است; این شرکت اقدام به طراحی مدل سفارشی گاوصندوق  به نام فورترس نموده است; این صندوق فوق ایمن بر خلاف گاوصندوق های معمولی که تنها از یک در تشکیل شده است; و دارای دو محفظه استوانه ای شکل در بالا و یک کشو در قسمت میانی و همین طور یک درب در پایین است; در دو محفظه استوانه ای بالایی گاوصندوق، محلی بر ای قرار دادن 6 ساعت مچی لوکس و گرانبها تعبیه شده است; بخش داخلی کشوی میانی نیز از چوب سدر ساخته شده است; در محفظه پایین صندوق نیز 6 محفظه دیگر برای قرار دادن ساعت و یک کشو برای قرار دادن اشیا گران بها در نظر گرفته شده است.

کنترل سیستم ایمنی این گاوصندوق فوق ایمن به وسیله نرم افزار مخصوصی انجام می شود; و الگوی چرخش قفل ها، ترکیبی از حالت چپ، راست یا متغیر است; همچنین رطوبت سنج و فشار سنج داخلی به طور منظم وضعیت فشار هواو میزان رطوبت داخل صندوق و کشو ها را اندازه گیری نمایند; نکته جالب توجه این است که صندوق نسوز آرکا (محمدزاده) در صورت سفار ش مشتریان توانمندی ساخت این گاوصندوق فوق ایمن و پیشرفته را دارد.

گاوصندوق رباتیک

گاوصندوق های رباتیک نیز شکل دیگری از گاو صندوق های فوق پیشرفته نسل جدید به شمار می روند. این صندوق ها در ابعاد متفاوت و با ضرایب امنیتی بالا برای کاربردهای خاص استفاده می شوند بسیار ایمن می باشند. کشورهای در حال پیشرفت در حوزه صنعت روش ها و ایده های مبتکرانه ای در زمینه نسل جدید گاوضندوق ها بکار می گیرند. به طور مثال در ایالت فلوریدای آمریکا، از گاوصندوق رباتیک به عنوان محل نگه داری ماشین های گران قیمت، کلکسیون نوشیدنی های قدیمی و اشیاء قدیمی و مهم ثروتمندان استفاده می شود.این صندوق بسیار بزرگ در حقیقت یک انبار فوق مدرن است که داخل آن از جنس فولاد ساخته شده و به تمام امکانات مدرن حفاظتی مجهز است و در مقابل بمباران مقاوم است و حتی ضد زلزله نیز می باشد.

در کشور ما هم  شرکت صندوق نسوز آرکا  در جهت تولید ملی و ایجاد اشتغال گام بلندی برداشته و اقدام به تولید انواع گاوصندوق ها از جمله گاوصندوق  خانگی، کارخانه ای، اداری، گاوصندوق های آسانسوری و بانکی و درب های خزانه نموده است. شرکت گاو صندوق نسوز آرکا با پشتوانه قوی و غنی 20 سال تجربه درخشان و استفاده از نیروهای زبده می تواند گاوصندوق ها را به سفارش مشتریان و مطابق خواست و سلیقه آنان و با رعایت تمام موازین استاندارد تولید نماید. آرکا با شعار و هدف آرامش کامل برای مشتریان، پیشرو در زمینه امنیت و حفاظت اموال شما آماده همکاری با کلیه نمایندگان در سطح کشور می باشد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

گاوصندوق فوق ایمن وسفارشی آرکا
(3) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *