درباره ما

درباره آرکا

پيشينه آرکا

گروه صنعتی صندوق نسوز محمدزاده با نام تجاری آرکا با بيش از دو دهه تجربه و سابقه درخشان ؛‌ یکی از قدیمی ترین و به نام ترین برندهای این شاخه از صنعت در ایران می باشد. این گروه تولیدی كه زمینه فعالیت آن، تولید گاوصندوق نسوز،‌ درب های ایمنی و سیستم های ضدسرقت است با داشتن نيروهای باتجربه و متخصص در این زمینه و با بکارگیری فن آوری و تکنولوژی روز،‌ همواره توانسته از پیشگامان این عرصه چه در بازارهای داخلی و چه بازارهای منطقه ای باشد و در همین راستا مدیران مجموعه تصمیم به تغییر نام برند منطقه ای محمدزاده به برند کشوری و بین المللی آرکا گرفتند.

علاوه بر تولید محصولات امنیتی مذکور، شرکت آرکا برترین شرکت خدمات دهی گاوصندوق و محصولات امنیتی در ایران می باشد. که در ادامه به تفصیل این خدمات می پردازیم.

اهداف و آرمانهای سازمانی

باتوجه به ماهیت و نوع محصول تولیدی، اهدافی همچون ارتقای امنیت و آرامش جامعه ، کاهش ضریب آسیب پذیری اسناد و مدارک و اشیا‌ء گران بها و نیز صرفه جویی در زمان و هزینه را می توان از مهم ترین اهداف نام برد. در کنار این، آرمان های بالاتری از جمله رعایت حقوق شهروندی و حفظ جایگاه مشتریان نیز در مرام نامه این شركت تعریف گردیده است. از دیگر اهداف سازمانی باید به تولید برند ایرانی، کارآفرینی و اشتغال و حضور در چرخه اقتصاد ملی و نيز گسترش صادرات و توفيقات بین المللی اشاره کرد.

در نهایت مهم ترین هدف شرکت صندوق نسوز آرکا، با توجه به شعار آرکا یعنی؛ ” آرامش کامل، آرکا “ ایجاد و حفظ آرامش کامل برای تمامی مردمان عزیز کشورمان می باشد.

عرصه فعالیت گاوصندوق آرکا

زمینه فعالیت آرکا،‌ طراحی،‌ تولید گاوصندوق نسوز از جمله گاو صندوق نسوز خانگی و اداری در ابعاد مختلف،‌ گاوصندوق های ویترينی و گاوصندوق آسانسوری طلافروشی،‌ صندوق های امانات بانکی، صندوق های هتلی، صندوق های بايگانی، درب های ايمنی خزانه،‌ درب های محافظ و فرار خزانه و اجرای پروژه ساخت خزانه ها و محفظه های ایمنی با بالاترین ضریب امنیتی و استانداردهای روز می باشد. علاوه بر ساخت قالب های استاندارد این کالاها، تولید در قالب سفارشی و ابعاد هندسی خاص و منحصر به فرد و تماما طبق نظر خریداران و مشتریان و نیز به کارگیری فناوری های موازی مانند سیستم های الکترونیکی و مکانیکی در کنار محصولات، از دیگر عناوین فعالیت صندوق نسوز آرکا ست.

درباره آرکا

خدمات و محصولات خاص

پیرو سیاست مدیران و مسئولان فنی این مجموعه، بهره گیری از فناوری و تکنولوژی روز دنیا، به عنوان حقوق غیرمشهود و البته مسلم مشتریان و نیز عاملی مهم در بازار رقابتی حال حاضر، ‌خط مشی اصلی در طراحی و تولید گاوصندوق است. به کار بردن تجهیزات مدرن و استفاده از امکانات جانبی به موازات طراحی های به روز در ساختار فیزیکی کالاهای ساخته شده و در کنار آن ارائه خدمات و پشتیبانی با کیفیت، شاخص ترین ویژگی تولیدات صندوق نسوز آرکا بوده است.

بخشی از خدمات ویژه گاوصندوق آرکا

  • تولید صندوق های هوشیار برای اولین بار در ایران
  • عرضه محصولات سفارشی از حیث ابعاد هندسی، ‌ساختار فیزیکی و امکانات جانبی
  • اجرای مراحل تولید و مونتاژ محصول در محل نصب بنا به نیاز و اقتضای شرایط
  • نصب محصولات در طبقات فوقانی یا منفی ساختمان با ظرافت و دقت بالا
  • گارانتی دوساله و خدمات فنی و پشتیبانی بدون محدودیت زمانی و مکانی حتی برای سایر مارک ها
  • خدمات پس از فروش مادام العمر توسط مهندسین و نیروهای آموزش دیده و معتمد شرکت آرکا
  • پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فنی مجرب
  • مشاوره رایگان تیم طراحان

آرامش کامل، آرکا

[email protected]