Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاو صندوق مخصوص اسلحه های بلند

در اسفند ماه 97 سفارش دو دستگاه گاو صندوق مخصوص اسلحه های بلند در واحد فروش صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) ثبت سفارش گردید.

سازمان بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برای خرید گاو صندوق مخصوص اسلحه اعلام نیاز کرده بود. و پس از مشاوره و کسب اطلاعات از مشاوران آرکا اقدام به خرید نمود.

گاو صندوق سفارشی این سازمان برای نگهداری از اسلحه های بلند و با ارتفاع بالای 127 سانتی متر بود. بنابراین به یک محصول با ارتفاع بلند نیاز داشتند.

لذا به گاو صندوقی با ابعاد مشابه صندوق نسوز اسلحه  700MZ آرکا نیاز بود. از این رو بلافاصله پس از نهایی شدن سفارش ساخت این محصول در خط تولید آرکا آغاز شد.

گاو صندوقی بسیار ایمن و جادار با مشخصات زیر:

  • بتنی و مقاوم به حرارت تا 700 درجه سانتی گراد
  • مجهز به رمز مکانیک تایوانی با کیفیت (VARIABLE)
  • مجهز به سیستم ضد سرقت مخفی در تمام زبانه ها

همزمان با ساخت این گاو صندوق ویروس کوید-19 در سراسر کشور در حال گسترش بود. به همین دلیل محدودیت هایی در رفت و آمد بین شهری ایجاد شد.

کرونا باعث شد تا بعد از تعطیلات نوروز 99 هم برای ارسال بار به استان سیستان و بلوچستان با موانع و محدودیت هایی مواجه شویم.

از این رو آرکا توانست گاو صندوق مخصوص اسلحه بلند سفارشی سازمان بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان را به این استان زیبای کشورمان ارسال نماید.

با از بین رفتن تدریجی ویروس کرونا و کم شدن محدودیت های تردد بین شهری، آرکا اعلام می دارد که آمادگی لازم برای ارسال انواع گاو صندوق به چهار گوشه کشور را دارد.

شکر خدا با زحمات فراوان و شبانه روزی دولت و نیروهای نظامی و انتظامی، رشادت ها و از جان گذشتگی ها و فداکاری های پزشکان و پرستاران و مدافعان سلامت و همچنین رعایت بخش عظیمی از مردم میهن دوست کشورمان، تا اندازه زیادی با کرونا در ایران مبارزه شده است.

با این وجود هنوز در بخش خطرناک مبارزه با این بیماری منحوس هستیم. اما کمی از محدودیت ها برای مشاغل مهم و تاثیر گذار کم شده است.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *