درباره آرکا

شرکت صندوق نسوز آرکا، با شعار “آرامش کامل، آرکا” و هدف ایجاد و حفظ آرامش کامل، به شرح ذیل به معرفی و ذکر بخشی از پیشینه، آرمان ها و حوزه فعالیت می پردازد.

پيشينه آرکا

گروه صنعتی صندوق نسوز محمدزاده با نام تجاری آرکا با بيش از دو دهه تجربه و سابقه درخشان ؛‌ یکی از قدیمی ترین و به نام ترین برندهای این شاخه از صنعت در ایران می باشد. این گروه تولیدی كه زمینه فعالیت آن، تولید گاوصندوق نسوز،‌ درب های ایمنی و سیستم های ضدسرقت است با داشتن نيروهای باتجربه و متخصص در این زمینه و با بکارگیری فن آوری و تکنولوژی روز،‌ همواره توانسته از پیشگامان این عرصه چه در بازارهای داخلی و چه بازارهای منطقه ای باشد و در همین راستا مدیران مجموعه تصمیم به تغییر نام برند منطقه ای محمدزاده به برند کشوری و بین المللی آرکا گرفتند. علاوه بر تولید محصولات امنیتی مذکور، شرکت آرکا برترین شرکت خدمات دهی گاوصندوق و محصولات امنیتی در ایران می باشد. که در ادامه به تفسیر این خدمات می پردازیم. هر ساله طی جلساتی که در پایان سال توسط هیئت مدیره شرکت آرکا برگزار می گردد، عملکرد تمامی امور بررسی و تحلیل می شود. علاوه بر این اهداف و برنامه هایی که برای رشد و ترقی شرکت و محصولات مفید به واقع هستند پیشنهاد، تایید و ثبت می شوند. در نهایت با بهره بردن از برنامه هایی که برای هر بخش از جمله تولید، بازرگانی، خدمات و … تهیه می شود. سال جدید را آغاز می کند.

گاوصندوق آرکا در سال 1401

اهداف و آرمانهای سازمانی

باتوجه به ماهیت و نوع محصول تولیدی، اهدافی همچون ارتقای امنیت و آرامش جامعه ، کاهش ضریب آسیب پذیری اسناد و مدارک و اشیا‌ء گران بها و نیز صرفه جویی در زمان و هزینه را می توان از مهم ترین اهداف نام برد. در کنار این، آرمان های بالاتری از جمله رعایت حقوق شهروندی و حفظ جایگاه مشتریان نیز در مرام نامه این شركت تعریف گردیده است. از دیگر اهداف سازمانی باید به تولید برند ایرانی، کارآفرینی و اشتغال و حضور در چرخه اقتصاد ملی و نيز گسترش صادرات و توفيقات بین المللی اشاره کرد. در نهایت مهم ترین هدف شرکت صندوق نسوز آرکا، با توجه به شعار آرکا یعنی؛ ” آرامش کامل، آرکا “ ایجاد و حفظ آرامش کامل برای تمامی مردمان عزیز کشورمان می باشد.

عرصه فعالیت گاوصندوق آرکا

زمینه فعالیت آرکا،‌ طراحی،‌ تولید گاوصندوق نسوز از جمله گاو صندوق نسوز خانگی و اداری در ابعاد مختلف،‌ گاوصندوق های ویترينی و گاوصندوق آسانسوری طلافروشی،‌ صندوق های امانات بانکی، صندوق های هتلی، صندوق های بايگانی، درب های ايمنی خزانه،‌ درب های محافظ و فرار خزانه و اجرای پروژه ساخت خزانه ها و محفظه های ایمنی با بالاترین ضریب امنیتی و استانداردهای روز می باشد. علاوه بر ساخت قالب های استاندارد این کالاها، تولید در قالب سفارشی و ابعاد هندسی خاص و منحصر به فرد و تماما طبق نظر خریداران و مشتریان و نیز به کارگیری فناوری های موازی مانند سیستم های الکترونیکی و مکانیکی در کنار محصولات، از دیگر عناوین فعالیت صندوق نسوز آرکا ست.

خدمات و محصولات خاص

پیرو سیاست مدیران و مسئولان فنی این مجموعه، بهره گیری از فناوری و تکنولوژی روز دنیا، به عنوان حقوق غیرمشهود و البته مسلم مشتریان و نیز عاملی مهم در بازار رقابتی حال حاضر، ‌خط مشی اصلی در طراحی و تولید گاوصندوق است. به کار بردن تجهیزات مدرن و استفاده از امکانات جانبی به موازات طراحی های به روز در ساختار فیزیکی کالاهای ساخته شده و در کنار آن ارائه خدمات و پشتیبانی با کیفیت، شاخص ترین ویژگی تولیدات صندوق نسوز آرکا بوده است.

بخشی از خدمات ویژه گاوصندوق آرکا

  • تولید صندوق های هوشیار برای اولین بار در ایران
  • عرضه محصولات سفارشی از حیث ابعاد هندسی، ‌ساختار فیزیکی و امکانات جانبی
  • اجرای مراحل تولید و مونتاژ محصول در محل نصب بنا به نیاز و اقتضای شرایط
  • نصب محصولات در طبقات فوقانی یا منفی ساختمان با ظرافت و دقت بالا
  • گارانتی دوساله و خدمات فنی و پشتیبانی بدون محدودیت زمانی و مکانی حتی برای سایر مارک ها
  • خدمات پس از فروش مادام العمر توسط مهندسین و نیروهای آموزش دیده و معتمد شرکت آرکا
  • پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فنی مجرب
  • مشاوره رایگان تیم طراحان

آرامش کامل، آرکا

gavsandogh_arka@