دیوار گاوصندوق

گاوصندوق دست دوم

دیوار گاو صندوق آرکا بهترین محل برای داد و ستد و خرید و فروش گاوصندوق دست دوم و کارکرد می باشد.

انواع گاو صندوق با برندها و مارک های متنوع کاوه ایران کاوه خرم تکنو صنعت گنج بان گنجینه گنج آور و… در اینجا موجود می باشد.

شما می توانید با مراجعه به صفحه آگهی های گاوصندوق در بالای همین صفحه از جدیدترین آگهی ها دیدن نموده و گاو صندوق دست دوم خود را انتخاب نمایید.

همچنین در صورتی که یک گاو صندوق مستعمل و قدیمی دارید و مایل به فروش آن هستد می توانید در بالای همین صفحه ( دیوار گاو صندوق ) به طور کاملا رایگان اقدام به درج آگهی برای گاوصندوق خود بنمایید.

طرح تعویض گاوصندوق دست دوم با جدید

در این طرح با عنوان طرح تعویض گاوصندوق قدیمی با نو شما می توانید گاوصندوق دست دوم خود را تحویل داده و ما به التفاوت آن را با گاوصندوق نو پرداخت کنید.

در این شرایط با هزینه به مراتب کمتر می توانید صاحب یک گاوصندوق مدرن و دلخواه شوید. همچنین تعویض قطعات و بهبود امکانات صندوق های قدیمی شما به راحتی امکان پذیر است.

برای آشنایی بیشتر از این طرح حتما با مشاوران شرکت گاوصندوق آرکا تماس بگیرید.

توصیه ما این است که هر چه گاوصندوق با کیفیت تر باشد به نفع شماست. بنابراین خرید گاوصندوق نو گزینه بهتری است.

با وجود این، برای تهیه گاوصندوق دست دوم هم یهتر است از برندها خرید کنید. چون با اطمینان از کیفیت و ضخامت ورق، تمام آپشن ها بر روی این محصولات نصب می شود.

در صورتی که اگر گاو صندوق ضعیف باشد امکان نصب هر آپشن باز دارنده ای را ندارد. در نتیجه امکان سرقت بسیار بالا می رود. به همین دلیل است که نداشتن گاوصندوق بهتر از داشتن گاوصندوق ضعیف و غیر ایمن است.

چند نکته در خرید گاو صندوق دست دوم

  1. از آنجا که امنیت گاوصندوق بسیار پر اهمیت است پس گاو صندوق را با سیستم های باز دارنده مقاوم کرده و ارتقاء ایمنی آن را بالا ببرید. این کار باعث می شود که گاوصندوق فوق ایمن و عالی را تهیه کنید.

2. اگر صندوقی با وزن نسبتا کم خریداری کردید بهتر است با متخصصین فنی صندوق نسوز آرکا مشورت کنید. و آن را با کمک نیروهای زبده خدمات این شرکت به طوری کامل ثابت کرده تا دیگر کسی نتواند گاو صندوق شما را به راحتی از منزل یا محل کارتان خارج کند.

3. قیمت گاوصندوق دست دوم ارزان است. به همین دلیل خانواده هایی هستند که هنگام خرید گاوصندوق به خاطر مسائل مالی، شرایط مکانی و آگاه نبودن از ایمنی و فضا و یا موارد دیگر گاوصندوق های کوچک خریداری می کنند.

این خانواده ها بعد از مدتی به خاطر پیشرفت کاری و بیشتر شدن مدارک به گاو صندوق بزرگ تر نیاز پیدا می کنند و در صدد بر می آیند که ایمنی و فضای گاو صندوق خود را ارتقاء دهند.

در نتیجه صندوق قدیمی را با گاو صندوق جدید بزرگ تر و ایمن تر معاوضه می کنند. این اتفاق متداولی است. چرا که گاو صندوق هم مثل دیگر محصولات از نظر ایمنی به روز رسانی می شود و با تجهیز سیستم های به روز ایمنی آن ارتقاء می یابد.

کانال تلگرام صندوق نسوز آرکاکانال تلگرام صندوق نسوز آرکا