مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق آرکا در سال 1401

در این مقاله به بررسی عملکرد شرکت آرکا در سال های اخیر، هدف گاوصندوق آرکا در سال 1401 و در نهایت جدول نامگذاری سال ها را در انتهای این مطلب با شما به اشتراک گذاشته ایم.

شرکت صندوق نسوز آرکا (محمدزاده)، با در نظر گرفتن اهداف کوتاه مدت، بلند مدت و تنظیم برنامه راهبردی در تلاش است تا همواره رشدی صعودی و رضایت مند داشته باشد.

افزایش فروش و تولید، رونق کسب و کار و درآمدزایی، اشتغال آفرینی، ایجاد و حفظ آرامش در وهله اول برای مردمان عزیز ایران و در نهایت جهانیان از جمله مهم ترین اهداف شرکت آرکا می باشد.

حضرت آیت الله خامنه ای، هر سال به مناسبت تبریک سال نو و ایام نوروز، سخنرانی دارند که نکات مهمی در جهت رشد جامعه و سرافرازی ایرانیان را به سران و مردم خاطر نشان می کنند.

برای هر سال نامی متناسب با نیاز جامعه بر می گزینند تا رهنمون یک سال ملت ایران باشد. در بخش انتهایی این مقاله به ذکر نامگذاری های منتخب سال ها و پیام های سالانه رهبری در ایران از سال 1369 تا سال 1401 می پردازیم.

گاوصندوق 1401

عملکرد گاوصندوق آرکا در سال های اخیر

با توجه به نیاز قطعی کشور به تولید، در سال های اخیر و سال 1401 نیز، به تولید همواره تاکید شده است.

گاوصندوق آرکا در سال 1401 با توان نیروها و سرپرستان، کارشناسان فروش، تیم بازرگانی، تیم خدمات و امور فنی، نمایندگان فروش و … که خانواده ای عظیم، جوان، مجرب، معتمد و دلسوز را تشکیل داده اند، با هدف های والا برای ساخت ایرانی با آرامش کامل، به میهن خود خدمت می کنند.

آرکا سال 1401 و شروع قرن جدید را به تمامی کارفرمایان میهن دوست و تمامی مردمان عزیز ایران تبریک عرض می کند. امید است به لطف الهی سال 1401 برای تمامی تولید کنندگان و کاسبان ایرانی پر رونق باشد و لبخند میهمان صورت تمامی هموطنانمان باقی بماند.

شرکت گاوصندوق آرکا متعهد می شود که در سال 1401 پر توان تر به تولید محصولات ایمنی با کیفیت بپردازد و وظیفه خود را به عنوان گوشه ای از انبوه تولید کنندگان ایران زمین به بهترین نحو به انجام رساند.

در ادامه به بررسی عملکرد سال های اخیر شرکت آرکا می پردازیم. لازم به ذکر است در این مقاله تنها به بخش اندکی از اهداف شرکت آرکا پرداخته ایم.

گاوصندوق آرکا در سال 1400

سال 1400 سال “تولید، پشتیبانی، مانع زدایی” نام گذاری شد.

جلسات تولید، بازرگانی و فروش که سالیان سال در شرکت آرکا به صورت عمومی برگزار می شوند و نیروها و کارمندان مختص هر بخش در آن حضور دارند. در این جلسات هر یک از کارمندان و نیروها نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را پیرو کیفیت محصولات، رضایت و عدم رضایت مشتریان، نحوه عملکرد شرکت و هر آن چه که به بهبود و رشد خانواده بزرگ آرکا سرعت می بخشد پرداخته می شود.

اما رویداد بزرگی که در سال 1400 در شرکت آرکا صورت گرفت، جلسات مدیران بوده است. آرکا در سال گذشته با برگزاری جلسات مدیران به جهت ارتقا تولید و بالابردن بازده کار و در نهایت رسیدن به اهداف والای شرکت آرکا همواره در تلاش برای بهتر شدن و بهتر بودن دارد.

در جلسه مدیران آرکا که به صورت خصوصی، جمعی از مدیران ارشد گرد هم می آیند و عملکرد ماهانه شرکت به صورت ریز و جزء بررسی می شود. در این جلسات اهداف به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه تنظیم و مرتبا تجزیه و تحلیل می شوند.

اهداف شرکت، با یاری ایزد منان و محبت کاربران آرکا طبق برنامه تنظیم شده که در جلسات برنامه راهبردی تهیه و گردآوری شدند مرحله به مرحله توسط مدیران و پرسنل پرتوان آرکا تحقق می یابند.

استارت جلسه مدیران که در سال 1400 یکی از وقایع مفید و کارآمد شرکت آرکا بود، همچنان ادامه دارد و امید است روز به روز با ظهور ایده ها و تفکرات جدید زیبا در وهله اول، شرکت آرکا و پس از آن ایران و جهانمان را ایمن تر و زیباتر سازد.

گاوصندوق آرکا در سال 1399

سال 1399 از جانب رهبر معظم، سال “جهش تولید” نام گذاری شد و از دست اندرکاران و مسئولین خواسته شد که به گونه ای عمل کنند که با جهش و ارتقاء تولید تغییری محسوس در زندگی مردم حاصل شود.

در سال 1399، شرکت صندوق نسوز آرکا بر آن شد که با سرلوحه قرار دادن این نام برای عملکرد خود سهم خود را در تغییر محسوس زندگی مردم ایران محقق کند.

لذا با تلاش مستمر و استعانت از درگاه خداوند توانست 3 محصول جدید را در زمره ی تولیدات خود ثبت کند.

گاوصندوق اسلحه با طراحی خاص

تولیداتی که در گام اول به منظور حفظ  امنیت و منافع ملی به وزرات خانه های خاص عرضه شد. تولیداتی مانند صندوق های اسلحه با طراحی خاص که مجهز به سیستم ضدسرقت و نسوز می باشند.

این گاوصندوق های اسلحه برای جایگذاری انواع اسلحه ژ3، کلاشینکف، آر پی جی، کلت کمر و همچنین محل جایگذاری باتوم و دستبند.

صندوق های اسلحه آرکا، به سفارش ارگان های دولتی، با حجم انبوه تولید و به مراکز معرفی شده عرضه و نصب شدند.

درب ریلی

محصول جدید دیگر آرکا، درب ریلی ورودی به مراکز امنیتی خاص می باشد. درب های عریض و وزینی که با استفاده از یک کنترل کننده ی مرکزی می توانند در مواقع ضروری بسته شده و مانع از تردد در بخش های امنیتی شوند.

این تولید نوین و فوق امنیتی، تحت عنوان درب ریلی یا درب سایت آرکا سال 1399 در شرق و غرب کشور، نصب و بهره برداری شد.

بلاکر امنیتی یا راهبند

بلاکر محصول دیگری از آرکاست که یک سازه ی هیدرولیکی چند تنی است که مطابق با عرض محل نصب، تولید و جایگذاری می شود.

این سازه معمولا جلوتر از درب ریلی در محل های امنیتی تعبیه می شود و یک عامل بازدارنده ی دیگر در کنترل آمد و شد به سایت ها می باشد. در مواقع لزوم می توان مسیر رفت و آمد را مسدود کرد.

بلاکر آرکا، همانند درب ریلی در مقابل اصابت هرگونه شی سنگین مقاوم است و از مدار خارج نمی شود.

این سه دستاورد آرکا، مورد استقبال ارگان های دولتی و وزرات خانه های کشور قرار گرفت و توانست با جلب رضایت سازمان های ملی، افتخاری دیگر را در رزومه ی خود رقم بزند.

شرکت آرکا همواره در تلاش است که رسالت اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد؛ در همین راستا با توجه به این که ماهیت تولیدات آرکا امنیتی می باشد، آرکا درصدد این است که با ارائه هر چه بیش تر کالاهای امنیتی با کیفیت بالا، آرامش خاطر بیش تری را برای کل جامعه به ارمغان آورد.

بلاکر

نام گذاری سال ها در ایران

اولین بار در پیام نوروزی سال 1378، نامگذاری سال ها در ایران رخ داد. که پس از آن به عنوان یک سنت، هر سال این نام گذاری توسط سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

در جدول زیر نام گذاری ها و پیام های رهبری را از سال 1369 تا سال 1401 مشاهده می کنید.

1369

تحول درونی و اصلاح امور

1370

تاکید بر صبح روشنی

1371

تحکیم معنویت

1372

عدالت اجتماعی

1373

وجدان کاری و انضباط اجتماعی

1374

انضباط اقتصادی و مالی

1375

رعایت منابع مالی کشور و مبارزه با اسراف

1376

مقابله با اسراف

1377

صرفه‌جویی

1378

امام خمینی (ره)

1379

امام امیرالمؤمنین، علی‌بن‌ابی‌طالب علیه‌السّلام

1380

تلاش برای ایجاد اشتغال مفید و مولّد

1381

سال عزت و افتخار حسینی

1382

سال خدمت گزاری

1383

سال پاسخگویی

1384

همبستگی ملی و مشارکت عمومی

1385

سال پیامبر اعظم (ص)

1386

سال اتحاد ملی، انسجام اسلامی

1387

سال نوآوری و شکوفایی

1388

سال حرکت مردم و مسئولین به سوی اصلاح الگوی مصرف

1389

سال همت مضاعف و کار مضاعف

1390

سال جهاد اقتصادی

1391

سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه‌ی ایرانی

1392

حماسه‌ سیاسی و حماسه‌ اقتصادی

1393

اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی

1394

دولت و ملت، همدلی و همزبانی

1395

اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل

1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

1397

حمایت از کالای ایرانی

1398

رونق تولید

1399

جهش تولید 

1400

تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها

1401

تولید دانش بنیان و اشتغال زدایی

گاوصندوق آرکا در سال 1401 پرقدرت تر از سال های پیشین برای ایجاد و حفظ آرامش کامل در خدمت تمامی دوست داران آرکا و هموطنان عزیزمان می باشد.

آرامش کامل، آرکا

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

۴ پاسخ

 1. عالی بود. سال تولید و دانش بیان و اشتغال زایی به همه ایرانیان مبارک باد.
  سپاس از جمع آوری لیست نامگذاری سال ها در ایران

 2. عالی بود
  درود به شرکت آرکا و این قبیل شرکت های بابرنامه و متعهد.
  بهترین هستید تشکر از خدمات عالی و رفتار خوب پرسنل
  با احترام. مهدی زاده

  1. باتشکر از تمام پرسنل مجموعه و مدیر عامل
   یک نمونه از شرکت هایی که تعهد و کیفیت رو در درجه اول قرار دادین شما هستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *