Search
Close this search box.

قیمت گاوصندوق

 

قیمت و مشخصات فنی گاوصندوق ها و محصولات ایمنی آرکا، تولید گروه صنعتی محمدزاده را به شرح زیر می توانید بررسی نمایید. و در ادامه دلایل تفاوت قیمت برندهای مختلف گاوصندوق را آورده ایم.

بررسی قیمت گاوصندوق های آرکا و مقایسه با سایر برندها

در وهله اول و به راحتی می توانید به وبسایت رسمی صندوق نسوز آرکا یعنی www.safebox.ir  مراجعه نمایید و مطابق با نیاز خود هر نوع محصول خانگی، اداری، فروشگاهی، طلافروشی و … را در دسته بندی های مربوطه پیدا کنید؛ پس از انتخاب محصول مورد نظر قیمت و تمامی مشخصات فنی گاوصندوق ها به شما نمایش داده می شود. ضمن اینکه به راحتی می توانید با 4 درصد تخفیف ویژه فروشگاه اینترنتی این وبسایت، گاوصندوق دلخواه خود را با موتور رمز مکانیکی، دیجیتال یا قفل کلیدی ساده سفارش دهید.

در صورتی که تمایل به خرید اینترنی ندارید و مایلید قیمت گاوصندوق ها را به طور مستقیم از فروشندگان آرکا بپرسید، می توانید به صورت حضوری به دفاتر نمایندگان آرکا (لیست نمایندگان در وبسایت رسمی آرکا موجود می باشد) در سراسر کشور مراجعه نمایید و یا با کارشناسان و مشاوران فروش آرکا، تماس تلفنی بگیرید و بهترین مشاوره رایگان را جهت استعلام قیمت گاوصندوق ها داشته باشید.

قیمت گاوصندوق

 

شرکت آرکا، این اطمینان خاطر را حاصل می کند که در صورت ارتباط با مشاوران و کارشناسان فنی آرکا، بهترین انتخاب و خرید محصول امنیتی خود را خواهید داشت، چرا که تمامی پرسنل و زحمت کشان آرکا با هدف حفظ آرامش کامل، دلسوزانه و با در نظر گرفتن منافع مشتری، پیشنهادات خود را به کاربران عزیز آرکا ارائه می دهند.

ارتباط قیمت گاوصندوق با میزان کیفیت آن

بازه ی قیمتی محصولات صندوق نسوز آرکا، کاملا متنوع و دربرگیرنده تمامی نیازهای مشتریان با انواع سلیقه ها و درخواست آنها و نیز قدرت خرید آنهاست. در هنگام خرید یک گاوصندوق خوب ، علاوه بر کیفیت و شامل شدن نوع نیاز مشتری، قیمت و شرایط پرداخت آن نیز بسیار حائز اهمیت است.

در نظر گرفتن بضاعت مالی خریدار و شرایط دلخواه او برای پرداخت وجه سفارش خویش، از اهداف مرتبط با مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده در شرکت صندوق نسوز آرکا بشمار می آید. معمولا به مناسبت های مختلف در طول سال، شرایط تخفیفی و یا اقساطی برای خریداران آرکا لحاظ میگردد. همچنین مشتریان میتوانند از فروش های نمایشگاهی آرکا در نمایشگاه های بین المللی در سطح کشور، خریدی با صرفه و مطلوب انجام دهند.

مشتریان باید در نظر داشته باشند که قیمت گاوصندوق هیچ گاه نباید اولویت اول آن ها در خریدشان باشد. چراکه برخی تولیدکنندگان غیر حرفه ای، با کسر هزینه های الزامی تولید و کاهش کیفیت آن، محصولی به ظاهر با قیمت مطلوب به دست خریداران میرسانند در صورتیکه این به ضرر خریداران تمام خواهد شد. گاوصندوق و هر کالای امنیتی، رابطه مستقیم با امنیت مالی و جانی افراد دارد لذا توصیه می شود تا از خرید بدون استعلام و تحقیق از صحت و سلامت گاوصندوق مورد نظر و نیز تایید صلاحیت مرجع تولید و عرضه آن، اجتناب گردد.

شرکت آرکا، در این زمینه خدمات مشاوره ای رایگان را از طریق کارشناسان واحد فروش، به مشتریان عزیز ارائه می دهد. در جهت اطلاع رسانی به خریداران صندوق نسوز آرکا، باید عنوان کنیم که سطوح قیمتی و تنوع محصولات به نوعی طبقه بندی شده اند که هر خریداری با توجه به قدرت خرید خود می تواند یک سایز محصول را با طرح های کیفی مختلف و نیز امکانات متفاوت، نسبت به انتخاب محصول و خرید آن با شرایط پرداخت سهل و آسان اقدام نماید.

بطور مثال اگر شما یک گاوصندوق خانگی با ابعاد حدودی 40*45*60 نیاز داشته باشید، این محصول در فروشگاه آرکا با 9 قیمت و کیفیت مختلف به شما عرضه خواهد شد. مدل 250MM و 250MS و 250MZ که هر کدام از این طرح ها در غالب گاوصندوق بدون رمز (کلیدی) و یا  رمزدار (رمز مکانیکی) و رمز دار (رمز دیجیتالی) قابل فروش است. این بدین معناست که شما گاوصندوق مورد نیازتان را می توانید با توجه به شرایط پرداخت خود در نٌه حالت موجود انتخاب نمایید.

بازه قیمتی متنوع محصولات آرکا؛ که در آن استانداردهای محصول نیز رعایت شده است، از مهمترین امتیازات این مجموعه در زمینه رعایت حقوق مشتری می باشد. علاوه بر آن، پرداخت وجه فاکتور گاوصندوق، بصورت طرح های اقساطی نیز برای خریداران در نظر گرفته شده است. مشتریان می توانند زمان تنظیم قرارداد فروش، شرایط پرداخت خود را با کارشناس فروش درمیان گذاشته و بر اساس راهنمایی وی و در نظر گرفتن شرایط تخفیفی و نیز شرایط اقساطی، نسبت به تسویه وجوه قرارداد فروش، اقدام کنند.

هنگام خرید یک گاوصندوق، علاوه بر مبلغ فاکتور آن، هزینه های جانبی را نیز در نظر داشته باشید. هزینه های بارگیری، انتقال به محل، جابجایی در ساختمان محل نصب و در نهایت نصب و آموزش، مواردی هستند که شما به عنوان خریدار یک گاوصندوق بنا به توافق با فروشنده، می بایست آن را پرداخت نمایید. لذا توصیه می شود  هنگام خرید گاوصندوق، بابت این هزینه ها با کارشناس فروش توافقات کامل را بعمل آورده و هزینه های جانبی را بطور تخمینی برآورد نمایید.

در صورت وجود هر گونه ابهام، استعلام قیمت، مشخصات فنی محصولات و تفاوت برندها با یکدیگر، می توانید به راحتی با کارشناسان آرکا تماس بگیرید و با مشاوره رایگان بهترین انتخاب و خرید گاوصندوق را داشته باشید.

آرامش کامل، آرکا

 

ویدئو های محصولات، ارسال بار و اخبار آرکا را در صفحه اینستاگرام زیر می توانید ببینید :)

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arkA@