Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

هشدار سرقت از منازل در تهران

اخبار سرقت از منزل در تهران

دستگیری 8 باند سرقت از منازل باموفقیت به انجام رسید… : مدتی بود که شهرواندان تهران موضوع شکایت از منازل را اعلام می کردند و در پی این شکایات، سردار علی ولیپور دستور رسیدگی به موضوع سرقت سریالی از منازل تهران و شکایات هموطنان را به تیم زبده ای از کارگاهان اداره پلیس آگاهی اعلام کرد.( جزئیات اخبار سرقت از منزل تهران را درادامه این محتوا بخوانید)

سرقت از منازل تهران

در 19 شهریور 1402 اخبار دستگیری 8 باند سرقت از منازل، در خبرگذاری ها اعلام شد. در پی تحقیقات به عمل آمده پیرو این سرقت های زنجیره ای و میلیاردی، 24 فرد دست داشتند. این سارقان در غالب 8 باند به صورت جداگانه به منازل مسکونی در نقاط مختلف شهر تهران دستبرد زده و دارایی های با ارزش مردم به به سرقت برده اند.

به گزارش نیروی انتظامی: در مرحله اول شناسایی سارقان، با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان صورت پذیرفت و نتیجه ای که حاصل شد؛ عاملان جرم پس از دستبردهای سریالی خود به سمت غرب کشور گریخته بودند.

زحمت کشان نیروی انتظامی، پس از اتمام تحقیقات و جمع آوری داده هایی که بدست آوردند، طی چندین عملیات جداگانه متهمان را دستگیر کردند. پس از انتقال سارقان به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کردند. دارایی ها و اموال به سرقت رفته از خانه های ، میلیاردها تومان ارزش داشتند.

در خاتمه جهت تحقیقات بیشتر و صدور حکم قضائی، این متهمان به دادسرای عمومی کشور فرستاده شدند.

توصیه نیروی انتظامی برای پیشگیری از سرقت

پیرو آمار زیاد گزارشات سرقت از منازل، توصیه پلیس و متخصصان شرکت های امنیتی (ARKA security) به هموطنان برای پیشگیری از سوءاستفاده دزدان و داشتن آرامش و امنیت کامل بالا بردن سطح امنیت منزل جهت نگهداری اشیاء و مدارک با ارزش از جمله تهیه گاوصندوق ایمن و بالا بردن اطلاعات در زمینه راه های پیشگیری از سرقت منازل (40 نکته جلوگیری از سرقت) می باشد.

جهت خرید گاوصندوق ایمن و مطئن می توانید به وبسایت شرکت صندوق نسوز و محصولات امنیتی آرکا که تمامی محصولات این شرکت توسط ارگان های دولتی و امنیتی مورد تایید قرار داد مراجعه کنید.

 

 

اخبار و رویداد های امنیتی بیش تر را در صفحه اینستاگرام آرکا می توانید ببینید.

کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

gavsandogh_arka@

 

 

 

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

۳ پاسخ

  1. متاسفانه منزل ما یکی از خونه هایی بود ک توسط این باند سارق به سرقت رفته بود. خداخیر عزیزان پلیس رو بده که دستگیرشون کردن اما هنوز اموال مارو برنگردوندن. بعد این قضیه از شما گاوصندوق خریدیم و الحی ک از کیفیتش راضی هستیم فقط کاش زودتر گاوصندوق میخریدیم ک الان اینقدر ضرر نمیدیدیم????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *