Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی گاوصندوق

نمایشگاه بین المللی

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لیزینگ 

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لیزینگ، واقع در نمایشگاه بین المللی مشهد. تاریخ شروع نمایشگاه 11 بهمن ماه و تاریخ پایان نمایشگاه 14 بهمن ماه می باشد. بازدیدکنندگان عزیز می توانند از ساعت 16 الی 22 در تاریخ های مقرر از نمایشگاه بین المللی لیزینگ و فروش اقساطی بازدید نمایند.

فروش اقساطی گاوصندوق آرکا

شانزدهمین دوره نمایشگاه لیزینگ، با حضور گروه صنعتی صندوق نسوز محمدزاده (امروزه تنها با نام تجاری آرکا) بهترین فرصت برای خرید انواع محصولات امنیتی آرکا، گاوصندوق های طلافروشی و خانگی، لوازم خانگی، مبلمان، کالای خواب، لوستر و فرش می باشد.

صندوق نسوز آرکا در نمایشگاه تخصصی لیزینگ

جهت بازدید از محصولات صندوق نسوز آرکا و اطلاع از شرایط ویژه خرید اقساطی، به سالن مولوی نمایشگاه بین المللی مشهد مراجعه نمایید.

نمایشگاه لیزینگ

خرید قسطی گاوصندوق

آرکا، به جهت حضور در نمایشگاه لیزینگ شرایط خرید اقساطی ویژه ای را برای تمامی محصولات خود در نظرگرفته است. تمامی کاربران آرکا و عزیزانی که قصد خرید محصولات آرکا را دارند، می تواند از این شرایط اقساطی ویژه بهره مند شود. مژده که مشتریان سابق و کاربران خاص آرکا با شرایط ویژه تری می توانند از این فرصت استثنائی استفاده کنند.

متقاضیانی که شرایط حضور در نمایشگاه بین المللی را ندارند؛ می توانند به صورت تلفنی و یا از طریق وبسایت رسمی آرکا، درخواست خرید اقساطی خود را ثبت کنند. 

خرید قسطی گاوصندوق طلافروشی

شرایط ویژه این نمایشگاه، بهترین فرصت برای جواهرسازان و طلافروشی ها است. چرا که در روزهای پایانی سال، آرامش و امنیت کامل را به خود هدیه می دهند، آن هم با بهای اندک نسبت به کارایی. با وجود شرایط اقساطی نیز این فرصت چندین برابر ارزشمند شده.

پس طلافروشان عزیزی که قصد ایمن سازی، بالابردن امنیت، زیباسازی، سرعت و سهولت در کار و در کل افزایش درآمد خود را دارند، اما دغدغه نقدینگی مانع از رشد شما شده، می توانید از این فرصت فوق العاده استفاده کنید و سال نوی خود را متفاوت و پرفروش تر از سال های اخیر خود آغاز کنید.

پس تا فرصت تمام نشده، همین حالا با آرکا تماس بگیر و از شرایط ویژه خرید گاوصندوق به صورت قسطی استفاده کن. در صورتی که هنوز آشنایی با محصولات، خدمات و مشتریان آرکا نداری حتما به وبسایت رسمی این شرکت سر بزن و با خاطری آسوده و اطمینان کامل از این فرصت استثنائی استفاده کند. فراموش نکن فقط تا 14 بهمن ماه فرصت داری :)

 

اخبار آرکا و نمایشگاه لیزینگ رو در پیج زیر می تونی ببینی

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *