دیوار گاوصندوق

دیوار گاوصندوق بهترین محل برای خرید و فروش گاوصندوق دست دوم

همان طور که می دانید وبسایت رسمی صندوق نسوز آرکا ادامه مطلب …

دیوار گاوصندوق
(3) رای، امتیاز:5

گاو صندوق نسوز آرکا در نمایشگاه بیرجند

حضور گاو صندوق نسوز آرکا در نمایشگاه فروش اقساطی بیرجند

گاو صندوق نسوز آرکا بیش از 20 سال است که در صنعت تولید انواع گاو صندوق فعالیت می کند; تولید انواع گاوصندوق خانگی ، هتلی، اداری، فروشگاهی، بانکی، ویترینی و زیرویترینی، درب خزانه و گاوصندوق آسانسوری ویژه طلافروشی ها از جمله فعالیت های درخشان بیست سال گذشته شرکت آرکا می باشد. برند آرکا به مفهوم آرامش کامل برای غالب مردم آشناست.  این به دلیل پیشینه درخشان از نظر کیفیت گاوصندوق تولیدی، خدمات پس از فروش عالی و مادام العمر و موارد ابتکاری و جذاب گوناگون دیگر است. از جمله مواردی که مردم و شرکت آرکا را کنار هم قرار داده و نزدیک تر از قبل می کند، نمایشگاه هاست.

رسالت گاو صندوق نسوز آرکا

گاو صندوق نسوز آرکا حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی را رسالت خود می داند; چرا که نزدیک شدن به مردم و تامین امنیت و آرامش کامل آنها هدف مجموعه آرکاست; از این رو شرکت صندوق نسوز آرکا همواره یکی از شرکت کنندگان مطرح و ثابت در دوره های مختلف نمایشگاه های مشهد و سایر شهرهای کشور است. نمایشگاه هایی مانند لوازم صنعتی، ساختمانی، فروش اقساطی، طلا و جواهر و…
حضور سبز گاو صندوق نسوز آرکا در چهارمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا نمونه ای از این دست است; این نمایشگاه از تاریخ 29 مرداد تا 2 شهریور 97 در شهر کهن و تاریخی بیرجند برگزار می گردد; استقبال مردم خونگرم خراسان جنوبی از غرفه آرکا مثل همیشه بی نظیر بوده است; و امسال رنگ و بوی بهتری نیز داشته و فراتر از انتظار به نظر می رسد. به همین دلیل مدیریت گاوصندوق آرکا تمهیدات و طرح های ویژه ای برای مشتریان بیرجندی و بازدید کننده از نمایشگاه در نظر گرفته اند. تا ارتباط گرم مردم خراسان جنوبی با مجموعه آرکا از قبل هم عمیق تر و گرم تر شود.
غرفه محصولات گاوصندوق آرکا توسط 3 تن از مدیران فروش با تجربه آرکا اداره می شود; بنابراین بهترین فرصت برای بازدید کنندگان است تا بتوانند از مشاوره های رایگان مشاوران با تجربه آرکا برای خرید گاوصندوق نهایت استفاده را ببرند. ضمن این که از تخفیات و طرح های توجیهی و قیمت های پایین تر محصولات هم می توانند بهره مند شوند.
گاو صندوق نسوز آرکا در نمایشگاه بیرجند
(2) رای، امتیاز:5

گاوصندوق آرکا در ششمین همایش نشان تجاری

گاوصندوق آرکا در ششمین همایش نشان تجاری

ششمین همایش نشان تجاری ( برندینگ ) روز چهارشنبه 24 مرداد در مشهد مقدس برگزار گردید; این همایش در برج ساپکوی مشهد برگزار شد; در این گردهمایی مهمانان ویژه و صاحب نامی حضور داشتند; اکثر برندهای معروف تولیدی داخلی استان خراسان رضوی در این سمینار حضور داشتند; شرکت تولیدی گاوصندوق آرکا یکی از میهمانان بود; مدیریت محترم صندوق نسوز آرکا به نمایندگی از تمام مجموعه در این نشست در کنار سایر دلسوزان تولید ملی حضور داشتند.

در این همایش انجمن صنایع خراسان رضوی در اقدامی زیبا، از برندهای برتر استان تقدیر به عمل آورد; هدف از این سمینار ایجاد رقابت، محک زدن تولیدات ملی، ارائه آموزش های نوین و انتقال یافته های ملی و بین المللی و… بود. آقای اثنی عشری به عنوان نایب رئیس انجمن مدیران صنایع استان خراسان رضوی در حاشیه این نشست اعلام کرد: “در همایش برندینگ به دنبال ایجاد رقابت بین واحد‌های برند تولیدی هستیم; تا در بحث اشتغال زایی و تولید ملی گامی برداشته باشیم.”

محورهای مورد بحث ششمین همایش برندینگ

در این همایش اساتید حوزه تجارت و تولید به بیان مطالبی در زمینه برندینگ پرداختند; این دوره همایش برندینگ حول محورهای خاصی برگزار شد; مدل های موفق کسب و کار و افزایش رتبه برند، مدیریت فکر و نقش آن در بهبود ععملکرد و توسعه برند، رازهای موفقیت برندهای بزرگ و…از جمله محورهای این کارگاه به حساب می آمد.

یقینا حضور گاوصندوق آرکا در همایش های بزرگ نشان دهنده میزان ارزش گذاری تولید با کیفیت و اصل احترام به مشتری توسط این شرکت است. کما این که با توجه به ماهیت و نوع محصول تولیدی، اهدافی همچون ارتقای امنیت و آرامش کامل جامعه، کاهش ضریب آسیب پذیری اسناد و مدارک و اشیا‌ء گران بها و نیز صرفه جویی در زمان و هزینه را می توان از مهم ترین اهداف آرکا نام برد.

در کنار این، آرمان های بالاتری از جمله رعایت حقوق شهروندی و حفظ جایگاه مشتریان نیز در مرام نامه این شركت تعریف گردیده است. از دیگر اهداف سازمانی باید به تولید برند ایرانی، کارآفرینی و اشتغال و حضور در چرخه اقتصاد ملی و نيز گسترش صادرات و توفيقات بین المللی اشاره کرد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

گاوصندوق آرکا در ششمین همایش نشان تجاری
لطفا به این مطلب رای دهید

نقش صندوق نسوز آرکا در اقتصاد مقاومتی

نقض برجام و اقتصاد مقاومتی

در اواسط اردیبهشت ماه سال جاری شاهد خروج ایالات متحده آمریکا از برجام و نقض این توافق نامه بودیم; در ادامه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد خروج آمریکا از برجام یک سرمایه برای انسجام ملی در کشور  است; ما می توانیم از این سرمایه د راقتصاد کشور استفاده کرده و به خومان تکیه کنیم. ما نباید به بیگانگان امیدوار بوده و نگاهمان به بیرو ن باشد.

پور ابراهیمی تصریح کرد: ایران سال هاست با این شرایط خو گرفته است; بنابراین رویکرد خود را با این ادبیات وفق داده و تحریم موجب می شود راهکارهایی برای خود پیدا کند. همچنین به موفقیت ها چشمگیری نایل آید و حتی در مواردی با تحریم خودکفا شود. لذا در اقتصاد و نظام بانکی هم باید دنبال مسیرهای جدید بود.

استفاده از کالای ایرانی راه مقابله با تحریم

استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولید کننده داخلی مهم ترین محور اقتصاد مقاومتی به شمار می رود; اقتصاد مقاومتی به این معناست که اقتصاد کشورمان در برابر تکانه های داخلی و خارجی مقاوم باشد; در این صورت هنگام تهدیدهای مختلف اقتصادی و سیاسی، اقتصاد کشور دچار تزلزل و فروپاشی نمی شود; بهترین روش فرهنگ سازی برای مصرف کالاهای داخلی و بومی، تقویت تولید داخلی و بهبود کیفیت آنهاست.

در اقتصاد مقاومتی نگاه گروه صنعتی صندوق نسوز آرکا داده های درونی و اقتصاد ملی باشد; تا هم مشکلات اقتصادی نظیر تورم و بیکاری را بدین وسیله برطرف ساخت. و هم درآمدهای ملی و خانواده های ایرانی را بهبود بخشید و اقتصاد کشور را به پویایی رساند.

صندوق نسوز آرکا و اقتصاد مقاومتی

صندوق نسوز آرکا همواره اهداف بزرگ اجتماعی را سرلوحه خود قرار داده و بر اعتلای جامعه ایرانی همت گمارده است. در خط تولید صندوق نسوز آرکا، واحد کنترل کیفیت نظارت دقیقی بر همه امور دارد. بهترین برندهای مصرفی ایرانی انتخاب، بررسی و آزمایش قرار می گیرند. در صورت تایید کیفیت آن به خط تولید جهت ساخته شدن داده می شود.

گاوصندوق نسوز آرکا همواره تلاش داشته گاوصندوق هایی کاملا ایرانی تولید نماید. و سهم خود را در چرخه اقتصاد این مرز و بوم ادا کند.به همین منظور سال پیش شعاری در این ارتباط به عنوان سرلوحه کار خود قرار دادیم:

  • تمامی کارمندان شرکت صندوق نسوز آرکا از خانه خارج نمی شوند مگر برای تحقق آرامش کامل جامعه

سال 1397 علاوه بر تلاش برای رسالت های تدوین شده، مجموعه آرکا اهداف بلندی را در سر می پروراند که به برخی از آنان اشاره می کنیم

  • حمایت از تولید ملی
  • تولید و ساخت با کیفیت ترین محصولات
  • ایجاد اشتغال برای جوانان غیور کشور
  • فراهم کردن امکانات خدماتی برای خریداران

باشد که همگی در مسیر  اعتلا و سربلندی ایران عزیز و پیروز قرار بگیریم.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نقش صندوق نسوز آرکا در اقتصاد مقاومتی
(1) رای، امتیاز:5

نوسانات ارز و بهای تمام شده گاوصندوق

اجزا گاوصندوق

آیا می دانید بهای گاوصندوق در حقیقت چند است؟ گاوصندوق ابزاری برای تامین امنیت و ایجاد آسایش و آرمش کامل در خانواده و محل کار است. به واسطه داشتن چنین رسالت سختی، باید در ساخت این وسیله نهایت دقت انجام شود. مواد اولیه سازنده گاوصندوق مهمترین رکن در تعیین میزان کیفیت آن است. یک گاو صندوق نسوز مناسب و ایمن از مواد مختلفی تشکیل شده است. که هر کدام از این مواد در گروه های مختلفی دسته بندی می شوند. یراق آلات، قفل و رمز، دستگیره، قطعات تراشکاری، ورق آلات، بتن و…همان طور که مشخص است بیشتر این مواد از جنس آهن هستند.

نوسانات ارز و بهای گاوصندوق

در بازار ایران شاخه صنایع فلزی رابطه کاملا مستقیمی با بازار سرمایه و بازار ارز دارد. تولیدکنندگان گاوصندوق و درب های خزانه، دغدغه زیادی برای تهیه مواد اولیه خود دارند. تغییرات نرخ دلار، علاوه بر ملتهب کردن بازار، تاثیرات سوئی بر روند تولید گاو صندوق می گذارد. خرید ورق آلات و قطعات تراشکاری گاوصندوق در شرایط فعلی برای تولیدکننده گاوصندوق، امری دشوار شده است. ارائه دهندگان و عرضه کنندگان بازار آهن، به دلیل نوسان قیمت دلار، برای فروش خود ریسک نکرده و از فروش اعتباری به مشتریان خود امتناع می کنند.

شرایط تولید کنندگان گاو صندوق

تولید کننده ناچار است بهای ورق آلات و مواد اولیه گاوصندوق را به صورت پیش خرید و یا نقدی، پرداخت کند. این پرداخت نقدی آن هم با بهای بالا اثر منفی بر تولید گاو صندوق می گذارد; مهم ترین تاثیر مسائل گفته شده، بالا رفتن بهای تمام شده هر واحد تولیدی است; این افزایش موجب بالا رفتن قیمت گاوصندوق و در نتیجه ایجاد فشار بر خریداران است; فروشندگان مجبورند بهای گاوصندوق را نقدا دریافت کنند; در نتیجه حجم فروش پایین آمده و تولید کنندگان برای پرداخت تعهدات خود در محدودیت قرار می گیرند.

در این وضعیت گاوصندوق که یک کالاهای مهم در ایجاد امنیت است، از سبد خریداران و افراد جامعه حذف می شود; و این امر موجب خدشه دارشدن امنیت مالی و روانی جامعه می شود; بهترین راه حل در این شرایط در دستان دولت مردان است; با حمایت از تولیدکنندگان و ارائه ارز دولتی به واردکنندگان و عرضه کنندگان مواد اولیه، شرایط بهتر می شود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نوسانات ارز و بهای تمام شده گاوصندوق
(1) رای، امتیاز:5

تاثیر دلار بر قیمت آهن آلات و گاوصندوق

نوسانات ارز و بازار

در این مقاله قصد داریم بطور مختصر به تاثیر دلار بر قیمت آهن آلات و قیمت گاوصندوق  بطور مختصر بیان کنیم; طی هفته گذشته شاهد نوسانات زیادی در بازار آهن آلات بودیم; جهش ناگهانی نرخ دلار تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت محصولات فولادی از جمله گاوصندوق داشته است; این در حالی است که در روزهای پایانی هفته گذشته مجددا نرخ دلار کاهش یافته بود; و شاهد آرامش نسبی در بازار این محصولات بودیم. در روزهای ابتدایی هفته نرخ دلار به ناگهانی افزایش یافته و این امر سبب سیگنال های مثبت به بازار فولاد  گشته و در نتیجه آن قیمت محصولات فولادی از جمله  قیمت پروفیل و ورق افزایش ناگهانی یافته است.

بازار آهن

بازار آهن آلات طبق سال‌های گذشته طی ماه ‌های آذر و دی در بخش فروشندگان آهن و فعالان این بازار، ماهی راکد شناخته شده و میزان معاملات صورت گرفته در این ماه کم بوده است. بنابراین فعالان بازار فولاد در طول این ماه ها انتظار ندارند که قیمت آهن آلات افزایش یابد. از طرف دیگر علل دیگری مانند رشد نرخ طلا، ارز و سکه سبب هدایت سرمایه ها به سمت این بازار گشته است و این موضوع توقع ها را برای افزایش قیمت‌ آهن آلات در بازار داخلی را به طور کامل از بین برده است. نوسانات قیمت دلار علاوه برقیمت آهن آلات باعث افزایش  قیمت رمز، قفل و ورق شده است که این عوامل باعث بالارفتن قیمت گاوصندوق ها در سطح کشور شده است.

گاوصندوق نسوز آرکا در شرایط فعلی بازار

در این شرایط گروه تولیدی گاو صندوق نسوز آرکا بر تولیدات خود افزوده است; و تلاش دارد همچون گذشته بهترین عملکرد را در سخت ترین شرایط از خود بر جای بگذارد; بهترین عملکرد در شرایط بحرانی و ایجاد آرامش کامل برای هموطنان در این شرایط وجه تمایز آرکا با رقبا به جساب می آید. گاوصندوق نسوز آرکا پیش رو در زمینه تولید انواع گاو صندوق های نسوز و  گاو صندوق آسانسوری نماینده فعال در سطح کشور می پذیرد. همچنین مخاطبانی که از طریق این مقاله اقدام به خرید محصولات ما کنند (چه از طریق سایت شرکت گاوصندوق نسوز آرکا، دفترفروش ،نمایشگاه )و… تخفیف بسیار ویژه تعلق می گیرد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

تاثیر دلار بر قیمت آهن آلات و گاوصندوق
(1) رای، امتیاز:5

طرح تعویض گاوصندوق قدیمی با نو

تعویض گاوصندوق دست دوم

طرح تعویض گاوصندوق قدیمی با نو یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی گاوصندوق نسوز آرکا برای مشتریان و مصرف کنندگان گاوصندوق در ایران است. چرا که به وجود آوردن آرامش کامل به خانواده ها رسالتی است که آرکا خود را ملزم بر آن می داند. مجموعه تولیدی آرکا علاوه بر تولیدات و عرضه محصولات جدید خود، در جهت بهبود کیفیت دارندگان گاوصندوق های قدیمی، طرح تعویض صندوق های مستعمل و قدیمی را در برنامه های کاری خود دارد.

مزایای تعویض گاوصندوق

طرح معاوضه و به روز رسانی گاوصندوق ها در شرکت آرکا، مبتنی بر توانایی ها و نوع مصرف خریداران گاو صندوق است. کارشناسان فروش شرکت طی مشاوره و نظر خواهی از خریداران سابق شرکت، به آنها مشاوره فنی رایگان می دهند. این مشاوره باسنجش نیازها و بودجه مالی مشتریان انجام می شود. در این مقاله به امتیازات این طرح ویژه اشاره می کنیم.

مصرف کننده گاو صندوق بایستی به میزان کیفیت و کار آیی این وسیله امنیتی و کارا توجه کافی داشته باشد; با گذشت زمان و ارتقای سیستم های امنیتی و پیشرفت تکنولوژی و علم، دزدها هم آپدیت شده اند; به طوری که اکثر سارقان منازل و فروشگاه ها، مجهز به تجهیزات الکترونیکی شده اند; این باعث افزایش سرعت عمل آنها شده است و امکانات امنیتی قدیمی دیگر پاسخگوی شرایط فعلی نیست. برای همین ضروری است افراد جامعه تجهیزات ایمنی خود را نسبت به همین تغییرات رشد دهند.

بهترین کار کنار گذاشتن دستگاه های قدیمی و فرسوده و جایگزینی سیستم های جدید و پیشرفته فعلی است; اما در برخی موارد هزینه ها و مبالغ برای شما بالا می رود; در این شرایط بهترین  و درست ترین گزینه ارتقا و به روز رسانی امکانات فعلی است; به روز رسانی یا تعویض گاوصندوق به جز این که امنیت شما را بالا می برد، سهولت و راحتی شما را هم افزایش می دهد; طرح تعویض گاوصندوق قدیمی شرکت صنعتی صندوق نسوز آرکا، این امکان را برای مشتریان قدیمی خود و حتی دارندگان سایر برندها فراهم آورده است که بتوانند با هزینه کمتر صندوقی نو در اختیار داشته باشند.

امکانات طرح تعویض گاوصندوق آرکا

دارندگان گاوصندوق های قدیمی این شانس را دارند که از طرح به روز رسانی و تعویض گاوصندوق آرکا بهره ببرند; در این طرح امکاناتی از قبیل تعویض قفل های رمزی به جای قفل های کلیدی، نصب سیستم ضد سرقت و درب های فوق ایمن روی گاوصندق قدیمی شما، تبدیل رمز مکانیکی به دیجیتال، تبدیل رمز دیجیتالی به اثر انگشتی، و… وجود دارد.

علاوه بر ارتقای کیفی محصول خود، شما در این طرح می توانید گاوصندوق خود را از نظر ظاهری هم ارتقا دهید. ترمیم و انجام  دوباره رنگ گاوصندوق به دلخواه و سفارش مشتری، تعویض لولاهای جدید، انجام ترمیم رنگ قسمت داخلی گاوصندوق، ایجاد طبقات داخلی جدید برای گاوصندوق از این دست اقدامات است.

به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای ارتقا گاوصندوق قدیمی شما، تعویض آن با مدل های جدید است; این معاوضه با هزینه ای کمتر نسبت به خرید یک گاوصندوق جدید برای سایر مشتریان است; ضمن این که سود و بهره ای که شما از این هزینه دریافت خواهید کرد بسیار چشمگیر تر و اثرگذارتر از  کار با گاوصندوق قدیمی شما می باشد; بنابراین با کمی هزینه بهینه و منطقی، از آرامش کامل و امنیت خیلی بالای محصولات جدید بهره ببرید;

در اینجا به چند نمونه از محصولات جدید و به روز شرکت اشاره می کنیم:

گاوصندوق نسوز 250MZ

گاوصندوق نسوز 150/1MZ

گاوصندوق نوسز 25MS

گاوصندوق آسانسوری سفارشی L شکل

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

طرح تعویض گاوصندوق قدیمی با نو
(1) رای، امتیاز:5

دغدغه تعطیلات عید

برای خرید گاوصندوق در شب عید باید به چه نکاتی توجه کنید؟

خرید گاوصندوق و یا هر ابزار امنیتی می تواند شامل فصل و یا مقطع زمانی خاصی باشد; نیاز به افزایش امنیت محل کار و محل زندگی، زمان خاصی را نمی شناسد; هر زمان که شما در محل کار یا منزل، بررسی کردید و متوجه شدید که برای نگهداری و حفظ اموال و دارایی و وجوه نقد خود به یک محصول امنیتی نیاز دارید، باید در اسرع وقت، خرید خود را انجام دهید.

گاوصندوق ضامن امنیت اموال شما در هنگام مسافرت شماست

مسئله اینجاست که این احساس نیاز و بررسی وضعیت ایمنی، در برخی اوقات برای افراد جامعه، بیشتر می گردد; هنگامیکه یک فرد به مدت طولانی، و به دلایل گوناگون، منزل یا محل کار خود را ترک می کند، بلادرنگ دغدغه ذهنی او، وضعیت حفاظت فیریکی از آن محل می شود. گاوصندوق، یکی از مهمترین لوازم امنیتی و حفاظتی به شمار می رود.

ایام نوروز و سال نو در ایران همانند اکثر کشورها، همراه با تعطیلات طولانی مدت است; غیر فعال بودن طولانی مدت یک محل کار و خالی از سکنه بودن منزل، فرصتی بی نظیر برای سارقان می سازد; آمار و گزارشات پلیس، این مسئله را تایید می کند; یک صاحبخانه و یا یک کارفرما، نمی تواند تمامی اسناد و مدارک و اموال با ارزش خود را هنگام تعطیلات با خود جابجا کنند; پس چاره ای جز ارتقای امنیت آن محل نیست.

دزدگیر و سایر ابزار حفاظتی لازم است ولی کافی نیست

نصب سیستم دزدگیر، دوربین مداربسته و البته تهیه یک گاوصندوق استاندارد، از جمله این موارد هستند. افراد باید توجه داشته باشند که مانند تمام ابزارهای حفاظتی، یک گاوصندوق هم باید دارای کیفیت و امنیت مطلوب باشند. صندوق های نسوز و همچنین درب های خزانه، شاید همگی از لحاظ ظاهری و رنگ و رو شبیه باشند. اما مشخصات ظاهری در مورد گاوصندوق، تعیین کننده کیفیت آن نیست.

در خرید گاوصندوق فریب تبلیغات و تخفیفات غیرعادی را نخورید

با توجه به اینکه، ایام نزدیک به پایان سال همراه با التهاب و هیجان در بازار است، خریداران یک گاوصندوق نباید فریب تبلیغات و یا تخفیف های غیر عادی فروشندگان را بخورند. گاو صندوق و صندوق نسوز، وسیله ای خاص است که باید با دقت و احتیاطی خاص تهیه شود. علاوه بر خرید گاوصندوق، می بایست، محل مورد نظر یعنی منزل یا محل کار را به تجهیزات جانبی امنیتی مهجز کرد.

خرید گاوصندوق مرغوب به شما کمک می کند نه هر گاوصندوقی

یک گاوصندوق مرغوب هرچقدر هم که قوی باشد تا اندازه ای می تواند در مقابل تلاش یک سارق مقاومت کند; لذا مکمل هایی مثل دزدگیر، دوربین مداربسته و امثال اینها لازم است; بعد از تهیه گاوصندوق، حتما باید رمز آن را روی یک عدد نسبتا مشکل تنظیم کنید; قبل از شروع تعطیلات، کلیه امکانات گاوصندوق را چک کنید و از صحت کار آن اطمینان پیدا کنید; گاوصندوق را در محلی نصب کنید که دسترسی به آن و باز و بست کردن دربش مشکل باشد. سعی کنید، کار تهیه ی گاوصندوق را به روزهای پایانی سال محول نکنید، چرا که ممکن است به دلیل کمبود وقت، فرصتی مناسب برای خرید یک صندوق نسوز مرغوب و درجه یک نداشته باشید.

شرکت تولید صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده) آرزوی تعطیلاتی خوش و سال جدیدی توام با آرامش کامل را برای همه عزیزان دارد.

آرامش کامل ر ا با آرکا تجربه کنید

دغدغه تعطیلات عید
(1) رای، امتیاز:5

عید نوروز

عید نوروز مبارک

فرا رسیدن عید نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار تاریخ کهن و افتخار پارسی

بر همه ایرانیان پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد…

تبریک نورورز گروه صنعتی آرکا

صندوق نسوز آرکا ( محمد زاده ) عید نوروزباستانی را به تمامی هموطنان عزیز در داخل و خارج از کشور تبریک و تهنیت عرض می نماید و آرزوی سلامتی و شادی از خداوند منان برای همه عزیزان دارند.

امید است سال جدید را با آرمش کامل شروع کنید. موفقیت های روز افزون نصیب همگی گردد.

آنقدر رشد کنید و موفق شوید تا 10 گاوصندوق هم برای نگه داری مدارک و اسنادتان کم باشد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

عید نوروز
(1) رای، امتیاز:5

حضور پررنگ صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد

حضور پررنگ صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد در بهمن ماه 1396

صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد حضور گرمی داشت; صندوق نسوز آركا پيشينه درخشانی در صنعت توليد انواع گاوصندوق  و درب های خزانه و صندوق های آسانسوری دارد; و همواره يكی از شركت كنندگان مطرح دوره های مختلف نمايشگاه های بين المللی مشهد و ساير شهرهای كشور بوده است; بالاترين آمار حضور اين شركت ، مربوط به دوره هاي متناوب نمايشگاه طلا و جواهر است; اين آمار بالا، از آن جهت قابل تامل است كه رابطه مستقيمی بين صنف فروشندگان و سازندگان طلاوجواهر با مسائل امنيتی وجود دارد; محصولات صندوق نسوز آركا، شامل مدل هایی مختص به اين صنف است; از جمله گاوصندوق های زيرويترينی و صندوق های آسانسوری.

در نمايشگاه های ويژه طلاو جواهر ، معمولا علاوه بر فروشندگان ، توليدكنندگان و سازندگان هم حضور می يابند; در اين بخش از صنف مذكور، وجود دستگاه ها و ابزارهای امنيتی ، از جمله گاوصندوق های ايمن، بسيار لازم و مورد توجه است. علاوه بر نمايشگاه های طلا و جواهر، ساير نمايشگاه ها با موضوعات ديگر هم مورد توجه اين شركت می باشد. نمايشگاه لوازم خانگی ، نمايشگاه صنعت ساختمان، نمايشگاه مبلمان اداری، و نيز نمايشگاه فروش اقساطی كالا ، از اين موارد هستند. اين نشان می دهد كه محصولات شركت صندوق نسوز آركا ، تامين كننده ی نياز كليه ی اقشار و اصناف جامعه است.

در بخش لوازم خانگی ، محصولاتی با تناسب مصرف خانگی عرضه می شوند; در نمايشگاه صنايع ساختمان، كالاهایی ويژه ی اين صنعت ، از جمله در ب های خزانه ، خزانه های خانگی و تجاری به نمايش در می آيند. گاوصندوق هایی كه مورد مصرف اداره ها ، سازمان ها و شركت های تجاری هستند ، معمولا در نمايشگاه های مبلمان و لوازم اداری عرضه می شوند.

برگزاری نمایشگاه مشهد و حضور گاوصندوق آرکا

همزمان با  نگارش اين مطلب ، نمايشگاه بين المللی فروش اقساطی مشهد در حال برگزاریست; اين نمايشگاه ، از نظر تنوع و تعداد شركت كنندگان ، گستره و كميت بالایی دارد; نمايشگاه ليزينگ ، در واقع فرصتی برای بازديدكنندگان و خريداران كالاهای عمدتا پرمصرف است; تا بتوانند با استفاده از شرايط ويژه ی آن ، اقدام به خريد كالای مورد نظر خود نمايند; شرايط و تسهيلاتی از قبيل تقسيط ، تخفيفات ويژه، اشانتيون های جذاب، امتيازات متفرقه در كنار عرضه كالا ها و خدمات و غيره.

به اين ترتيب ، خريداران و افرادی كه در ايام و ماه های گذشته قصد خريد گاوصندوق و ساير محصولات مشابه را داشته اند ولی به دليل محدوديت در پرداخت هزينه ها ، موفق به خريد نگرديده اند، می توانند در ايام پيش روی، از اين فرصت استثنایی بهره ببرند. تنوع كالاهای عرضه شده در غرفه صندوق نسوز آركا، بسيار مطلوب است. انتخاب و خريد در محل غرفه ، با توجه به حضور مديران فروش شركت ، و اطلاعات فنی كه اين مديران فروش در اختيار بازديدكنندگان می گذارند ، می تواند باعث نتيجه ای خوب از خريد شما شود.

مهم ترین مزیت غرفه داری در نمایشگاه

علاوه بر اين، اين غرفه، فرصتی را فراهم می سازد تا با جديدترين محصولات اين شركت آشنا شويد; از آنجایی كه ايام نمايشگاه محدود به چند روز است، لذا استقبال زيادی از غرفه ها صورت می گيرد; بنابراين بهتر است پيش از شروع نمايشگاه، برای ساعت و روز بازديد برنامه ريزی داشته باشيد; چرا كه با نزديک شدن با ساعات پايانی نمايشگاه خصوصا در روزهای آخر، ازدحام و مراجعه به حد زيادی بالا می باشد; همین امر باعث كاهش كيفيت كار مديران غرفه و نيز حضور مراجعه كنندگان خواهد بود.

سعی نماييد در هنگام حضور در غرفه، كليه اطلاعات اعم از مدل های گاوصندوق ها ، وزن گاوصندوق ، كيفيت رمز و قفل گاوصندوق ، شرايط نصب و تحويل و نيز قابليت های جانبی صندوق ها را از غرفه داران بخواهيد تا در نهايت بتوانيد ، محصولی با كيفيت و شرایط عالی برای منزل و محل كار خود خريداری نمايد. در پايان قابل ذكر است كه تاريخ نمايشگاه بين المللی فروش اقساطی مشهد از 25 الی 29 بهمن ماه جاری بوده و غرفه صندوق نسوز آركا واقع در سالن ابوسعيد از ساعت 16 تا 22 پذيرای حضور گرم شما خواهد بود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید   

حضور پررنگ صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد
(1) رای، امتیاز:5